DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #940605  autor: heni1995
 23 lip 2017, 00:38
Dzień dobry,

Dostałem od T-mobile smsa o takiej treści mniej więcej: "Oferta specjalna! Podwoimy Twoje doladowanie kwotami od 5zl do 150zl, jesli zakupisz je w sklepie T-Mobile! Odwiedz nas i poinformuj konsultanta, ze chcesz skorzystac z oferty „PodWójne doładwanie dla lojalnych klientów”... bla bla bla

I teraz pytanie do ekspertów: czy w tej promocji są jakieś ukryte kruczki? Posiadam aktywną ofertę 10 GB + no limit za 25 zł/30 dni. Czy jak doładuję za powiedzmy 50 zł to dostanę 100 i będę je mógł przeznaczyć na tę ofertę? (wtedy by wyszło 12,50 zł za 30 dni). Dobrze kombinuję?

I jeszcze pytanie: żeby dostać maxa, to muszę jednorazowo doładować za 150 czy mogę np. 3 razy w salonie po 50?

Wiem, że problem może być banalny, ale chcę się upewnić zanim się wybiorę do salonu (a mam kawałek)
 #940628  autor: biala1991
 23 lip 2017, 08:40
heni1995 pisze:ale nadal chcę wiedzieć czy ktoś korzystał i nie ma lipy.
Żeby skorzystać trzeba dostać zaproszenie, innej możliwości nie ma i to jest ten największy haczyk :) Z tego co pobieżnie czytałam (wstęp o zaproszeniu zniechęcił mnie do głębszej analizy :) ) wygląda bardzo dobrze, w końcu to oferta specjalna, tylko dla wybranych. W odróżnieniu od poprzedniej promocji Podwójne doładowanie (dla plebsu :) ) złotówki wchodzą na konto główne i można z nich wykupić usługę nolimit, z której korzystasz.

A przepraszam, jest pewien zapis dosyć mętny:
Doładowanie w punkcie sprzedaży, u konsultanta wyłącznie za pośrednictwem terminala ( tzw. doładowania elektroniczne) doładowanie dokonane inna metodą lub w innym kanale, w szczególności kupony doładowujące w postaci tzw. "zdrapek" nie biorą udziału w promocji

Ten ostatni fragment: kupony doładowujące w postaci tzw. "zdrapek", ktoś może zrozumieć że zdrapki nie ale kupon elektroniczny (np ze sklepu) owszem, mylące zwłaszcza że wcześniej mówi się o doładowaniu za pośrednictwem terminala ( tzw. doładowanie elektroniczne) jako tym uprawnionym. Krótko mówiąc można przeoczyć konieczność zakupu w salonie TM i doładować elektronicznie np przez internet. Intencja jasna, nagabywanie, więc musieli wykluczyć inne punkty sprzedaży tylko dlaczego nie kwalifikują się zdrapki kupione u konsultanta? :)
 #940632  autor: lluukk
 23 lip 2017, 09:26
2.4.3. Promocyjne doładowanie może być wykorzystane w ciągu 14 dni.

2.5. Promocyjne Złotówki przyznane w ramach Oferty są rozliczane w pierwszej kolejności przed zgromadzoną na koncie kwotą złotych
(PLN),

lluukk
 #940637  autor: biala1991
 23 lip 2017, 09:50
To nie jest cytat z promocji o której pisze autor. Temat dotyczy "Podwójnego doładowania dla lojalnych klientów", nie dla wszystkich tylko dla lojalnych :) i tylko ta wąska grupa osób dostanie 100% na konto główne. Cała reszta musi się zadowolić promocjami superzłotówek do wykorzystania w ciągu 14dni :)
 #940639  autor: lluukk
 23 lip 2017, 09:53
biala1991 pisze:To nie jest cytat z promocji o której pisze autor. Temat dotyczy "Podwójnego doładowania dla lojalnych klientów", nie dla wszystkich tylko dla lojalnych :) i tylko ta wąska grupa osób dostanie 100% na konto główne. Cała reszta musi się zadowolić promocjami superzłotówek do wykorzystania w ciągu 14dni :)
ok - link mnie zwiódł :) widzę, że w kolejnym poście jest prawidłowy link - sorry !

lluukk
 #940640  autor: baranke
 23 lip 2017, 09:55
lluukk cytuje nie ten regulamin co trzeba :P... Czyli też nie czytał posta.
Trzeba iść do salonu i u nich kupić to doładowanie konkretne i to jest oferta jednorazowa a nie że 3x50zł :P podwojone będzie tylko to pierwsze.
 #940646  autor: biala1991
 23 lip 2017, 10:12
krzysiek_ pisze:Co to znaczy "lojalny klient" dla T-Mobile, żeby dostać to zaproszenie? Trzeba mieć u nich konto od czasów Ery? Konta nie mam, ale mam starą nokię z "Witamy w siecii Era".
Lojalny wg TM to taki który dużo zasila i ma na koncie tyle kasy, że podwójne doładowanie nie jest mu potrzebne :)


Kolejny haczyk, ciekawe ilu konsuli w salonie będzie zorientowanych, że to nie chodzi o ogólnodostępną promocję Podwójnego doładowania i będzie informować klientów że tamta promocja już się skończyła :)
 #940651  autor: heni1995
 23 lip 2017, 10:23
biala1991 pisze:Krótko mówiąc można przeoczyć konieczność zakupu w salonie TM i doładować elektronicznie np przez internet.
W tym smsie, którego nie chciało mi się całego przytaczać piszą, że trzeba poinformować konsultanta o chęci skorzystania oraz że "promocja obowiązuje TYLKO w salonach T-Mobile" także akurat w tym przypadku jest dość precyzyjnie i nie lecą w kulki.
biala1991 pisze:
krzysiek_ pisze:Co to znaczy "lojalny klient" dla T-Mobile, żeby dostać to zaproszenie? Trzeba mieć u nich konto od czasów Ery? Konta nie mam, ale mam starą nokię z "Witamy w siecii Era".
Lojalny wg TM to taki który dużo zasila i ma na koncie tyle kasy, że podwójne doładowanie nie jest mu potrzebne :)
No chyba jednak obowiązują inne kryteria :) stażowo jestem nie tak długo (da się to gdzieś sprawdzić?), nigdy nie wydawałem zbyt dużo, ani nie korzystałem z numery intensywnie, wręcz przeciwnie. Za kilka dni mi się kończy pakiet nolimit, a na koncie parę złotych (dlatego chcę sobie od razu doładować w promocji)
biala1991 pisze: Kolejny haczyk, ciekawe ilu konsuli w salonie będzie zorientowanych, że to nie chodzi o ogólnodostępną promocję Podwójnego doładowania i będzie informować klientów że tamta promocja już się skończyła :)
Właśnie miałem swojego czasu do czynienia z mało kompetentnymi konsultantami, dlatego chcę się wcześniej upewnić. Między innymi dlatego pytam najpierw tutaj.
 #940661  autor: darekka
 23 lip 2017, 11:08
Lojalny to nie koniecznie osoba, która dużo nazbierała, często doładowuje lub ma u Nich numer od średniowiecza... ja na 3 przeniesione numery w ramach promocji 90dnizadarmo.pl , które NIE BYŁY zasilone nawet 1zł. otrzymałem te zaproszenia. Salon mam niestety daleko, no 35km(uroki lubelszczyzny ale i w łódzkim gdzie do niedawna mieszkałem było niewiele bliżej, bo 20km).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #940662  autor: asdaf
 23 lip 2017, 11:25
biala1991 pisze:Temat dotyczy "Podwójnego doładowania dla lojalnych klientów", nie dla wszystkich tylko dla lojalnych :)
Uuu, to ja nie wiedziałem, że mnie taka łaska spotkała ;) i tego smsa jak pozostały chłam/spam od TM skasowałem. Numer aktywny od maja i również w maju uzyskane RWK za zgody, nigdy nie doładowywany. Teraz pozostał mi smutek i żal.;) Bez tego smsa nie mam co do salonu chodzić?
 #940664  autor: darekka
 23 lip 2017, 11:29
Wg.SMS trzeba ich tylko poinformować o chęci skorzystania z tej promocji(tylko przez terminal doładowanie)-nie widzę obowiązku "wylegitymowania" się SMSem.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #940665  autor: biala1991
 23 lip 2017, 11:51
@Heni. Smsa z zaproszeniem nie miałam sposobności widzieć :) opieram się tylko na zapisie regulaminu, który przytoczyłam i dla mnie to nie jest jasno sformułowane, bo czytając o doładowaniu elektronicznym przez terminal można zrozumieć, że doładowanie przez terminal sklepowy też się kwalifikuje. Z kolei nie każdy zakup u konsula uprawnia, bo np zdrapka nie tylko właśnie doładowanie elektroniczne czyli jest to trochę mylące.
Nie jest też jasne dlaczego trzeba informować konsula, że bierzesz udział w promocji, czy takie doładowanie odbywa się inaczej niż zwykłe i konsul musi coś zaznaczyć w systemie inaczej bonus nie dotrze? (obawiam się o znajomość oferty na karty a nawet gwarantuje że konsul nie będzie wiedział o istnieniu tej niszowej promocji :) ) więc całkiem serio, weź z sobą regulamin.


@Asdaff i Darekka, na pewno piszecie o zaproszeniu do promocji lojalnościowej a nie zwykłym info o popularnym Podwójnym doładowaniu dla wszystkich? Z moich kilku nr ów pod opieką jak zwykle żaden nie dostał zaproszenia
 #940666  autor: darekka
 23 lip 2017, 12:04
Tak.
Treść SMSa:
"Oferta specjalna! Podwoimy Twoje doladowanie kwotami od 5zl do 150zl, jesli zakupisz je w sklepie T-mobile! Odzwiedz nas i poinformuj konsultanta, ze chcesz skorzystac z oferty "Podwojenie doladowania dla lojalnych klientow". Po doladowaniu konta, drugie tyle dostaniesz w prezencie! Bonus mozesz wykorzystac na dowolne uslugi telekomunikacyjne. Oferta czeka na Twoim koncie do 16.08.2017r. Promocja dostepna TYLKO w sklepach T-mobile. Zapraszamy"

Regulamin dla tej promocji http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 015284.pdf
Ostatnio zmieniony 23 lip 2017, 12:39 przez darekka, łącznie zmieniany 2 razy.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #940679  autor: darekka
 23 lip 2017, 12:37
@hani1995 pomyłka przy przepisywaniu na szybko-mam 16.08.2017

Jeśli jakiś problem wystapi mimo spełnienia wszystkich warunków to reklamacja i po problemie.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #940681  autor: biala1991
 23 lip 2017, 12:47
heni1995 pisze:Dobra, bo sporo wody lejemy, ale wielu konkretów brak. Skorzystał już ktoś z tej promocji bez problemów?
Jak widać nie, ci co mogliby bo dostali zaproszenie nie kwapią się do salonu :) a ci co by poszli nie dostali zaproszenia :)


@Darekka i to rzeczywiście był świeży, nie doładowany nr? To nie wiem jaka w tym logika, klientom zasilającym konto jeszcze od czasów Ery TM pokazuje środkowy palec :) Skoro regularne zasilenia nie są wyznacznikiem to co nim jest?