DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #940588  autor: mateo1995
 22 lip 2017, 22:35
Czy obecnie znajdę jakiś nolimit rozmów na kom i stacjonarne oraz internet ponad 8GB/mc za 20zł lub mniej?
Obecnie mam nju z rachunkiem 29zł/mc(rozmowy, SMS, MMS, 30GB/mc) i to co mnie trzyma w abo to polecenie zapłaty i staż.
Wstępnie to co znalazłem to Plush 25zł/mc ale dla tych 4zł to chyba szkoda GB za staż.
Jeśli nie ma nic w abo to chyba tylko a2mobile 15,90zł/mc ale tu nie ma polecenia zapłaty?
 #940590  autor: adacomp
 22 lip 2017, 22:53
Orange masz podobnie za 1zł mniej :)
http://www.orange.pl/kid,4002009309,id, ... ticle.html

Najlepiej daje T-Mobile za 25zł/mc nolimit na wszystko + 10GB
Wychodzi że zapłacisz 25zł na 4 miesiące za nolimit+40GB (90dni za darmo)
https://90dnizadarmo.pl/
 #940594  autor: kaspeed
 22 lip 2017, 23:12
Tyle ze T-mobile ma lejek 15/15mega.Wg mniej nju ma ok oferte 30gb to sporo

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #940673  autor: mateo1995
 23 lip 2017, 12:18
No ok, dzięki za odpowiedzi, T-mobile rzeczywiście fajne tylko trochę kombinowania z przenoszeniem nr do innej sieci i wracania znów na tą promocję co 4 miesiące, o ile ona jeszcze będzie a wtedy też szkoda stażu. Jednak chyba na teraz zostanę w tym nju za 29zł, albo a2 ale tam też po 5 GB jest już lejek.
 #940824  autor: mateo1995
 23 lip 2017, 23:48
1. Czyli dobrze liczę, że w Lajcie wychodzi średnio 16,5 zł/mc ze stacjonarnymi w ciągu 12 miesięcy?
2. Czy pakiet na stacjonarne jest samoodnawialny?
3. Nie ma problemów z jakością połączeń, działaniem internetu?
4. Jeśli jest to abonament to rozumiem, że można ustanowić polecenie zapłaty?
 #940918  autor: antekwars
 24 lip 2017, 14:22
mateo1995 pisze:1. Czyli dobrze liczę, że w Lajcie wychodzi średnio 16,5 zł/mc ze stacjonarnymi w ciągu 12 miesięcy?
2. Czy pakiet na stacjonarne jest samoodnawialny?
3. Nie ma problemów z jakością połączeń, działaniem internetu?
4. Jeśli jest to abonament to rozumiem, że można ustanowić polecenie zapłaty?
ja mam telefon 8 miesięcy w lajcie właśnie tą ofertę strzał w dziesiątkę
1. tak dobrze liczysz 16,50 zł średnio
2. tak pakiet sam się odnawia
3. Nie miałem żadnej awarji i od kiedy przeniosłem numer wszystko chodzi jedynie punkty apn trzeba ręcznie poprawić aby internet działał ale to kilka sekund zajmuje i jest jednorazowe. jest hd voice zasięg plusa zero problemów. Niestety nie ma aplikacji do zarządzania kontem ani nawet przez stronę nic nie zrobisz trzeba telefonicznie z birem obsługi. Okres rozliczeniowy u nich jest stały zawsze od 1 do końca miesiąca nieważne kiedy przeniesiesz numer zawsze taki ustawiają. faktury przychodzą około 10 każdego miesiąca.
4. Tego nie wiem nie korzystam spytaj na ich stronie jest na dole czat spytaj na nim konsultanta.
 #940975  autor: rafmik
 24 lip 2017, 17:27
mateo1995 pisze:1. Czyli dobrze liczę, że w Lajcie wychodzi średnio 16,5 zł/mc ze stacjonarnymi w ciągu 12 miesięcy?
2. Czy pakiet na stacjonarne jest samoodnawialny?
3. Nie ma problemów z jakością połączeń, działaniem internetu?
4. Jeśli jest to abonament to rozumiem, że można ustanowić polecenie zapłaty?

Korzystam z Lajta od pół roku i polecam (jak masz w swojej okolicy dobry zasięg Plusa).
Ad 1) Z pakietem nolimit na stacjonarne wychodzi średnio 16,50 zł miesięcznie + ewentualna opłata aktywacyjna, ja nie płaciłem nic

Ad 2) Pakiet na stacjonarne uruchamiasz raz, i działa do chwili rezygnacji

Ad 3) Jest ok, w Plusie działa HD Voice, z LTE nie mam problemów.

Ad 4) Mam od miesiąca polecenie zapłaty u nich, aktywacja poszła standardowo i bez problemów.