DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #940331  autor: daro1910
 21 lip 2017, 18:30
Poszukuje telefonu do 1800zł
Zależy mi na dobrym aparacie i w miarę długo trzymającą baterią. Mam na oku lenovo p2,xiaomi,nokia 6 ewentualnie Honor 8.
Jeśli chodzi o Xiaomi myślałem nad Mi5s lub Note 4. Lenovo raczej nie wchodzi pod uwagę,ale może ktoś coś napisze jak mu się sprawuje.
Ktoś pomoże i coś poleci ciekawego? :D
 #940467  autor: vonski
 22 lip 2017, 13:50
S7?


Tapatalk @ iPhone SE
 #940480  autor: Wiercik
 22 lip 2017, 14:51
s7.... też go chcę kupić tylko pytanie da rade go znaleźć za 2k? za 2100 widziałem, są też tańsze ale sprzedający nie daje fvat
 #940515  autor: vonski
 22 lip 2017, 16:54
Przecież w komisach jest na pęczki S7 od operatorów po 1700-1800zl.

Tapatalk @ Z3TC
 #940550  autor: Eragon
 22 lip 2017, 19:48
Tylko pamiętaj: Szukaj z Orange.

:smt006
 #940624  autor: Wiercik
 23 lip 2017, 08:13
możesz powiedzieć czemu z Orange? Mam możliwość kupienia za 1450 używany od 30.11.2016 z T-Mobile... opłaca się? zwracać na coś uwage?

#
również znalazłem nowy s8 za 2100 też z predłużenia umowy ale nie wiem czy jest sens tyle dokładać
a5 2017 to samo pudełko tylko otwarte za 1100zł z Play.... prosiłbym o jakieś doradzenie bo pewnie szybko te telefony znikną
 #940625  autor: pakierhakierxd
 23 lip 2017, 08:21
temu z Orange bo jak kupisz z T-Mobile/Plusa to musisz uważać nad kupnem telefonu z ratami ,najlepiej wcale takiego nie kupowac w T zostalo to wprowadzone od kwietnia wiec mozesz kupic ;)

Pozdrawiam :)