DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 8 z 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
 #940424  autor: jarekt
 22 lip 2017, 11:30
@artsky, więc 18.08 (rano gdzieś około 1:00) musisz mieć ważne konto aby otrzymać drugi pakiet 3GB więc najpóźniej 17.08 przed północą (powiedzmy o 23:30) musisz doładować konto jeśli byś miał w tym momencie nieważne na wychodzące.

Natomiast 2.08 nie musisz ładować konta - nie będziesz tylko mógł internecić i dzwonić/SMSić (odbierać będziesz mógł) - ale to pewnie wiesz.
 #940444  autor: jarekt
 22 lip 2017, 12:09
Jeśli jednak możesz, to załaduj wszystkie 8 kodów (czy mniej jeśli już wykorzystałeś coś w tym miesiącu) około godziny 9:25 rano i zrób to hurtowo jak najszybciej potrafisz (jeśli masz kilka numerów i na każdym do odebrania 8 czy mniej kodów, to zrób to również hurtowo jak najszybciej potrafisz). Dodatkowo wszystkie zasoby kompa - CPU, net - powinny zostać zwolnione i przekazane dla WOAH :).

W efekcie będziesz mógł otrzymać dodatkowy Bonus niespodziankę :)
 #940446  autor: artsky
 22 lip 2017, 12:14
Tak właśnie zamierzam zrobić. W tym roku jeszcze nie korzystałem, bo dopiero kilka dni temu mi się RWK skończył i zmieniałem taryfę. A o dodatkowych korzyściach coś wiem, bo w ubiegłym roku się załapałem na niezłą "promocję" :D
 #940629  autor: jarekt
 23 lip 2017, 09:07
@artsky, dokładnie tak ma być w FPnK - doładowanie 5zł wydłuża WK o 50 dni od dnia doładowania (lub nie wydłuża jeśli miałeś dłuższą ważność niż 50 dni).

Pamiętaj też, że ważność KG, ważność PromoZŁ i ważność GB to 3 różne daty nie związane ze sobą (choć mogą być czasami identyczne). I WKG może być krótsza niż PromoZŁ czy GB. I gdy minie WKG, to PromoZŁ i GB oczywiście NIE przepadają - nie możesz tylko z nich korzystać (i ze złotówek z KG). Możesz tylko odbierać rozmowy i SMSy.
 #940653  autor: jarekt
 23 lip 2017, 10:44
Mam prośbę.

Czy ktoś, kto aktywował 9naL 30 czerwca (pierwszy dzień obowiązywania promocji) i jednocześnie będzie kolejny raz przedłużał GB w dniach 31 lipca - 25 sierpnia (lub nie będzie wcale przedłużał), mógłby wkleić screena z ważnością standardowego konta GB (najlepiej z Play24 www lub ostatecznie z fona *107#/*108# ) z dnia 29 lipca (dowolna pora) i potem z dnia 30 lipca (już po przyznaniu kolejnego pakietu 3GB z promo 9naL)?

Najlepiej by był to pełny screen z Play24 www (oczywiście proszę zasłonić numer i np. ilość złotówek na Koncie Głównym).

Z góry dziękuję.


---edit---
Zapomniałem: musi to być taryfa PnKLT! lub rbmE.
Może to być też PnKSurf ale aby darmowy pakiet 1GB nie odnawiał się w dniach 25 lipca - 3 sierpnia.
 #940762  autor: TomLee
 23 lip 2017, 20:20
TomLee pisze:W RBM Energy jak najbardziej działa.
Coś mi się pochrzaniło :). Dzięki za odpowiedź. To elegancko, że kolejne 30 dni z automatu ruszą z pakietem 3 GB na wakacje.
  • Strona 8 z 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10