DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #940101  autor: robi458
 20 lip 2017, 21:03
Witam, co prawda jest dużo takich tematów ale ciężko znaleźć coś konkretnego na mój problem. Otóż korzystam z oferty Play na Karte ( nie formuła, tylko ta wcześniejsza domyślna bez atrakcyjnych pakietów). Dotąd korzystałem z 500 zł za rejestrację i RWK ale niestety kilka dni temu skończyło mi się RWK. Na koncie mam ponad 40 gb i 250 promocyjnych złotówek. Jak mogę przedłużyć ważność konta ? Oczywiście jak najniższym kosztem jakieś RWK najlepiej żeby nie potracić pakietów zwłaszcza tych złotówek bo GB to mogę w te kilka dni ostatecznie zużyć :D
 #940119  autor: adacomp
 20 lip 2017, 21:47
Przechodząc do PnKRWK z konta głównego kasa przejdzie, GB przepadną i nie wiem co z PromoZŁ ponoć przechodzenie między taryfami Play nie kasuje ich ale nie jestem pewien.
 #940602  autor: robi458
 22 lip 2017, 23:58
A tylko w PNK RWK da się włączyć rok ważności konta ? Czy jest jeszcze jakaś inna oferta bo coś obiło mi się o uszy że za 5 zł można przedłużać o 50 dni w jakiejś ofercie ale jak wyglądałaby wtedy sprawa moich bonusów ?
 #940604  autor: adacomp
 23 lip 2017, 00:23
RWK masz tylko z PnKRWK , Fakt oraz PFresh kodem za darmo lub doładowaniem za 5zł
FormułaPnK jest doładowanie za 5zł na 50dni.

Przy przechodzeniu do tych taryf przejdą Tobie tylko środki z konta głównego a wszelkie promocyjne zł i GB przepadną.
 #940634  autor: jarekt
 23 lip 2017, 09:45
@adacomp, prosiłem Cię już kilka razy, żebyś nie wprowadzał w błąd :).

@robi458, zachowasz PromoZŁ (te 250zł) gdy przejdziesz do jakiejś taryfy głosowej w Play, z wyjątkiem taryf OdN ("Play na Kartę odNOWA") i MiniMiax ("Formuła MiniMax na Kartę"). GB stracisz. Złotówki z Konta Głównego (ZŁzKG) zawsze zachowasz.

Czyli migracja między taryfami PnK, FPnK, PnKRWK i PnKLT! zachowuje ZŁzKG i PromoZŁ. Reszta przepada. Również ważność KG skróci się do 14 dni przy migracji.

W FPnK już 5zł wydłuża ważność KG o 50 dni. Jest SD (Stan Darmowy), NIE ma lejka, jest kilka różnych no-limitów (tzw. Formuł), oczywiście płatnych.

W PnKRWK jest RWK (Rok Ważności Konta) ale trzeba go osobno włączyć kodem albo robiąc dowolne doładowanie (nawet 5zł). NIE ma SD, NIE ma lejka.

W PnKLT! optymalne doładowanie to 50zł - 100 dni Ważności Konta (WK) czyli 3 i 1/3 miesiąca. Jest SD, jest lejek, są Bonusy GB za doładowania i najwyższy Bonus 30% PromoZŁ za doładowanie po przez Strefę Doładowań (na FB lub z pominięciem FB).

PnK (Twoja obecna taryfa) to najgorsza taryfa i gdy wykorzystasz w niej GB (lub będzie ich na tyle mało, że możesz je poświęcić) to uciekaj z niej jak najszybciej :)

Jeśli GB masz dużo to możesz 1-2 razy doładować za 50zł aby wydłużyć WK o 100 dni, zużyć GB i dopiero migrować. Pieniążki z tych doładowań wykorzystasz w innej taryfie na pakiety GB, no-limity czy inne usługi.

W taryfach FPnK i PnKLT! da się zrobić RWK (za darmo) ale stracisz PromoZŁ i GB (ZŁzKG zostaną).

Przejście do taryf RMB/Fakt/MiniMax spowoduje skasowanie PromoZŁ i GB (ZŁzKG zostają).

Migrację do taryf archiwalnych (Play Fresh) pomijam w tych rozważaniach z różnych względów :)