DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #939657  autor: ukefake
 19 lip 2017, 11:11
Witam,
Posiadam bardzo starą kartę sim jeszcze z czasów Ery. Chciałbym ją bezpłatnie wymienić na taką 3w1. Sama simka jest jak najbardziej sprawna. Pamiętam, że kiedyś można było zgłosić się z taką kartą i powiedzieć, że chce się korzystać z SAT na karcie i by ją wymienili za darmo. Potem jeszcze chyba można było wymienić za free przy okazji rebrandingu na timo. Jak to wygląda obecnie? Jak należy podejść do operatora, żeby wymienił bez pobierania opłaty?
 #940563  autor: matisi
 22 lip 2017, 20:19
Powiedz, że masz problemy z kartą SIM (np. nie łapie zasięgu, problemy z wykonywaniem połączeń) i testowałeś tą kartę SIM na dwóch telefonach i za każdym razem są problemy. Dobrze by było, aby karta wyglądała na długo używaną. Wtedy mogą ci bezpłatnie wymienić na nową :-)
 #951879  autor: ukefake
 21 wrz 2017, 15:28
Jestem już po bezpłatnej wymianie. Dla potomnych:
Bezpłatna wymiana karty mi przysługiwała bo karta była stara ALE:
salony własne mogą to wymienić bezpłatnie jak im się przypomni, natomiast salony franczyzowe pobiorą opłatę, którą należy później reklamować i ta opłata zostanie cofnięta.
Ja wymieniłem w salonie własnym i obsługa była trochę zaskoczona, że chcę bezpłatnej wymiany, ale dali radę. Co ciekawe, zabrali mi starą simkę :(