DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 553 z 675
  • 1
  • 551
  • 552
  • 553
  • 554
  • 555
  • 675
 #940161  autor: colin23
 21 lip 2017, 00:54
zielony71 pisze:Moim zdaniem bardziej opłaca się przedłużyć plan wspólny, dobrać światłowód z tv osobno i skorzystać z rabatu Open Extra.
A gdzie znajdę info o tych rabatach Open Extra? Ile wtedy jest rabatu na światłowód i tv?
 #940187  autor: tampl1
 21 lip 2017, 09:30
Dzwonili z DUK propozycja to orange love 1 rok110 2 rok 139 w tym pakiet bogaty telewizji internet 100 multiroom do tego plan wspólny dla 3 nr telefonów z LG G6 opłata startowa 199 i abonament przez 24 miesiące 82,72 razem z ratą za urządzenie nie powiedzieli tylko jak procentowo wygląda rabat na abonament czy to dobra oferta?
 #940188  autor: tampl1
 21 lip 2017, 09:33
i w abonamencie stacjonarne komórkowe sms mms do tego 30 gb internetu.
 #940192  autor: zielony71
 21 lip 2017, 09:58
Oferta dobra, ale radzę uważać. Czytałem na forum Orange już o kilku przypadkach kiedy niedouczeni konsultanci obiecywali klientom, że oferta LOVE obniży koszt abonamentu wspólnego, a to nieprawda i wynika to wprost z regulaminu promocji.
Dlatego radzę zażądać potwierdzenia tych warunków na piśmie i dopiero wtedy je przyjąć. Wtedy nie będą mogli odrzucić reklamacji.
 #940272  autor: korek2
 21 lip 2017, 15:00
Za kilka dni kończy mi się umowa na internet LTE FreeNet 74,91 z abonamentem 47,43. Dodatkowo za trzy miesiące skończy się umowa na telefon Smart Plan Multi II 66,23.
Chciałbym przedłużyć te umowy. Bez telefonu ale z dobrym routerem.
Jaka opcja będzie najlepsza? i Ile mogę wytargować ?
 #940273  autor: nerd
 21 lip 2017, 15:01
Ale ten orange ma teraz pokręcone te promocje. Co dwa lata na spokojnie przedłużam sobie abonament z rabatem 30%, a teraz to już nie jestem w stanie ogarnąć o co tam chodzi i co najbardziej się opłaca.
Mam teraz dwa smartplany multi II za 95zł, za które płacę w sumie koło 112zł, bo jeszcze rabat 10zł za 2 numer.
No i patrzę na tą ich stronę i nie czaję tych wszystkich wariantów. W ogóle to jak to jest z tym rabatem teraz? On jest tylko na abonament, a raty na telefon są liczone oddzielnie? Mam poważne wątpliwości czy uda mi się utrzymać podobną kwotę jak płacę teraz i wziąć do tego jeszcze jakiś przyzwoity telefon.

I jeszcze jedna kwestia: ten rabat 20zł/msc za telefon to jest już wliczony w cenach na stronie?
edit: chyba już doszedłem do tego jak oni to liczą bo zaczęły mi się kwoty zgadzać. Ciekaw tylko jestem co z tą ratą.
 #940276  autor: zielony71
 21 lip 2017, 15:24
korek2 pisze:Za kilka dni kończy mi się umowa na internet LTE FreeNet 74,91 z abonamentem 47,43. Dodatkowo za trzy miesiące skończy się umowa na telefon Smart Plan Multi II 66,23.
Chciałbym przedłużyć te umowy. Bez telefonu ale z dobrym routerem.
Jaka opcja będzie najlepsza? i Ile mogę wytargować ?
Około 70 zł/m-c za wszystko.
nerd pisze:W ogóle to jak to jest z tym rabatem teraz? On jest tylko na abonament, a raty na telefon są liczone oddzielnie?
Tak.
 #940304  autor: k4ngus
 21 lip 2017, 16:54
Ja niestety nie dogadałem się z Orange i odchodzę. Nawet przy rabacie 30% całkowity koszt abo z s8 wynosi 4 tysiące, a z g6 ok 3.4 tys.

Mam pytanie jeśli umowa kończy się pod koniec lipca a numer zostanie wyłączony 5 sierpnia mogę już składać papiery np w njumobile? Mam plan aby zostać ze swoim tel przez kilka miesięcy i zobaczyć jakie promocje będą w grudniu.
 #940381  autor: colin23
 22 lip 2017, 00:17
Dzięki. Ale tu wyliczasz jedynie rabat LTE Wspólnego.

To teraz reszta moich pytań:
1. Gdzie w ogóle na stronie orange jest info o czymś takim jak rabat Open Extra? To jest z automatu czy trzeba się o to upomnieć?
2. Czy najpierw muszę kupić usługę stacjonarną (światłowód lub/i TV) aby mieć rabat czy mogę zacząć od LTE Wspólnego a potem dokupić usługi stacjonarne?
3. Czy mając wszystkie 3 rzeczy rabat Open Extra jest też na TV i Swiatłowód czy rabat jest tylko do planu wspólnego?
 #940408  autor: Symulant
 22 lip 2017, 09:45
k4ngus pisze:...
Mam pytanie jeśli umowa kończy się pod koniec lipca a numer zostanie wyłączony 5 sierpnia mogę już składać papiery np w njumobile? Mam plan aby zostać ze swoim tel przez kilka miesięcy i zobaczyć jakie promocje będą w grudniu.
Możesz składać dyspozycję przeniesienia numeru w nju już teraz tylko musisz zaznaczyć datę zmiany operatora i tyle.
Inna sprawa, że jak zamierzasz potem wrócić do Orange to nie dostaniesz rabatu 6 miesięcy gratis na abonament. W Regulaminie tej promocji jest zapis wykluczający numeru właśnie z nju. Chociaż dodam, że mają taki bałagan czasem w Orange iż mogą tego niejako nie zauważyć i rabat przyznać. Ja tak dostałem półtora roku temu. Tym nie mniej warto o tym wiedzieć
 #940452  autor: mloddy
 22 lip 2017, 13:06
witam na jaką najlepsza oferte po rabatach z sukami moge liczyć z tel a3 2017 lub p10 ? z gory dzieki za info bo narazie dziadostwo proponuja
 #940659  autor: PetMat
 23 lip 2017, 11:02
Koledzy , może ktoś podpowie. Umowa w Orange zakończyła się w czerwcu, obowiązuje miesieczny okres wypowiedzenia, przechodzę do A2Mobile, wypełniam formularz do przeniesiena numeru, podpisuje papiery (upoważnienie do przeniesienia mumeru) odbieram kartę, w miedzy czasie dzwoni DUK z Orange z atrakcyjną ofertą, przyjmuję ofertę. Czy automatycznie po przyjęciu oferty na przedłużenie z DUK, anulowane jest przeniesienie numeru do A2Mobile, pomimo podpisania jakiś tam papierów ?
 #940848  autor: Symulant
 24 lip 2017, 08:57
Dopóki nie podpiszesz umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych powinieneś mieć możliwość wycofania się z przeniesienia. Przy czym nie wiem co to za "papiery" podpisałeś.
 #940984  autor: piogol0002
 24 lip 2017, 18:38
Czemu Orange nie chce moich pieniędzy XD? W zeszłym tygodniu z miejsca dostałem ofertę z 30% rabatem, dzisiaj dzwonię na infolinię i miła Pani mi mówi, że mogą dać maksymalnie 10%. Chciałem właśnie zamawiać dwie oferty abonamentowe plus LG G6 bądź HTC U11, a tu taki zonk. Czy te promocje są limitowane, czy każdy konsultant ma określoną liczbę rabatów na miesiąc?
 #941009  autor: PetMat
 24 lip 2017, 20:19
Symulant pisze:Dopóki nie podpiszesz umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych powinieneś mieć możliwość wycofania się z przeniesienia. Przy czym nie wiem co to za "papiery" podpisałeś.
Jeszcze nic nie podpisałem, dopiero mam zamiar przejść do A2Mobile ,i według ich strony kurierowi podpisujemy 3 dokumenty , Wniosek o przeniesienie, Oświadczenie, Pełnomocnictwo. Pytanie, czy po podpisaniu tych dokumentów można jeszcze zrezygnować z przeniesienia.
 #941069  autor: kokos-
 25 lip 2017, 07:49
PetMat pisze:... w miedzy czasie dzwoni DUK z Orange z atrakcyjną ofertą, przyjmuję ofertę. Czy automatycznie po przyjęciu oferty na przedłużenie z DUK..,
Co to za ciekawa oferta?
 #941099  autor: Herushingu
 25 lip 2017, 10:30
@up żadna? bo o ile użytkownik @PetMet wypowiada się wyjątkowo mało precyzyjnie to wydaje mi się, że jego pytanie dotyczyło sytuacji w której dopiero zamierza złożyć wniosek o przeniesienie numeru do sieci A2Mobile, bo za zapewne obawia się sytuacji wyłączenia i utraty numeru. I pyta się o potencjalną sytuacje w której otrzyma ciekawą ofertę od orange czy będzie musiał coś załatwiać po stronie A2Mobile, by przeniesienie nie zostało sfinalizowane.
  • Strona 553 z 675
  • 1
  • 551
  • 552
  • 553
  • 554
  • 555
  • 675
  • 1
  • 551
  • 552
  • 553
  • 554
  • 555
  • 675