DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #931319  autor: kmiieciik
 14 cze 2017, 11:41
Jakie są wasze doświadczenia z przenośnymi głośnikami? Chciałem kupić przenośny sprzęt, który mogę wykorzystać zarówno w plenerze jak i w domu. Czy taki głośnik się nada?
 #931363  autor: pockay
 14 cze 2017, 15:13
szczerze powiem, że na początku nie byłem zbytnio przekonany do tych przenośnych głośników, ale dostałem w prezencie na 30 i teraz wykorzystuje go na każdej rodzinnej imprezie. jest też przydatny na działce, wczasach bo zabiera mało miejsca, a dźwięk wiadomo jest zdecydowanie lepszy niż odtwarzany z smartfona
 #940250  autor: radiatorex
 21 lip 2017, 13:46
Generalnie jest spoko, chociaż ja bym iupił jednak cos dużo mocniejszego. Kusi mnie ten głośnik: wymoderowano-Rem . Raczej powinien mi posłużyć długo. W sumie ma cztery lata gwarancji:)
 #941105  autor: pockay
 25 lip 2017, 11:00
wiesz, oni czesto mają promocje na sprzet sony i samsunga, więc na pewno warto tam zaglądać. Myślę, że może się coś trafić niedługo. czasami też warto patrzeć na ich "złoty strzał". Po prawej stronie na głównej są zawsze sensowne oferty.