DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 37 z 486
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 486
 #935260  autor: Blank
 29 cze 2017, 12:10
Zmiana ma na celu przede wszystkim dostosowanie się pod Nowy Mój Orange. Obecna "platforma" nie nadąża - jest zbyt wolna, przez co nie można jej podłączyć pod Nowy Mój Orange.
Ponadto, najprawdopodobniej, nowa "platforma" ma być znacznie mniej awaryjna i prostsza do modyfikacji.
Zmiany tyczą się także roamingu.

Orange na kartę jest najbardziej awaryjne ze wszystkich sieci. W kółko coś nie działa prawidłowo.
PS. Przedłużanie ważności przez kumulację (80400) też jest błędem, i pewnie zostanie naprawione.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #935261  autor: kaspeed
 29 cze 2017, 12:11
Stara platforma bilingowa nie byla kompatybilna z.nowym moj orange jakos tak zjak tego.co.wiem. Dla nas bedzie poprawka istotna w.końcu bedzie w prepaid podgląd kwestii roamingu,pakiety itd.Tak jak w abonamencie.SZczegółowo nie odpowiem bo wiele nie wiem.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #935262  autor: ign123
 29 cze 2017, 12:14
kaspeed pisze:Owszem są juz niektóre usługi na.nowej platformie w tym 1410gb za.doladowania i inne
Kluczowe pytanie:
czy 1410GB wystartowało na starej platformie i w międzyczasie zostało przeniesione na nową, czy od początku było na nowej?
Bo jeśli przenieśli tę usługę przed 1 lipca (kiedy to rzekomo ma wejść nowa platforma) to z jakiegoś ważnego powodu, inaczej poczekaliby do początku lipca.
Chciałem dzisiaj skorzystać z tej promocji, ale zależy mi nie tyle na wielkości pakietu ile na tym, aby był ważny 22 miesiące (zużywam ok 30GB/mies.). Na najbliższe kilka miesięcy mam net zapewniony, więc jeśli "Grunwald" wygaśnie faktycznie po 5 mies. to mogę z niego w ogóle nie skorzystać :?
 #935265  autor: Blank
 29 cze 2017, 12:20
12 miesięcy masz zagwarantowane. Nikt nie da Ci gwarancji, że jak jeszcze doładujesz to będziesz mieć 22 miesiące, bo to jest bład, który może być naprawiony w każdej chwili (albo nigdy).

A modyfikacje potrafią wprowadzać także w ciągu dnia.

Już mogę napisać to co wymsknęło mi się jakiś czas temu.
Do działu zajmującego się procedurami, przesłano zgłoszenie dotyczące błędu z wydłużaniem ważności ponad 12 miesięcy. Obecnie, zgłoszenie zostało przekazane dalej, w celu sprawdzenia, czy jest i ile kosztowałoby naprawienie tego błędu oraz czy błąd może powodować straty dla Orange Polska.
Przyczyną zgłoszenia są... aukcje na allegro. Po raz kolejny można podziękować januszom biznesu, za psucie polskiego rynku telekomunikacyjnego.
Nie wiem na jakim etapie jest zgłoszenie i jakie decyzje zostaną podjęte.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #935285  autor: asdaf
 29 cze 2017, 12:44
Usługa "Kumulacja ważności konta" to jest bo jest do niej regulamin i nie sama usługa jest błędem. Rozumiem, że w zamyśle autora tej usługi była kumulacja ale ograniczona w sumie do 12 miesięcy. Tak?
 #935286  autor: Blank
 29 cze 2017, 12:46
Zostanie 22 miesiące. Dostaniesz SMS, że nie można włączyć konta ważnego rok, gdyż ważność jest dłuższa.
Ale... nie rób tego. System orange jest trudny do przewidzenia, i lepiej nie ryzykować.

1. Konto ważne rok.
2. doładowanie na 80400
Usługa "Kumulacja ważności konta" to jest bo jest do niej regulamin i nie sama usługa jest błędem. Rozumiem, że w zamyśle autora tej usługi była kumulacja ale ograniczona w sumie do 12 miesięcy. Tak?
Nie. Kumulacja winna wydłużyć wyłącznie konto główne. To, że bonus wydłuża się do 22 miesięcy to wina błędu.
http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary ... 129846.pdf
Kumulacja okresu ważności środków następuje tylko na koncie głównym Abonenta, nie dotyczy innych promocji i środków z nich uzyskanych.

http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary ... 675699.pdf
W przypadku korzystania z oferty Orange Free na kartę, ważność bonusów internetowych przyznawanych w ramach tej oferty po doładowaniu, zostaje przedłużona zgodnie z okresem ważności konta ustawionym w chwili aktywacji Promocji, jeśli doładowania te zostały dokonane po aktywacji Promocji

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #935290  autor: ign123
 29 cze 2017, 12:53
Dzięki Koledzy! Nawet 12 mies. "Grunwaldu" mnie zadowala :D

OK, rwk już mam, skarbonka aktywna, zostało już tylko doładowanie kodem przez sms.

Dopytam jeszcze: jak płaci się punktami Payback na stacji BP? :oops:
Uzbierałem ich trochę, chciałbym wydać je na zakup doładowania (część opłacić punktami), ale nie widzę możliwości zakupu kuponu zniżkowego na BP: https://sklep.payback.pl/odbieraj-nagro ... y?size=128
Możliwość płatności punktami jest na pewno: http://odkryj.bpkatalog.pl/platnosc-punktami/
Czy wystarczy tylko poprosić przy kasie o zdjęcie XXX punktów z karty Payback?
 #935305  autor: Blank
 29 cze 2017, 13:04
Jeśli już uzyskasz ważność na 22 miesiące - nie zostanie skrócona. Orange wychodzi z zasady, że klient nie ponosi odpowiedzialności za błędy po stronie systemu.

Natomiast, jeśli po doładowaniu przez 80400, nie uzyskasz 22 miesięcy - ważność bonusu by się nie wydłużyła, to podstaw do reklamacji nie ma :)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #935326  autor: darek032
 29 cze 2017, 14:10
ing123
Możesz zapłacić za doładowanie punktami PAyback na BP. Normalnie prosisz o doładowanie i mówisz że chcesz zapłacić punktami. 1pkt = 1grosz. Możesz połaczyć płatności punkty i gotówka. Możesz również użyć ekuponów np 100pkt za zakup za min. 9zł na BP.
 #935331  autor: ign123
 29 cze 2017, 14:39
Przed chwilą wysłałem kod smsem, dostałem odpowiedź smsem:
"Doładowałeś się kwotą 230 PLN. Okres ważności konta wydłużył się o 310 dni. Środki ważne do 05-05-2019. http://www.orange.pl"

W "mój orange" nie widać jeszcze ani złotówek ani pakietu danych z doładowania.

EDIT:
Jeśli chodzi o płatność punktami Payback za doładowanie na stacji BP: nie mogłem zapłacić punktami (precyzyjnie: płacić punktami Payback z dopłatą pozostałej kwoty kartą płatniczą), kasjerka pokazała mi komunikat na ekranie "brak możliwości płatności punktami" (coś w tym stylu). Nie wiem, być może nie potrafiła przeprowadzić tego prawidłowo, szkoda mi było czasu na drążenie tematu.
 #935337  autor: ign123
 29 cze 2017, 14:53
Póki co: "Pozostało Ci 145.21 MB z bonusu po doładowaniu ważne do 29.06.2018" (system jeszcze nie przemielił doładowania 200zł, te MB to resztka wcześniejszego doładowania).

Oooo! W tej chwili przyszedł sms:
"Twoje konto zostało doładowane. Otrzymujesz darmowy bonus na internet. Masz łącznie do wykorzystania 1412,4 GB ważne do 05.05.2019. Pozdrawiamy, Orange"

Mam nadzieję, że będzie tak jak Koledzy piszą, a nie tak jak w Play, że za 5 mies. pakiet Grunwaldu zostanie zniknięty...

EDIT:
I jeszcze drugi sms o zasileniu skarbonki kwotą 10zł.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2017, 14:56 przez ign123, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Strona 37 z 486
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 486
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 486