DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #935178  autor: xgoldenrcx
 29 cze 2017, 00:11
Cześć, szukam nowego telefonu dla siebie na 2/3 lata. Telefon ma chodzić szybko i robić w miarę dobre fotki (nie mam innego aparatu). Głównie używam snapa/fb/messengera/chrome i to ma się nie zacinać tak jak było to w Xperii M5... Ogólnie do wydania mam 1400zł- jak wydam mniej to będzie lepiej. Telefon będzie brany na firmę więc musi być na niego faktura vat 23%- sam podatek zostanie później odliczony. Nie chcę z Chin, gdyż jak dowalą mi vat, a z moim szczęściem pewnie by tak było, wyjdzie mi drożej niż w Pl na fakturę.

Więc tak. Przepatrzyłem całe allegro i najtaniej:
Xiaomi Mi5 biały 3/64 (ceny czarnych to porażka, a wg mnie dużo ładniejszy) - 1100zł - płacę ~895zł
Xiaomi Mi5s czarny 3/64 - 1400zł - płacę ~1140zł
Honor 8 biały powystawowy ( http://allegro.pl/expo-honor-8-frd-l09- ... 38347.html ) - 1200zł - płacę ~980zł
Honor 8 czarny/niebieski nowy 1459zł - płacę ~1185zł
Zenfone 3 - na niego jeszcze nie patrzyłem, nie wiem czy w ogóle warto

Teraz pytanie, który z tych telefonów najlepiej wybrać?