DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem w urządzeniach HTC - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co związane z Androidem w urządzeniach HTC - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #935044  autor: matteo
 28 cze 2017, 15:42
Kolejny flagowiec, kolejna padaka (po Huawei P10 i problemami z gubieniem pakietów).


Zostałem nieszczęśliwym posiadaczem U11.

Udostępniając internet, co jakiś czas hotspot się wyłącza. Myślałem, że to przez samoczynne włączanie się wifi, ale nie. Nie ma takiej opcji w ustawieniach WiFi w HTC U11. Nie ma też opcji "łącz w pobliżu". Wszystko wyłączone. Oczywiście w ustawieniach hotspotu funkcja "zawsze włączony" włączona.
HTC twierdzi, że uwalony moduł. Brawo. W Huawei P10 (testowałem 4 różne egzemplarze) to samo. Moduł uwalony. Jak ktoś nie wierzy, niech puści PING przez 2 minuty i spróbuje. Albo udostępni neta na parę chwil i wygasi telefon. Ciekawe po ilunastu sekundach będzie offline :)


Sieci różne, na różnych urządzeniach testowane. Ciągle to samo.
 #935243  autor: Eragon
 29 cze 2017, 11:39
To się go pozbądź :)

:smt006
 #935249  autor: matteo
 29 cze 2017, 11:42
Eragon pisze:To się go pozbądź :)
Bardziej liczyłem na odzew kogoś, kto również spotkał się z takim samym problemem, pod kątem potwierdzenia i wymiany doświadczeń, a nie z ripostą bez treści.
 #935358  autor: Eragon
 29 cze 2017, 15:40
Oh, przepraszam.... ^^

:smt006
 #935369  autor: matteo
 29 cze 2017, 16:11
dario321 pisze:może oddaj do naprawy?

Przecież to oczywiste że serwis powie że i WiFi i moduł LTE są sprawne. Tak powiedzieli w sprawie P10. To raczej bug oprogramowania. Chciałbym porównać z innymi urządzeniami.
 #935494  autor: Xy
 30 cze 2017, 08:00
Generalnie HTC to padaka i nie dziwią mnie Twoje problemy. Co prawda mój M8 jest po upadkach i po zderzeniu bocznym w klawisze głośności ale oprogramowanie ma jakieś niedorobione.
Gubi wszelkie ustawienia. Dzwonki połączeń i smsów same zmieniają się na standardowe, motyw kolorystyczny z pomarańczowego wskakuje mi na zielony, czasem tapeta wskakuje taka, jak po hard resecie i tak dalej. Niby nic ale nie po to ustawiam telefon pod siebie, by później robić znów to samo. Więc jajca z Hotspotem w U11 są jak najbardziej możliwe lecz naprawa nic nie pomoże. Sprzedaj to póki trzyma jakąś cenę i kup coś normalnego.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #935496  autor: matteo
 30 cze 2017, 08:22
Xy pisze:Generalnie HTC to padaka i nie dziwią mnie Twoje problemy. Co prawda mój M8 jest po upadkach i po zderzeniu bocznym w klawisze głośności ale oprogramowanie ma jakieś niedorobione.
Gubi wszelkie ustawienia. Dzwonki połączeń i smsów same zmieniają się na standardowe, motyw kolorystyczny z pomarańczowego wskakuje mi na zielony, czasem tapeta wskakuje taka, jak po hard resecie i tak dalej. Niby nic ale nie po to ustawiam telefon pod siebie, by później robić znów to samo. Więc jajca z Hotspotem w U11 są jak najbardziej możliwe lecz naprawa nic nie pomoże. Sprzedaj to póki trzyma jakąś cenę i kup coś normalnego.
O taką opinię mi chodziło. No i wszystko jasne. Dzięki.
 #941547  autor: DoradzamTel
 27 lip 2017, 11:00
Usterki techniczne urządzeń mobilnych to zawsze spory problem. Wiadomo, że w przypadkach, gdy telefon jest objęty gwarancją techniczną możemy liczyć na bezpłatną pomoc ze strony oficjalnego serwisu producenta danego urządzenia. Naprawa telefonów jest trudna W sytuacji, gdy okres gwarancyjny minął, jesteśmy tak naprawdę pozostawieni sami sobie. Skuteczna naprawa telefonów komórkowych wcale nie jest łatwa iNaprawa telefonów