DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #935035  autor: jazzzy
 28 cze 2017, 14:42
maniek357 pisze:T-Mobile nie wyłączają wszystkim, u mnie w dalszym ciągu działa na karcie RBM.
nie będziesz korzystał to też Ci wyłączą; poza tym nawet gdyby to powinni przynajmniej przysłać SMS że Ci zrobili taki problem
 #935041  autor: jazzzy
 28 cze 2017, 15:15
jak ktoś Cię będzie w d..e bił to też będziesz się cieszył że wszystko OK bo wpisali do regulaminu ?
ja nie podnoszę kwestii tego czy jest to zgodne z regulaminem czy nie tylko fakt że mogli to rozegrać dużo lepiej i nie olewać klientów, skoro potrafią spamować przez SMS o promocjach lub że coś włączyli to mogą również wysyłać że coś wyłączyli
 #935099  autor: Remington
 28 cze 2017, 19:36
jazzzy poczytaj sobie tu długie wątki o tym zamiast otwierać dubla. Masz wątki zarówno o przycięciu netu w roamingu jak i o jego ograniczeniu.

A tu oficjalne stanowisko:
http://m.telepolis.pl/wiadomosci/play-d ... 39244.html

I prawdopodobne przyczyny:
http://m.telepolis.pl/wiadomosci/trudne ... 39276.html


[Tapatalk]
 #935113  autor: kaspeed
 28 cze 2017, 20:25
No a co poradzić.Niektórym to ból ze obcięto roaming a sprawa prosta kasa...Sam mając firmę lecę po kosztach w wielu wypadkach ale czasem cięcia są konieczne.PLAY coraz wiećej ma nadajników to i tną partnerów.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #935167  autor: jazzzy
 28 cze 2017, 23:38
nie dubluję wątków ponieważ nie dyskutuję o tym że Play przycina transfery i nie lubi transmisji danych przez roaming tylko dyskutuję o tym że robią kłopot klientom oraz rujnują swój wizerunek bo skoro się reklamują że jest zasięg 4 sieci to ma być a nie małymi literkami : zasięg pozostałych 3 sieci dostępny tylko dla tych którym jeszcze nie zablokowaliśmy; a czy zablokowaliśmy to kliencie sam sobie sprawdź bo nie informujemy was o tym a blokad nie ściągamy łatwo
 #935218  autor: jazzzy
 29 cze 2017, 09:37
Remington pisze:Dublujesz:
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 62&t=89769


[Tapatalk]
przeczytałem tamten wątek i on nie jest o temacie nie powiadamiania użytkowników ale jeśli czujesz ból to naciśnij ten wykrzyknik przy moim poście i zgłoś moderacji do zablokowania mój wątek
 #935219  autor: Ryszard Lubicz
 29 cze 2017, 09:37
Od kilku/kilkunastu dni miałem duuuże problemy z korzystaniem z internetu na zasięgu Tmobile. Dochodziło do tego , że strony nie chciały się otwierać. Wczoraj zmieniłem zasięg na Orange i jest wszystko super. W czym może być problem?

Grażynko wybacz...
 #935225  autor: Remington
 29 cze 2017, 09:53
jazzzy pisze:przeczytałem tamten wątek i on nie jest o temacie nie powiadamiania użytkowników
Jest o odcięciu roamingu TM, brak powiadamiania tyczy się tego, więc właśnie idealnie pasuje do tamtego wątku. Oczywiście już jakiś czas temu poprosiłem o połączenie obu wątków.
 #935251  autor: kaspeed
 29 cze 2017, 11:44
JaA tez zauwazylem ze powinno.byc uporządkowanie;-) Dla mnie i dla wielu osob wisi.ile.partnerów ma Play i.nie rozumiem tutaj bicia piany o t czy orange

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #935293  autor: Blank
 29 cze 2017, 12:56
Przesunięte z działu AWARIE >> Sieci komórkowe. Wątki zbieżne z PREPAID > Sieci komórkowe (dotyczy całego Play, nie tylko oferty na kartę)
Temat nie dotyczy awarii.

Zmieniono tytuł wątku. Połączono wątki zbieżne.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #935299  autor: Dorotea
 29 cze 2017, 13:01
Końcowego klienta nie interesują umowy, ani stosunki między sieciami tylko działająca usługa. Czytam sobie relacje na forum Play, niektórym tak dogodzono blokadą T-Mobile, że całkiem stracili jakikolwiek zasięg w swoich lokalizacjach i nawet nie mają jak zadzwonić na infolinię tylko muszą udać się w dzień roboczy do salonu, żeby zrobić zgłoszenie.
 #935436  autor: kaspeed
 29 cze 2017, 19:46
Ktoś tego nie przemyslał. o ile zasięg t/o jest bardzo podobny tak juz PLUS VS PLAY jest zbliżony>Czyli słaby bazuję na 5lokalizacjach w moim otoczeniu.W tym praca i dom u mnie;)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #935442  autor: goral2099
 29 cze 2017, 20:14
No to pojechałeś z tym porównaniem zasięgu Plusa i Playa. :D

Mi jak na razie nie zablokowali roamingu T. Chociaż ja przeważnie na Playu jestem. Tylko w razie dalszych podróży z roamingu korzystam.
 #935472  autor: aquick
 29 cze 2017, 23:24
Napisałem przedwczoraj email na BOK Play z prośbą o odblokowanie roamingu Orange, wczoraj dostałem sms z nr zgłoszenia a dzisiaj w ciągu dnia zadzwoniła miła Pani z BOK, która bez problemu aktywowała na moim nr dostęp do Orange, dodatkowo odblokowała T-Mobile "T-Mobila przy okazji też Panu odblokuje co?" no i zablokowała mi możliwość zalogowania do Plusa na moją wyraźną prośbę :-) dla niej wystarczyła chwila aby "kliknąć" w trakcie rozmowy i odblokować/zablokować daną sieć.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Szkoda tylko, że lejka 1,5Mbps nie mogła odblokować :-).

Obrazek
 #935474  autor: Dorotea
 30 cze 2017, 00:03
Orange zawsze odblokowywane było na życzenie, a reszta normalnie, do samodzielnego wyboru w telefonie.

Ale i tak blokują co jakiś czas i znowu trzeba żebrać w BOK o odblokowanie nie tylko Orange, ale też T-Mobile. Formalnie nie muszą oferować więcej niż jednego partnera roamingowego, a ich faworytem obecnie jest Plus.

Zmiany wprowadzane po cichu, tylko gdzieś na stronie podana nowa informacja, bez daty wprowadzenia. Sieć niegodna zaufania. Nie wiadomo co znowu wymyślą.