DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #934170  autor: pekulski10
 25 cze 2017, 14:12
Witam mieszkam na wiosce a jak to na wioskach bywa jest problem z zasięgiem.. nie ważne z jakiej sieci jest karta i nie jest to wina telefonu odrazu mówie. Normalnie jest to śmiechu warte że w 21 wieku trzeba latać za zasięgiem który jest w wyznaczonych miejscach w domu i nawet nie osiąga 5 kresek. Nie mogę swobodnie korzystać z pakietu internetu który mam na telefonie no bo jak on ma działać jak nie ma zasięgu ?? :(

Ktoś może miał jakiś podobny problem i go rozwiązał :( ? może ktoś poleca jakiś wzmacniacz który rzeczywiście zadziała i nie jest to pic na wodę nie wiem tak z 200-250 mógłbym przeznaczyć na to.
 #934212  autor: lordbyd
 25 cze 2017, 17:36
Tak jak pisze Kolega powyżej - jest to chyba najtańsze rozwiązanie.
Jest jeszcze coś takiego jak Orange Ekstra Sygnał http://www.orange.pl/kid,4000378054,id, ... ticle.html
To płatne rozwiązanie oferowane jest też dla klientów indywidualnych.
Wymaga połączenia internetowego o parametrach minimum 1/0,512 Mb/s.
Jedna femtokomórka obsługuje 4 rozmowy głosowe jednocześnie.
 #934252  autor: pekulski10
 25 cze 2017, 19:52
Żadnych telefonów i innych rzeczy.. pozostaje mi kupić modem+router+antena i musi działać i będzie i zasięg i będzie można korzystać z pakietu w telefonie na luzaka.
 #934458  autor: Morvius
 26 cze 2017, 14:16
Wsprawie internetu polecić mogę tubę kierunkową. Ustawiana jest w stronę masztu.

Klasyczny obserwator wątku.