DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #933230  autor: darkangel
 21 cze 2017, 14:41
Od dzisiaj rana, nie mogę się zalogować do nadajników T-Mobile, ręczne wyszukiwanie sieci, znajduje Plusa, Orange i T-Mobile, ale ta opcja jest na szaro i nie można się zalogować (brak dostępu).

Też tak macie?
Jestem z okolic Wrocławia.
 #933234  autor: darkangel
 21 cze 2017, 15:04
Patryk7588 pisze:I zapewne tylko możesz zalogować się do Plusa?
Tak, ale tylko dlatego że do Orange od dawna było zablokowane, a sieć macierzysta Playa u mnie nie występuje :(
 #933235  autor: habish
 21 cze 2017, 15:09
Podobno po kontakcie z BOK można odblokować.

Takie ograniczenie pojawiło się mniej więcej w tym samym czasie co lejek 1,5 Mbps.
 #933310  autor: f0ku5
 21 cze 2017, 19:55
Niech zostanie tak jak jest, więcej pasma dla mnie ;-)
 #933423  autor: Arletta
 22 cze 2017, 11:08
Temat jest już poruszany na tym i innych forach.
Mi najpierw zwalali winę na zepsutą kartę SIM lub nawet telefon, aż w końcu przyznali się do awarii i odblokowali w zeszłym tygodniu i jakoś tak się zbiegło, że zablokowali mężowi. Dziś natknęłam się na komentarz kogoś, komu znowu zablokowali po odblokowaniu, sprawdzam u siebie i proszę - zablokowane ponownie...

Ciekawe czym to się skończy ;)
 #933443  autor: WOJTAS
 22 cze 2017, 12:07
U mnie na starym sprzęcie wylaczyli tmobile i plusa także zależy od karty..

Wysłane z kalkulatora
 #933448  autor: Remington
 22 cze 2017, 12:18
WOJTAS pisze:U mnie na starym sprzęcie wylaczyli tmobile i plusa także zależy od karty..
To co zostawili? Przecież Orange z defaultu zablokowane.
 #933480  autor: SimplusowiecU
 22 cze 2017, 13:29
BobbyPeru pisze:U mnie jest bezproblemowo (przynajmniej na razie).
A może dlatego, że mam tak na starszym sprzęcie, gdzie jest wyświetlone: ERA ;)
Również posiadam stary, blisko 10-letni modem Huawei, też T jest opisany jako ERA. Mimo to kilka dni temu się zdziwiłem: karta Virgin w modemie nie loguje się do sieci (była ustawiona sztywno na T). Menu -> Zmiana operatora: 'ERA niedostępny'.
 #933528  autor: WOJTAS
 22 cze 2017, 17:26
Orange sobie wcześniej odblokowalem przez biuro obsługi

Wysłane z kalkulatora
 #933994  autor: Remington
 24 cze 2017, 19:41
Tak się zastanawiam i wychodzi mi na to, że kto zawarł umowę z Play na podstawie przekazu marketingowego mówiącego o "zasięgu 4 sieci", powinien mieć go zapewnionego co najmniej do końca trwania umowy. Nie wynika to z regulaminu, ale UOKiK zajmując się zbiorowymi interesami konsumentów analizuje właśnie przekaz marketingowy. A ten był jednoznaczny: chodź do nas, będziesz mieć zasięg 4 sieci. A teraz go ludziom zabierają. Sprawa warta by nią zainteresować UOKiK właśnie pod tym kątem.
 #933995  autor: piotrzet
 24 cze 2017, 19:44
Im więcej osób napisze do UOKiK tym lepiej. Będą większe szanse że załatwią to pozytywnie dla abonamentów

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #934065  autor: Rebeliant
 25 cze 2017, 00:04
play.pl pisze:Zmiany listy partnerów roamingowych w ramach ww. sieci nie podlegają procesowi udzielenia zgody przez Klienta i mają zapewnić jeszcze lepszy stopień świadczonych przez Play usług. Partnerzy roamingowi oznaczają sieć T-Mobile, sieć Plus oraz sieć Orange. Lista partnerów roamingu krajowego nie jest elementem umowy i może ulec zmianie. W chwili obecnej udostępniamy Tobie możliwość korzystania z sieci co najmniej jednego, wybranego przez nas partnera roamingowego
Źródło: http://www.play.pl/pomoc/pomoc-technicz ... g-krajowy/

Obrazek
 #934075  autor: pakierhakierxd2
 25 cze 2017, 06:50
Jakby mi tez zablokowali i nie mialbym zasiegu i nie chcieli odblokowac bym pisal do uke ,najlepiej niech wszyscy tam pisza ,dostanie duzo zgloszen i bedzie musial sie wytlumaczyc
ja poki co mam Play T-Mobile Plus Orange ale okaze sie za jakis czas ,chyba jak skonczy sie abo trzeba pomysleć o zmianie opa bo juz jest strasznie nie pewny.

Pozdrawiam :)