DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #933904  autor: maister
 24 cze 2017, 16:36
Wybieram się na urlop do Czarnogóry.
Posiadam taryfę T1 w T-Mobile.

Standardowe stawki w Czarnogórze są duże 4,94 za przychodzące i wychodzące taktowane 60/60 s.
Transmisja danych 3,63 zł za 100 kB osobno za wysłanie i odebranie... To już kwota ogromna może wyjść

Czy może ma ktoś ma doświadczenia czy są pakiety rozmów/smsów/internetu w Czarnogórze?

Czy w ogóle działa jeszcze ta Międzynarodowa Strefa T-Mobile po 15 czerwca. Pytam, bo jest trochę zamieszanie na stronie a moją korespondencją e-mail z BOA, a rozmową z konsultantem z BOA, a wizytą w salonie T-Mobile. Każdy mi co innego mówi... Dodatkowo co innego pokazuje na moim koncie poprzez aplikację mobilną a logowaniem na stronie. Tak jakby sami nie wiedzieli co i jak z tym roamingiem poza strefą UE 1A. Nie wiem dlaczego to nie jest ogarnięte.

Nie chodzi mi tyle o linki do strony T-Mobile, ile własne doświadczenia w tym temacie.

Dziękuję za pomoc.
 #934067  autor: piotras
 25 cze 2017, 00:06
Nie wiem czy pomogę ale ja będąc w Czarnogorze logowałem się 'ręcznie' do chorwackich sieci i korzystałem że stawek UE. Zależy dokąd jedziesz i jak daleko masz do granicy, ja byłem w okolicy Herceg Novi.
 #934076  autor: piotrzet
 25 cze 2017, 07:24
Międzynarodowa Strefa T-Mobile jest dalej obok RLAH w UE więc będziesz korzystał na tych samych zasadach co i w kraju. Tylko że taryfa T1 nigdy nie miała tego w cenie abonamnetu tej strefy

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #934126  autor: Alkowski
 25 cze 2017, 12:03
[quote][/quote]

A co ma piernik do wiatraka jeśli chodzi o 15.06 ?

Przecież decyzja KE apropo roamingu silą rzeczy dotyczy UE bo jest jej organem , a Czarnogóra nie jest Krajem Członkowskim to jedno , a dwa że Czarnogóra nie leży w I strefie euroroamingowej.

Ale do rzeczy jadąc do Czarnogóry i mając nr w T-mobile możesz zakupić pakiet na neta 500 mb za 19,90 zł na siedem dni. On działa w UE + Strefa T-mobile.

Co do rozmów był pakiet Travel & Talk gdzie są bez limitu rozmowy / sms w strefie T-mobile , więc m.in Czarnogóra na 14 dni za 49,90 przedzwoń na BOA i się dowiedz czy jest dostępny.
 #934134  autor: maister
 25 cze 2017, 12:37
Rozumiem. Ja nie chcę czegoś za darmo. Bo wiadomo jak jest. Mnie chodzi tylko o to by zoptymalizować koszty pakietami.
 #934251  autor: MobiGeekpl
 25 cze 2017, 19:50
@maister,
odnośnie pakietu danych masz dwie możliwości: 500 MB za 19,99 zł, lub bez limitu (256kb/s) za 39,99 - oba na 7 dni. Pakiet nielimitowanych rozmów, sms/mms na 14 dni to koszt 49,99 zł.