DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 19 z 33
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 33
 #933814  autor: kaspeed
 24 cze 2017, 08:54
Karta sim zablokowana.Takie cos kolega ma we free z Grunwaldem.Karte kupil na allegro.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #933882  autor: Gregrin
 24 cze 2017, 14:59
Wszystko jeszcze działa czy coś pozmieniali ?? Chce dziś znajomemu doładować na nowym starterze za 200zl wiec wole się upewnić ;)
Starter za 5zl na którym uruchomiłem RWK i zostało 2zl.
Teraz tylko wysłać kod na 80400 ?
 #933930  autor: Blank
 24 cze 2017, 17:33
Na wykopie, taki wpis.
Shion pisze:Czy ktoś z was spotkał się z czymś takim? :(
Kupiłem starter Orange Free z 1410 GB na Allegro. Dotarł do mnie w czwartek. Dziś nie działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Korzystam z tableta. Myślałem że coś się zepsuło więc przełożyłem do telefonu, a tam sms:
"W związku z naruszeniem §9 PKT 5 Regulaminu swiadczenia uslug dla Abonentow na karte ograniczymy swiadczenie uslug"

Nie działa internet, rozmowy ani smsy można się do mnie dodzwonić. Jak sprawdzam stan konta to mam że twoj numer zostal zablokowany skontaktuj sie z obsluga klienta :(
Gościu z allegro nie odpowiada mimo kilku godzin :(

Korzystalem tylko z internetu niby jak zlamalem regulamin. pomocy :(
Ostatnio czytałem już kilka takich postów - na Facebooku Orange i bodajże nawet na forum. Czyżby wzięli za handlowców na Allegro?

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #933934  autor: kaspeed
 24 cze 2017, 17:43
Przeczytaj kilka moich postów ostatnich.I dowiesz sie ze zaczyna orange blokować lewe karty bez.kasy.a majace net i rejestrowane na te same osoby

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #933936  autor: forum_tg
 24 cze 2017, 17:46
Kiedyś rozmawiałem z pewnych sprzedawcą z Allegro i powiedział wprost, że to kwestia czasu i zaczną blokować karty z Allegro.
ciekawe ile rekordziści mają na siebie zarejestrowanych kart sim?
 #933970  autor: tele2017
 24 cze 2017, 18:39
A niech blokują tych z allegro, ale niech nie czepiają się prywatnych kart.
Moim zdaniem to administracja Allegro powinna już od dawna blokować takie aukcje a nie operator.
Operator zaniedbuje klientele to niech sie nie dziwi że handel allegro kwitnie.
Na szczęście ostatnio wiele sie zmieniło na lepsze. Są wysokie pakiety już od doładowań 5zł i zostały przywrócone przelewy sms. Jest RWK. Oby tak dalej to Orange będzie sie cieszyć dobrą opinią. A jak zaczną znowu mieszać zawieszeniem np. RWK lub przelewu sms to klienci uciekną do innych. Wystarczy zdjąć sobie simlocka z urządzenia.
 #934012  autor: dadarius
 24 cze 2017, 20:36
Witam wszystkich:)jako nowy użytkownik.
Chciałbym dołączyć do Grunwaldu i zwyciężyć:)Niemniej mam pewne niejasności.
Zakupiłem starter OFnK 2GB na start. Zarejestrowałem kartę.Wysłałem sms-a RWK i czekam...ale chyba ze względu na to że na karcie jest 0zł a karta zarejestrowana przed chwilą, nie wskoczy rok ważności konta.
Moje pytanie czy jeśli doładuje/zasile konto konto 5zł, a potem uruchomię procedurę wg schematu RWK, doładowanie 200zł smm-sem...uzyskam 22 miesiące ważności konta?oraz ostatnie pytani czy można zasilić konto doładowaniem z allegro które w opisie ma 230zł.Pozdrawiam
 #934021  autor: xander21
 24 cze 2017, 20:58
Ja zasiliłem konto za 5zł, bo miałem 0zł. Potem reszta według schematu. A karte zdrapkę to obojętnie gdzie kupisz zasilasz 200zł i 30zł to bonus. Więc na alledrogo opis 230zł to chwyt marketingowy. Bonus dostaje każdy.
 #934056  autor: kaspeed
 24 cze 2017, 23:01
No i gut;) wg mnie jesli ładujemy te 200zł to warto wysłac sms:D nie kosztuje nic a zysk jes

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
  • Strona 19 z 33
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 33
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 33