DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 595 z 692
  • 1
  • 593
  • 594
  • 595
  • 596
  • 597
  • 692
 #933458  autor: lukmos1
 22 cze 2017, 12:34
To dlatego tak do mnie dzwonili. 10 nieodebranych za 11 odebrałem i dostałem to co chciałem. Hmm jest 14 dni na odstąpienie od umowy. Ciekawe czy się będzie opłacało bo dla samego showmaxa szkoda mi czasu na osłabienie papierów.
 #933485  autor: Barqet
 22 cze 2017, 13:37
Mi Pan w salonie proponował całościowy No Limit razem z internetem 10 GB za 30 złotych[oferta dla przedłużających abo]. W ręku miałem wypowiedzenie i ostatecznie mu to dałem. Może i bym to wziął ale chciał jeszcze abym zapłacił stawkę aktywacyjną w wysokości 49 złotych na co się nie zgadzałem. Skoro nie chciał ustąpić to dałem wypowiedzenie. Nawet nie trzeba było abym to zanosił na piśmie bo sam mi wydrukował arkusz i mój był niepotrzebny. To tak na przyszłość jakby ktoś pytał czy trzeba ze swoim drukiem iść. Nie, nie trzeba. Teraz czekam na kontakt i No limit za 25 zł, nawet jak będzie mniejszy net to mi to nie przeszkadza bo poza domem za wiele z niego nie korzystam, teraz mam 2 GB i często nie wykorzystuje :D
 #933525  autor: Cichy51
 22 cze 2017, 17:14
Klkent1989 pisze:Jak nie ma showmax jak u mnie jest na rok za darmo a mam w/w oferte. Aby sprawidzic wyslij sms o treści "Tak" na nr 800.
Zgadza się - jest możliwy roczny SHOWMAX - zapomniałem o tym prezencie. Było o tym jakiś czas temu.
Zwracam honor :)

No nic , poczekamy co ciekawego dzisiaj zaprezentują na streamingu o 20:00.
 #933530  autor: Cichy51
 22 cze 2017, 17:27
To tak jak JA. Ja aneks zrobiłem w połowie kwietnia. Zobaczymy czy czymś nas zaskoczą :)
 #933680  autor: Cichy51
 23 cze 2017, 12:19
Póki co - nic nie wiadomo. Czekamy aż ktoś odnajdzie jakiś nowy cennik.
 #933682  autor: Barqet
 23 cze 2017, 12:24
Dziś wreszcie odebrałem od obsługi klienta pierwszy telefon i po minucie już Pani zaproponowała abo utrzymaniowe za 25 zł all no limit + 10GB neta z umową na 2 lata. Póki co będzie się kontaktowała jeszcze w następnym tygodniu bo odmówiłem. Chciałem na czas nieokreślony ale nie dało rady. Chyba warto tak czy siak i tak zmian żadnych nie planuje to raczej wezmę to co dają i tak nie ma lepszych.
 #933684  autor: Cichy51
 23 cze 2017, 12:29
Po co pchać się w umowę na 2 lata jak można na czas nieoznaczony ? Poczekaj cierpliwie i walcz. Sam zadzwoń z kilka razy i spróbuj ( najlepiej z telefonu z innej sieci - wtedy opłata jak za zwykłą rozmowę ).
Nie bierz czegoś od razu , po pierwszym telefonie !
 #933699  autor: Barqet
 23 cze 2017, 13:19
Wy bierzecie często te bezterminowe dlatego by przy nowszych, lepszych promocjach w Playu możliwe szybko przejść na nowe warunki, tak? Taka umowa pozwoli mi po kontakcie z BOK uzyskać lepsze warunki o ile jakieś nowe promo się pojawi pod pretekstem np. ucieczki do innej sieci? ;)
O!k Powalcze o ten czas bezterminowy wszak już nie wiele trzeba :D
Mnie się spytali dlaczego chce na niekreślony to powiedziałem, że jak dorwę gdzieś lepsze warunki to zmienie operatora. Chyba niepotrzebnie tak się wyrwałem :smt005
 #933705  autor: Hods
 23 cze 2017, 13:59
Dokładnie ;) na bezterminowej 3 miesiące po zmianie i możesz od nowa walczyć. Tak ludzie zmieniali np. tą ofertę za 25 zł wszystko no limit i 7 GB na tą nową wszystko no limit + net no limit + PLAY NOW za 25 zł, jak się pojawiła. Przy umowie na 24 miesiące byś tego nie zrobił tak szybko.
 #933791  autor: Cichy51
 23 cze 2017, 21:59
A po co mam siedzieć na umowie przez 24 miesiące jak mogę na czasie nieoznaczonym . Warunki takie same więc po co wiązać sobie kaganiec. Tak jak Hods napisał - pojawi się coś nowego , lepszego to w każdej chwili walczysz i przechodzisz a nie czekasz aż Ci minie okres 2 lat. I tu i tu masz gwarantowane warunki więc ...
 #934020  autor: najemnik
 24 cze 2017, 20:56
Czy jest jeszcze możliwość na przejście na taryfę wszystko no limit włącznie z internetem? Oczywiście umowa na czas nie ograniczony i 25zl
 #934035  autor: Cichy51
 24 cze 2017, 21:32
Kilka postów wcześniej ktoś napisał, że 20 czerwca przedłużył umowę i właśnie dostał Replay Formuła SOLO z TV II za 25 PLN więc aktualne.
 #934100  autor: hergar
 25 cze 2017, 10:31
Dziś na tabletowo przeczytałem o planowanych zmianach w roamingu play. Od wczoraj mam problem z zasięgiem w miejscu gdzie normalnie Play nie ma. Jak to wygląda u Was? Jeśli informacje się potwierdzą to jednak będzie definitywne rozstanie z mojej strony.

Przy wymuszaniu wyboru sieci mam tylko Orange i Plus.
 #934101  autor: Cichy51
 25 cze 2017, 10:35
Pisz zgłoszenie lub dzwoń do BOK aby Ci odblokowali daną sieć , której masz zasięg. Poczekasz góra 24 godziny i będzie śmigać.
 #934112  autor: Ruben
 25 cze 2017, 11:02
hergar pisze:Dziś na tabletowo przeczytałem o planowanych zmianach w roamingu play. Od wczoraj mam problem z zasięgiem w miejscu gdzie normalnie Play nie ma. Jak to wygląda u Was? Jeśli informacje się potwierdzą to jednak będzie definitywne rozstanie z mojej strony.
Obecnie Play jest dla mnie nieobliczalnym operatorem. Po zagrywkach z ograniczeniem prędkości najpierw do 3Mb a teraz do 1,5Mb w roamingu krajowym i po sposobie udzielania odpowiedzi na forum Play i BOK absolutnie nie podpisałbym umowy terminowej.
Play przywołuje zapisy w regulaminie i wg. nich wszystko jest OK ponieważ 1,5Mb jest prędkością wyższą niż wskazana w regulaminie. Na tej zasadzie mogą ograniczyć do 512kb/s i też będzie w porządku ponieważ regulamin dopuszcza nawet 8kb/s.
W czerwcu zmienili zapisy odnośnie udostępniania zasięgu roamingowego a teraz powoli kasują zasięg T-Mobile. Nawet jeżeli będą włączać po telefonie, to jest to zachowanie niepoważne, bo nie każdy ma czas i ochotę dzwonić co 2 tygodnie do BOK w tak błahych sprawach. Życie to nie tylko telefon.
Osobiście korzystam 100% czasu w roamingu krajowym, głównie T-Mobile. Na razie mam odblokowany zasięg wszystkich operatorów ale pewnie niedługo coś wytną.
Gdyby nie kara jaką musiałbym zapłacić, to zmieniłbym operatora. Moje średnie miesięczne zobowiązanie to 18pln/m-c a kara 2 tys.pln. Niestety to już moja wina, bo zaakceptowałem to ale nie spodziewałem się, że tak ograniczą roaming krajowy.

Dzisiaj każdego przestrzegam przed Play i odradzam umowy na czas określony.
  • Strona 595 z 692
  • 1
  • 593
  • 594
  • 595
  • 596
  • 597
  • 692
  • 1
  • 593
  • 594
  • 595
  • 596
  • 597
  • 692