DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #933675  autor: Majeczka
 23 cze 2017, 12:08
Cześć,
Chcę się przenieść z Play do T-mobile (jakość netu i ceny) i na infolinii dostałam ofertę:

Umowa na 6 miesięcy
Nielimitowane rozmowy smsy itd
2 GB
29 zł. brutto

Jedyna rzecz, która martwi to te 2 GB netu ale na infolinii powiedziano mi, że mogę w każdej chwili dokupić 5 GB za 10 zł i to już wygląda lepiej.
Czy ktoś korzysta z takiej oferty i może potwierdzić tę opcję z dokupieniem netu oraz, że ten zakupiony pakiet działa aż do jego wykorzystania (tak powiedzieli na infolinii, nie nie do końca miesiąca czy 30 dni ale do wykorzystania?

A może ktoś zna lepszą opcję przeniesienia numeru (na firmę) od tej wyżej opisanej?
Pozdr
Majka
 #933689  autor: Lightman
 23 cze 2017, 12:36
Oferta, o której piszesz jest ofertą z rynku prywatnego, opartą o taryfę T.
Podstawa to 2GB i faktycznie w każdym momencie umowy możesz zlecić zmianę pakietu na 5GB za 10zł/m-c, na 10GB za 20zł/m-c i za na bez limitu za 30zł/m-c.
Co ważne - to nie jest 2+5, tylko z 2 robi się 5.

Druga strona biurka - wcześniej Plus, aktualnie T-Mobile
 #933715  autor: Majeczka
 23 cze 2017, 14:27
Lightman pisze:Oferta, o której piszesz jest ofertą z rynku prywatnego, opartą o taryfę T.
Podstawa to 2GB i faktycznie w każdym momencie umowy możesz zlecić zmianę pakietu na 5GB za 10zł/m-c, na 10GB za 20zł/m-c i za na bez limitu za 30zł/m-c.
Co ważne - to nie jest 2+5, tylko z 2 robi się 5.
Dzięki za info, nie wspomnieli, że z 2 robi się 5. Powiedzieli za to, że można tę ofertę na firmę dostać.
 #933719  autor: Lightman
 23 cze 2017, 14:46
Tu nie ma problemu - klienci biznesowi mogą korzystać z ofert rynku prywatnego :)

Druga strona biurka - wcześniej Plus, aktualnie T-Mobile
 #933720  autor: Majeczka
 23 cze 2017, 14:48
Lightman pisze:Tu nie ma problemu - klienci biznesowi mogą korzystać z ofert rynku prywatnego :)
Jeszcze takie pytanie - na stronie jest "Video bez limitu danych" i "Aplikacje bez limitu danych" czy to jest normalnie zawarte w tej opłacie 29,95 zł/m?
 #934159  autor: mariananna
 25 cze 2017, 13:42
Majeczka pisze:Aha, czyli takie cwaniaki :)
A czy w ogóle ta oferta ma jakieś zalety, poza okresem zobowiązania i ceną?
Po 2 m-cach możesz negocjowac warunki przedłużenia umowy. Za 29.99zł netto niektórzy otrzymują po negocjacjach nawet 16 GB internetu :)