DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #933707  autor: ardard
 23 cze 2017, 14:12
Dzień dobry wszystkim.
Mam pewien nietypowy problem. Mianowicie kupiłem dla córy zegarek będący jednocześnie telefonem i lokalizatorem (taka smycz dla dziecka). Problem w tym, że to badziewie nie odbiera SMS-ów. W ogóle. Ignoruje je. No a znani mi operatorzy wymagają kodów autoryzacyjnych wysyłanych na SMS albo do zalogowania się na konto numeru albo przynajmniej, żeby dać dostęp do historii połączeń.
Wyjmowanie karty sim z tego badziewia jest jak operacja chirurgiczna na gałce ocznej i trwa podobnie długo. Chciałbym tego unikać jak ognia.

Tak więc mam takie pytanie: Czy znacie jakiegokolwiek operatora, najlepiej prepaid ale w ostateczności niekoniecznie, który nie wymaga SMS-ów autoryzacyjnych do żadnych czynności związanych z numerem, może poza jakimiś wyjątkowymi przypadkami jak np. sama rejestracja konta?

pozdrawiam
 #933983  autor: lordbyd
 24 cze 2017, 19:12
Również nju mobile nie wymaga do przeglądania historii połączeń czy zalogowania na konto numeru sms-a autoryzacyjnego. Tylko login i hasło.