DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 8 z 36
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 36
 #933615  autor: Plushowy_Przemyslaw
 22 cze 2017, 23:45
krystiano46 pisze:Witam dziś przenosiłem numer z Play abonament na plusy abonament za starter musiał zapłacić 10 zł w inmedio czy to normalne? Czy przez kuieriera było by za free?
Ja zamawiałem przez kuriera. Nic mu nie płaciłem ale może do faktury doliczą ?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 #934685  autor: Cichy51
 27 cze 2017, 11:31
Pytanko do użytkowników - jaka jest teraz najlepsza oferta abonamentowa PLUSH-a dla przenoszących numer z innej sieci ( chodzi o ofertę Tylko SIM , bez telefonu i z możliwie jak największym internetem ).
 #934687  autor: habish
 27 cze 2017, 11:36
Jeśli chodzi o przeniesienie numeru, to możesz dostać 3 miesiące gratis w opcji z umową na 24 miesiące, w ofercie masz Pełny No Limit + Socjal Media + 15GB Internetu za 25zł miesięcznie.

Pytanie czy lepszą opcją nie będzie wersja bez lojalki?
Za 25zł masz Pełny No Limit + Socjal Media + 10GB Internetu na start które z czasem rośnie aż do 20GB.

Obie wersje możesz łączyć w Duety, wówczas cena spada z 25zł na 20zł za numer.

Link: https://www.plushbezlimitu.pl/abo/przenies-numer/lista
 #935095  autor: tbfvrs
 28 cze 2017, 19:10
Hej
Potrzebuję duet dla siebie i żony;
Ja mam jakiś stary abo w play a żona kartę (stary fresh czy coś);
Czy wystarczy mi po prostu zamówić dwa abo i po kłopocie (tj plush załatwi za mnie rozw. umowy z play) czy muszę udać się do salonu i sam rozw. umowę?

Pozdr
 #935102  autor: tbfvrs
 28 cze 2017, 19:40
Plushowy_Przemyslaw pisze:Plush załatwi za Ciebie
Musisz tylko wypełnić formularz na http://www.plushbezlimitu.pl
Dzięki, to się przy zam. robi czy jakoś extra?
qcom pisze:Żeby wziąć abo duet, numer żony musisz też przerejestrować na siebie.
Dzięki; Ale to już muszę w Play załatwić rozumiem?
 #935215  autor: Specjalista_Plus
 29 cze 2017, 09:20
tbfvrs pisze:Hej
Czy wystarczy mi po prostu zamówić dwa abo i po kłopocie (tj plush załatwi za mnie rozw. umowy z play) czy muszę udać się do salonu i sam rozw. umowę?
- jeśli wcześniej przerejestrujesz numer żony na swoje dane, to wystarczy złożyć dwa zamówienia przez naszą stronę internetową, a resztą już my się zajmiemy :)
Przerejestrowanie numeru załatwisz u swojego obecnego operatora.
 #935387  autor: darekkkkkk
 29 cze 2017, 17:02
Specjalista_Plus pisze:
tbfvrs pisze:Hej
Czy wystarczy mi po prostu zamówić dwa abo i po kłopocie (tj plush załatwi za mnie rozw. umowy z play) czy muszę udać się do salonu i sam rozw. umowę?
- jeśli wcześniej przerejestrujesz numer żony na swoje dane, to wystarczy złożyć dwa zamówienia przez naszą stronę internetową, a resztą już my się zajmiemy :)
Przerejestrowanie numeru załatwisz u swojego obecnego operatora.
Tak, jeszcze napiszcie w jaki terminie to robicie.
Jakoś dziwnie przemilczacie tę kwestię.

Wypowiedzenie dotychczasowemu operatorowi Polkomtel składa dopiero aż karta sim zostanie aktywowana czyli nawet w 3 tygodnie po podpisaniu umowy!
Skutek jest taki, że świadomie narażają swoich nowych klientów na dodatkowe koszty - abonament za kolejny mc u dotychczasowego operatora.

Taka tam jest operatywność - byle złapać jelenia.
 #935394  autor: Plushowy_Przemyslaw
 29 cze 2017, 17:27
Jeżeli przenosisz numer i bierzesz abo plush to prawdopodobnie obowiązuje Cie 30 dniowy okres wypowiedzenia (u obecnego operatora)
A z tego co doczytałem plush aktywuje numer po dwóch tygodniach (czyli po terminie , odstąpienia od umowy)
Czyli nie wiem czy to jest takie szukanie jelenia.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 #935400  autor: TomLee
 29 cze 2017, 17:59
Darmowy transfer danych w social media obejmuje tylko wysyłanie wiadomości tekstowych i ich przeglądanie. Wysyłanie plików, dzwonienie, video, wchodzenie na strony znajomych i wszystko inne wiąże się z pobieraniem danych. Ile więc można miesięcznie na tym zaoszczędzić? Tak mniej więcej
 #935410  autor: darekkkkkk
 29 cze 2017, 18:29
Plushowy_Przemyslaw pisze:Jeżeli przenosisz numer i bierzesz abo plush to prawdopodobnie obowiązuje Cie 30 dniowy okres wypowiedzenia (u obecnego operatora)
A z tego co doczytałem plush aktywuje numer po dwóch tygodniach (czyli po terminie , odstąpienia od umowy)
Czyli nie wiem czy to jest takie szukanie jelenia.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Jeśli podpisałem umowę np. 18 czerwca to jeśli Polkomtel jeszcze w czerwcu złożyłby wypowiedzenie u dotychczasowego operatora to umowa z tym dotychczasowym uległaby rozwiązaniu 31 lipca.

Ale Polkomtel chce, nie wiedzieć dlaczego, czekać do aktywacji karty sim, która nastąpi w tym przypadku 2 lipca. Mimo, że umowa wiąże strony już od 18 czerwca to nowy klient (jeleń) będzie związany z dotychczasowym do 31 sierpnia (dłużej niż okres 30 dni wypowiedzenia ponieważ umowa trwa do końca okresu rozliczeniowego).

Osobnym, OLBRZYMIM problemem jest dłuższe o 1 mc utrzymywanie numeru telefonu przy starej karcie sim (u dotychczasowego operatora).

No to jak, ma Polkomtel w zasięgu wzroku interes klienta?
Jakie są obiektywne przeszkody aby wypowiedzenie (dotychczasowej umowy na czas nieokreślony) złożyć niezwłocznie po podpisaniu umowy?
 #935413  autor: Plushowy_Przemyslaw
 29 cze 2017, 18:42
Swoją drogą z tymi umowami to ciężko coś ogarnąć chyba że ktoś w tym siedzi na codzień..
Więc potrzeba chwili żeby to przestudiowac.
Tak czy siak numer zostanie będzie przeniesiony (w przypadku o którym mowisz) 31 lipca
Plush powinien liczyć abo od tego właśnie momentu a zapewne będzie tak że wystawi fakturę od 2 lipca
Więc faktycznie przez chwilę płacimy dwa abo.
Ale czy u innych operatorów nie jest tak samo ?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 #935415  autor: darekkkkkk
 29 cze 2017, 18:47
Plushowy_Przemyslaw pisze: Więc faktycznie przez chwilę płacimy dwa abo.
Ale czy u innych operatorów nie jest tak samo ?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Jakie to ma znaczenie czy podobnie jest u innych operatorów?
Polkomtel równa do gorszego? Inaczej nie potrafi i to jest jego ostatnie słowo?

Przez politykę Polkomtela niepotrzebnie płacimy dwa razy i kopiemy się z trudnościami związanymi z przywiązaniem numeru telefonu do starej karty sim.
 #935417  autor: Plushowy_Przemyslaw
 29 cze 2017, 18:54
Plushowy_Przemyslaw pisze:Jakie to ma znaczenie czy podobnie jest u innych operatorów?
[/quote]
No właśnie ma bo szukając lepszych ofert i chcąc przenieść numer czeka nas taka sama procedura i podobny termin oczekiwania wraz z opłatą abonamentów


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
  • Strona 8 z 36
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 36
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 36