DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #925206  autor: adiq1033
 10 maja 2017, 22:24
Witam.
Chciałbym kupić słuchawki bezprzewodowe Bluetooth do telefonu i odtwarzacza MP4. Jednak nie wiem co obecne trendy oferują. Zalezy mi rzecz jasna na bardzo dobre jakości dźwięku.

Moją uwagę zwróciły słuchawki ART AP-B04, są do złapania za około 100zł:
Co do marki ART uczunia mam mieszane. Jedne produkty są super, inne to kicz. W tym przypadku czytałem parę pochlebnych opinii.
Ponadto zaletą tych słuchawek jest możliwość słuchania muzyki bezprzewodowo (Bluetooth), a jesli w podróży rozładują nam się baterie mozna podłaczyć do słuchawek przewód minijack i słuchać za pomocą kabla muzyki, co jest bardzo przemyślanym rozwiążaniem.

Co możecie polecić od siebie? Kwota do dyspozycji to około 100zł. W porywach 150...
 #932997  autor: radiatorex
 20 cze 2017, 14:33
kupowałem w sklepie matrixmedia i widzę, że dalej mają duży wybór: wymoderowano-Rem ale akurat tego mojego modelu już nie ma, ale co się dziwić jak to z rok ponad minął od zakupu