DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 77
 #932630  autor: Rogi
 18 cze 2017, 21:46
Zapytałem o to Orange na Twitterze. Tak jak myślałem, sami nie wiedzą. Mają sprawdzić i dać znać. Tak to jest z tymi regulaminami pisanymi na kolanie.

A czy ktoś testował już pakiet no limit na połączenia/SMS lub inny w Orange? Tu znowu nie jest to takie jasne dla wszystkich odnośnie rozliczenia.
 #932632  autor: GaduAirowiec
 18 cze 2017, 21:54
Co do Play na Kartę: http://promocje.play.pl/roaming/pdf/Zmi ... _karte.pdf

Operator może doliczyć opłaty dodatkowe, o których mowa w punkcie 5 w przypadku
niewłaściwego lub niestandardowego korzystania z usług, tj.:

gdy w okresie co najmniej 4 miesięcy dana Karta SIM/USIM była zalogowana do sieci partnerów roamingowych w Unii Europejskiej przez ponad połowę tego okresu i użycie usług w roamingu międzynarodowym na
terytorium Unii Europejskiej było większe niż na terytorium Polski, przy czym przed naliczeniem
opłat dodatkowych Operator poinformuje o tym fakcie Użytkownika za
pośrednictwem wiadomości SMS, telefonicznie lub w inny dopuszczalny sposób,
dając dwutygodniowy termin na zmianę schematu korzystania


Tak więc jest "i" a nie lub. Jak pojadę na tydzień i zużyję 2 razy więcej w roamingu niż w Polsce to wg regulaminu niczego nie powinni mi zrobić:))
 #932644  autor: kaspeed
 18 cze 2017, 22:42
Kolega sprawdzał ten pakiet za 28zł po przeniesieniu i drugi za 35zł w obu wypadkach pobral 1,76gb danych.JEden numer w Orange free z pakietem za 28zł po przeniesieniu drugi w Popie z aktywnym pakietem za 35zl Co ciekawe normalnie nie liczy za rozmowy czyli jest jak w kraju;) sms tez( mms nie sprawdzal) Sprawdzano w Irlandii

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #932647  autor: baranke
 18 cze 2017, 22:45
Rogi pisze:A zobacz co jest napisane w nagłówku strony. :)
To co znaczy:
"Za połączenia, SMS-y i MMS-y
zapłacisz jak w kraju,
także wtedy, gdy korzystasz z pakietów
lub usług dodatkowych" :/
 #932649  autor: Rogi
 18 cze 2017, 22:48
baranke pisze:
Rogi pisze:A zobacz co jest napisane w nagłówku strony. :)
To co znaczy:
"Za połączenia, SMS-y i MMS-y
zapłacisz jak w kraju,
także wtedy, gdy korzystasz z pakietów
lub usług dodatkowych" :/
Kolega wyżej już napisał jak jest, ale dodatkowo wyżej na stronie jest napisane:
W ofertach na kartę korzystasz z usług i pakietów minut, SMS-ów i internetu we wszystkich krajach Unii Europejskiej
Tak samo mówi regulamin.
 #932652  autor: kaspeed
 18 cze 2017, 22:51
Napisałem że majac no limit w kraju np za 35zł masz w UE 1,76gb oraz no limit rozmowy i sms i mms;)

To samo za 28zl sprawdzone. Taryfy orange free oraz pop

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #932670  autor: Majek7
 18 cze 2017, 23:42
Czy mając prepaid w ofercie orange OFnK i wykupując co miesiąc no limit za 26zł i dostając bodaj 13gb za doładowanie, jest możliwość skorzystania z jakieś paczki danych zawartej w tym bonusie za doładowanie za granicą ;)? Bo zdaje się że o tym temat wałkujecie teraz i jak wczoraj byłem w salonie orange, to 'miła pani' powiedziała, że to dotyczy tylko abo, nie ma opcji że to jest 1,76gb dostępne w prepaidzie ;)))

Chciałbym wiedzieć, czy coś można ugrać danych na tym pakiecie wykupowanym co miesiąc bo mam wrażenie, że pani w salonie chciała wymóc przejście u mnie z prepaida na cyrograf - bo wczoraj już szykowała wydruk oferty.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź ;)
 #932675  autor: kaspeed
 18 cze 2017, 23:50
Kwestia ile wydajesz.Zapraszam do 1postu na 1 stronie tego tematu.Masz tam tabele ile wydajesz i ile dostaniesz;)Nie dostaniesz gb za doładowanie( bonus krajowy nie wchodzący w ofertę ) Dostaniesz bonus za : jaki kolwiek płatny pakiet na twoim koncie( pakiet głowny np przytoczony tu pakiet 35zł 5gb+( 2gb do roku czasu staż) no limit sms,mms i mms wtedy za te 35zł masz poza No limitem w UE 1,76gb ;) które pomniejsza pakiet krajowy

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #932680  autor: Majek7
 19 cze 2017, 00:00
Właśnie na podstawie tego wpisu z regulaminu w 1 poście, do którego mnie skierowałeś, wczoraj udałem się do orange i odesłala mnie babeczka jak w poście. Ile wydaję? Przenosiłem nr z innej sieci kilka miesięcy temu do orange (OFnK taryfa) i wykupuje za 26zł miesięcznie pakiet Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich - bez tego pakietu danych, który jest raptem śmieszne 2zł droższy :/, a w bonusie dostaję te kilkanaście gb danych, z których wykorzystywałem 4-5gb max miesięcznie. Reszta się kumulowała i kumuluje na koncie jak patrzę w apce mój orange.
W tabeli tego nie ma uwzglęnionego, jest ten za 35 (28zł dla osób przenoszących nr) jak wiesz. Prostym słowem, to oznacza, że ten pakiet, który kupuje i aktywuje co miesiąc - ostatnio chyba 14.06 go włączałem, nie pozwala na skorzystanie z jakiejkolwiek ilości danych za granicą tak? Jeśli faktycznie tak jest to lipa na maxa :/
 #932682  autor: Blank
 19 cze 2017, 00:05
Majek7 pisze:i wykupując co miesiąc no limit za 26zł i dostając bodaj 13gb za doładowanie, jest możliwość skorzystania z jakieś paczki danych zawartej w tym bonusie za doładowanie za granicą
Bonus za doładowanie nie obowiązuje za granicą. Nic, co dostajesz za darmo, nie działa za granicą.
To co wałkujemy to pakiet za 28 zł, gdzie masz +8 GB. W tym pakiecie część (i tu wątpliwość ile), jest wykorzystywana za granicą.

@kaspeed, I tu jest problem - Z tego co wiem przy przekroczeniu granicy, w prepaidzie, nie są wysyłane limity, a tylko ogólnikowy, bzdurny SMS.
Kolega wyjechał za granicę, mając TYLKO ten pakiet. Wykorzystał wg Androida 1,51 GB. Zapłacił kilka złotych. Nie jesteśmy tylko pewni, na ile dokładnie był zliczony transfer. Reklamacja złożona.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #932684  autor: Majek7
 19 cze 2017, 00:12
Dzięki, już rozumiem, potrzebowałem tylko potwierdzenia, że to co kilka dni temu aktywowałem za 26pln i co aktywuję od ok 8 miesięcy, mogę sobie dziś anulować i aktywować ten za 28pln z pakietem danych +8gb, jeżeli chciałbym mieć jakieś te ~1,5gb danych na czas urlopu etc. Wiadomo, będę stratny, bo raptem 5 dni jestem na bieżącym cyklu z 31, ale trudno. Wolę tak aniżeli zamawiać starter z a2 mobile tylko dla tego jednego wyjazdu, jak tu mogę ugrać sobie tyle, ile mi będzie na nawigację czy przejrzenie maila potrzebne.

Ale jak widzę że koledze Twojemu zeszła kasa z konta jakaś tam, trochę zonk może być. A dzwonił coś czy tylko za ten transfer mu potraciło z konta złotówkowego?
 #932685  autor: kaspeed
 19 cze 2017, 00:15
O tych bzdurnych sms wiem'' wzmianka o 29gr i stawkach krajowych.;)

Ja mam potwierdzenie ze w 35zł i 28zł te 1,76gb jest W wypadku @ ktory pisze o 26zl o ile widzę w tabelce niema tego pakietu. Wiec z automatu tracisz pakiet gb jest tylko dla ofert które mają w kraju jakąs pule netu.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #932686  autor: Majek7
 19 cze 2017, 00:17
Jeżeli masz potwierdzenie @kaspeed to w takim razie ja chyba poczynię krok w celu anulowania obecnego mojego pakietu za 26pln i zainwestuje w ten za 28 z pakietem 8gb, by być 'pod internetem' z tego pakietu 1,76 ;)
dzięki za wskazówki i informacje mega przydatne.
 #932687  autor: kaspeed
 19 cze 2017, 00:18
No mam sam niedlugo będe eksperymentował.Mam również potwierdzone kilka simek abonamentowych i jedną a2mobile. W wypadku Orange prepaid aby uzyskać darmowy net w UE musimy miec w kraju cokolwiek z pakietem neta( platne nie bonus za doladowanie)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #932689  autor: Majek7
 19 cze 2017, 00:30
To jest bardzo logiczne i aż załuję, że nie aktyowałem zawsze tego za 2pln droższego pakietu i miałbym w razie potrzeby w mnóstwo danych skumulowanych na simce podstawowej, której używam na co dzień. Niestety teraz będę zmuszony anulować obecny pakiet 26 dni przed jego terminem ważności:D i doładować konto za te 30pln, by aktywować już z paczką danych pakiet no limit głos+sms+gb (u mnie 8gb, bo mam mniejszy staż w orange niż te 12mscy + jakiś tam bonus za doładowanie chyba ten 10gb przy kwocie +25pln). Z a2 bym zamawiał starter ale deadline mam wyjazdu w piątek i nie chce jeszcze czekać do końca czy się wyrobią z wysyłką i dostarczeniem. Ta oferta z orange na kartę tu uratuje mi tyłek, bo kobieta też ma tę ofertę i w razie czego mając ok 3gb we dwoje, 'nie zginiemy' Będę testował na węgrzech od 24.06 to dam znać jak się mają sprawy.
 #932690  autor: kaspeed
 19 cze 2017, 00:31
Ja powiem odnosnie tego pakietu ale w wersji 35zl;) u mnie obecnie u żony co miesiac jest 1gb wiecej na teraz miesięcznie ma 11gb;) i rośnie :] Ja jeszcze mam takie info z bok że '''mogą być problemy z rozliczaniem panstwa pakietow do 15lipca'' Coś myśle że to loteria jak ludziom działa. :lol:

Jedyne pewne na 10000% to mam a2 bo kolega juz 3gigabajt wyssał:)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #932700  autor: wiekrak
 19 cze 2017, 07:48
Mam Orange Free na kartę. Mam Multipakiet 200, czyli płatny pakiet z minutami, SMS i 200MB. Za 16 zł czyli 3,8 euro. To podzielę przez 7,7 i razy 2 i dostaję 0,98GB internetu za granicą. Doradca na czacie uwierdził mnie, ze tego nie ma w regulaminie:

http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary ... 569246.pdf

A czy zadziała, to on nie wie. Teoretycznie powinno, bo jest to pakiet płatny, a nie bonusowy internet z doładowań. Do sprawdzenia...
 #932734  autor: Kompan
 19 cze 2017, 10:39
W Fakt mobile jednostki z darmowych kodów z gazety działają również w roamingu.
  • Strona 4 z 77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 77