DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #928525  autor: adziu82
 30 maja 2017, 11:10
Witam,

Panowie, mam pytanie.
1.Ojciec w PLAY ma kartę pre-paid na firmę, ja mam w RedBull, czy najpierw muszę udać się do salonu Play i przenieść ją do Play a później z ojcem przyjść aby przenieść moją kartę na firmę ojca?
2.Czy mogę jakoś kartę z RedBull przenieść do Play, zaznaczę że chciałem się zalogować na konto ( kiedyś mogłem )ale nie mogę, karta zgubiona ( muszę zrobić duplikat ) więc żaden kod nie przyjdzie.
3.Załóżmy, że już jakoś przejdę do Play, czy można przejść na ojca firmę nie idąc do salonu? Czy wizyta nas oby konieczna jest w salonie?

RawStyle
 #928554  autor: adziu82
 30 maja 2017, 12:11
Tak, tylko że jak kodem, to pewnie przyjdzie coś zwrotnego, Play24, nie mogę się zalogować, ani na numer ani na e-miala, ciekawe co z infolinią?

RawStyle