DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #928508  autor: mila1122
 30 maja 2017, 10:18
Hej chce zmienić tlefon, głównie zalezy mi na dobrym aparacie. Czytałam o Xiaomi Mi5 ale nie jestem pewna co do chińskich marek i zdania na temat zdjęć z tego telefonu sa podzielone. Macie jakieś pomysły? Bedę bardzo wdzięczna.
 #928516  autor: harys
 30 maja 2017, 10:39
Nowy? Używany?
Jeśli nowy to nie masz wyjścia zbytnio, wszystko co z super aparatem kosztuje więcej niż 1000.

Wysłano z Redmi Note 4x
 #928518  autor: mila1122
 30 maja 2017, 10:41
No to powiedzmy mogłabym zapłacić nieco ponad 1000zł, naprawdę nie ma telefonów z fajnym aparatem ok 1000zł?
 #928521  autor: Eragon
 30 maja 2017, 11:02
No właśnie głównie Mi5.
Można pomyśleć o LG G4, jakiejś Lumii, albo po prostu A5 2016.

:smt006
 #928572  autor: kamusial
 30 maja 2017, 14:28
Jestem na podobnym etapie i do fotografii od Mi5 polecałbym Mi5s - sony IMX 378 jest sporo lepszy od IMX298. Xiaomi jeszcze musi nad softem popracować, ale i tak jest nieźle. Niestety wybór na rynku jest ograniczony - w sklepie na półce nie znajdziesz, raczej allegro lub używane.

Jeżeli nie zależy Ci na możliwości zapisu w RAW, to A5 2016 wystarczy.

Przy LG G4 bierz koniecznie gwarancję gdyż mogą pojawić się problemy z płytą główną.

Lumia 950 jest fotograficznie super o ile zaakceptujesz Windows 10 na telefonie.

Możesz zerknąć na porównania:
http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idT ... hone3=7789
http://www.telepolis.pl/artykuly/fotopo ... 3,891.html