DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 47 z 173
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 173
 #928429  autor: aeroxd
 29 maja 2017, 17:33
Co może być powodem skaczącego pingu w tym internecie 3G czy LTE bez różnicy?
Chodzi o to że odpalam grę CS GO jest ping poniżej 100 a zaraz mi skoczy do 1000.
 #928486  autor: marczello
 30 maja 2017, 08:29
a2mobile pakiet cykliczny niewyczerpalne wszystko. Mam duże problemy z siecią LTE. Czy macie to samo? Reklamowałem wczoraj, niestety bez rezultatu. Czy przyszedł czas wywalić starter a2mobile??? Dodam że karta lata w aparacie syna Huawei P8 Lite. I ten skarży się że nie odpala się wcale jutjub. Sprawdziłem na wifi lata jak oszalały.
Obrazek
 #928487  autor: mati33
 30 maja 2017, 08:44
marczello pisze:a2mobile pakiet cykliczny niewyczerpalne wszystko. Mam duże problemy z siecią LTE. Czy macie to samo? Reklamowałem wczoraj, niestety bez rezultatu. Czy przyszedł czas wywalić starter a2mobile

Z tą jakością rozmów oraz zasięgiem w a2mobile to jest różnie :?:
MMS to loteria -chodzą jak chcą
Telefon z DualSim nie obsługuje wifi calling

czas chyba na powrót do Nju mobile :)
 #928490  autor: marczello
 30 maja 2017, 08:55
mati33 pisze:
marczello pisze:a2mobile pakiet cykliczny niewyczerpalne wszystko. Mam duże problemy z siecią LTE. Czy macie to samo? Reklamowałem wczoraj, niestety bez rezultatu. Czy przyszedł czas wywalić starter a2mobile

Z tą jakością rozmów oraz zasięgiem w a2mobile to jest różnie :?:
MMS to loteria -chodzą jak chcą
Telefon z DualSim nie obsługuje wifi calling

czas chyba na powrót do Nju mobile :)
No zobaczymy. Na pewno jest coś za co mogę pochwalić a2mobile.Pomimo moich problemów. To niesamowicie miłe, uprzejme konsultantki. I to bez żadnego podtekstu. Telefonowałem właśnie na BOK i dowiedziałem się że sprawa jest w toku w dziale technicznym. Wszystko miło i uprzejmie. Jak dla mnie rewelka. Ciekawe jak z kwestiami technicznymi. :smt006
 #928491  autor: mati33
 30 maja 2017, 09:00
Całe ta a2mobile to jest PROTEZA :wink: aero2(Plus) :roll:

jak na razie więcej problemów - może kiedyś za parę miesięcy jak wszystko dograją :?:
 #928519  autor: _aston_
 30 maja 2017, 10:58
Szybkie pytanie, jak to zrobić:
-mam aktywny niewyczerpalny pakiet internetu
-chcę doładować konto środkami na następny pakiet

Jak to zrobić aby w czasie między końcem obecnego pakietu a aktywowaniem nowego, nie pobrało mi środków w konta (np mam 10zł a pakiet kosztuje 9,9zł więc nawet trochę działania modemu bez pakietu spowoduje, że na nowy braknie środków)

Jest jakiś sposób, aby to zrobić bez pamiętania w który dzień kończy się pakiet i wyłączania routera przed północą, aby z samego rana aktywować pakiet i włączyć go.
 #928552  autor: Gregrin
 30 maja 2017, 12:07
_aston_ pisze:Aktywowałem kodem: *222*7#

Nigdzie nie napisali, że jest cykliczny więc pytam
https://a2mobile.pl/kody-aktywacyjne i przy kodzie do wyłączania cykliczności jest info:
"Nasze Niewyczerpalne Pakiety domyślnie odnawiają się po 31 dniach, jeśli pozwala na to stan Twojego konta. Jeśli nie chcesz, żeby się odnawiały wpisz kod *222*0#. Pakiet nie odnowi się po zakończeniu, a Ty będziesz z cennika promocyjnego zgodnie zgodnie z użyciem, a więc zapłacisz za tyle minut ile wydzwonisz, za tyle SMSów i MMSów ile wyślesz oraz za tyle danych, ile przetransferujesz."
Nie wiem co by się stało gdyby nie było środków na uruchomienie pakietu a odnawianie nie byłoby wyłączone... Pakiet odnowiłby się tuż po doładowaniu ?
 #928580  autor: adik
 30 maja 2017, 16:14
Jak nie będzie środków to cykliczność pakietu się wyłącza i po doładowaniu się sam nie włączy, wtedy trzeba ponownie samemu włączyć pakiet.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #928767  autor: kamil7777
 31 maja 2017, 17:56
Witam, czy jest jakiś termin aktywacji numeru , chodzi mi o to że kurier dostarczył i narazie karta leży w szufladzie, numer był przeniesiony z innej sieci?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 #928804  autor: Heisenberg
 31 maja 2017, 22:36
Już kilka dni testuję a2 po przeniesieniu z Mobile Vikings. Ogólnie internet śmiga dobrze, sms i mmy działają, messenger, frifon itp wydają się faktycznie darmowe bo póki co mam tylko wykupiony pakiet SMS, a internet testowałem na zamówionym wcześniej starterze. Wifi calling - tutaj póki co mam mieszane uczucia. Wcześniej testowałem bodajże na tym zamówionym starterze zanim przeniosłem numer i działało. Dzisiaj będąc w miejscu, gdzie nie ma zasięgu postanowiłem przetestować na przeniesionym numerze. Zasięg WIFI jest, Wifi Calling online (uprzednio oczywiście przebrnąłem przez aktywację ponownie) i niestety ani do mnie ani ja zadzwonić nie mogę. To jest pierwszy problem. Drugi to odczuwalnie gorszy zasięg niż ten co miałem w MV (nadajniki Play i T-mobile) W miejscach gdzie miałem pełny zasięg wtedy to teraz mam 3-4 kreski. A tam gdzie miałem słaby zasięg na MV to niestety a2 nie ma ani w 3G ani w 2G :/ Moje najczęstsze użytkowanie to centrum Strumienia, powiat cieszyński. Jedno pytanie. Gdy wyszukuję sieć manualnie to znajduje mi albo a2mobile 2G, 3G albo LTE. Mam rozumieć, że te trzy możliwości to są z Plusa i aero2 razem czy powinienem mieć osobno te sieci do wyboru? W MV mogłem wybrać albo Play albo T-mobile (oczywiście Mobile Vikings 2G, 3G też znajdowało) Może gdzieś muszę uruchomić jakiś roaming krajowy w Zarządzaniu SIM ? Z góry dzięki za pomoc

Obrazek
 #928819  autor: _aston_
 01 cze 2017, 07:49
cyanoone pisze:Aero2 działa na Plusie, więc nie masz roamingu krajowego innej sieci.
Nie jest to do końca prawda, mnie a2mobile nie znajdowało sieci do czasu aż włączyłem roamingu, wtedy połączyło się z Plusem.
 #928838  autor: Heisenberg
 01 cze 2017, 10:20
Hmm czyli coś trzeba uruchomić? Poczekam na telefon z BOKu i może coś mi więcej powiedzą

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

Obrazek
 #928839  autor: _aston_
 01 cze 2017, 10:25
Heisenberg pisze:Hmm czyli coś trzeba uruchomić?
Dodam, że u mnie chodziło o router (D-Link DWR-921) a nie telefon.

Szczegółowo:
1. Włożyłem kartę do jednego starego telefonu i mi w ogóle nie chciała działać (Samsung Omnia II)
2. Włożyłem kartę do drugiego starego telefonu (Nokia N8), karta działałam aktywowałem pakiet internet.
3. Włożyłem kartę do routera, nie chciało się połączyć z siecią.
4. Włączyłem roaming i router połączył się z Plusem i internet działa.
 #928944  autor: PawlusG
 01 cze 2017, 20:50
kamil7777 pisze:Witam, czy jest jakiś termin aktywacji numeru , chodzi mi o to że kurier dostarczył i narazie karta leży w szufladzie, numer był przeniesiony z innej sieci?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Niedawno przenosiłem numer do a2mobile tacie i wygląda to następująco:
22-05-2017 Poniedziałek pod wieczór wypełniony wniosek na stronie.
25-05-2017 Czwartek przyjechał kurier z kartą i dokumentami.
31-05-2017 Środa powiadomienie o przeniesieniu numeru.
01-06-2017 Czwartek numer przeniesiony z nju do a2mobile.
Cała operacja zmieściła się w 10 dniach.
Wcześniej przenosiłem numer mamie z Plusa do Virgin i trwało to ponad 2 tygodnie.
Jakiś czas temu przenosiłem w salonie (!) numer z Plusa do Orange i trwało to ok. miesiąca, bo był problem z systemem.
Kiedyś miałem nr w Idei i widniałem w systemie cały czas jako klient Orange, mieli problemy z wyprostowaniem tego.
Najszybsze przeniesienie było z T do Orange, które trwało 2 dni (!).
W poniedziałek rano złożony wniosek o przeniesienie, a we wtorek numer przeniesiony.

:)
 #928946  autor: PawlusG
 01 cze 2017, 20:56
_aston_ pisze:
cyanoone pisze:Aero2 działa na Plusie, więc nie masz roamingu krajowego innej sieci.
Nie jest to do końca prawda, mnie a2mobile nie znajdowało sieci do czasu aż włączyłem roamingu, wtedy połączyło się z Plusem.
Karta a2mobile powędrowała do telefonu Alcatel 2012 i przy zasięgu 2G (innego nie ma) wyświetla się ikonka R (roaming).
Co ciekawe sieć jest identyfikowana jako 260 08 (E-Telko), a nie 260 04 (CenterNet), czy też 260 17 (Aero2).
Potrafi ktoś wytłumaczyć skąd taki kod operatora?

:)
  • Strona 47 z 173
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 173
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 173