DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #926273  autor: KRL DZ
 16 maja 2017, 20:41
Witam

Chce kupić smartfona do 700, no maksymalnie 1000 zł, tak naprawdę cena nie jest kluczowa bo chodzi mi o spełnienie tych 3 warunków przede wszystkim.



- dual sim

- dioda powiadomień

- wymienna bateria



Macie jakieś propozycję? :)
 #926274  autor: Eragon
 16 maja 2017, 20:48
Nie ma. Dosłownie, nie ma.
Albo nic mi nie przychodzi do głowy.
Windowsa odrzucamy, tak? Bo tam były takie sprzęty.
U Chińczyków, krucho.
Ale gdybyś tak zapomniał o wymiennej baterii.... : )

:smt006
 #928165  autor: kemor44
 27 maja 2017, 19:14
@pakierhakierxd2.Pewnie nie doczytałeś,ale cena się zmieniła autorowi wątku.Według mnie to logiczne, chciał wymienną baterię.Skoro rynek pod tym względem jest ciężki,to zmienił cenę na 600 zł.Chyba ,że masz źródło gdzie można kupić P9 Lite za 600 zł to daj mi namiary na Pw.Sam się sobie dziwie,ale w tej cenie @KRL DZ kup Redmi 4a.Nie wiem co Tobie nie będzie działało,ale mi nie działa wibracja, Guru Xiaomi ją wyłączył,bo nie będzie rządzić jego telefonem.Guru od Xiaomi pisze w jednym wątku,że to najsłabszy sprzęt w ofercie Xiaomi,więc można się spodziewać różnych wad.
 #928245  autor: Eragon
 28 maja 2017, 11:17
ObserwatorZRamieniaONZ pisze:
Eragon pisze:Jedyne co, zastanawia mnie, w jakich kolorach jest dioda w 4A...
Niebieski, czerwony, żółty, zielony, błękitny, biały i różowy.

Ah, bo coś czytałem o tylko białej wersji w którymś... Nie ważne :P

:smt006