DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #927455  autor: Zacksu22
 23 maja 2017, 14:07
Szybkie pytanie.
Czy będąc w Niemczech. Korzystając z Polskiej karty SIM Orange.
Nie mając obecnie nic na koncie.
Będę mógł odbierać połączenia z Niemieckich numerów bez ponoszenia kosztów. Czy muszę kupić lokalny starter?
Obecnie jest to moja jedyna karta tutaj.
Mogę z niej w taki sposób korzystać czy nie?
 #927459  autor: Przemix
 23 maja 2017, 14:24
Nikt się do ciebie nie dodzwoni bo nie masz kasy na odebranie połączenia 5gr/min. Po 15 czerwca już się dodzwonią bo odbieranie będzie darmowe. Ale jak pare miesięcy będziesz za granicą to znowu zaczną liczyć 5gr/min
 #928149  autor: DanielR
 27 maja 2017, 15:12
Tak. Ale zauważcie, że w prepaidach Orange również będzie obowiązywała FUP. W regulaminach nie jest jedynie wyszczególnione po jakim czasie (ew. ilości zużytych odebranych minut) wdrożą na koncie konkretnego użytkownika "politykę uczciwego korzystania". Ale to taki "szczegół". :)

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #928184  autor: MyszkaMiki
 27 maja 2017, 20:52
Dzwoniłam do BOK NJU i pani powiedziała, że po 60 dniach po za Polską trzeba będzie podpisać i odesłać glejt potwierdzający stały pobyt w PL czy coś w tym sensie.Nic nie mówiła o ograniczeniach i dodatkowych opłatach.
 #928211  autor: DanielR
 27 maja 2017, 23:14
To, co mówią "panie w BOK-u" operatora, niezbyt mnie insertuje. Tam mówią różne rzeczy. Poczekam i zobaczę, jak prepaidowy roaming pomarańczowych zadziała w praktyce.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)