DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #928134  autor: Fresik
 27 maja 2017, 13:07
Witam,
chciałbym kupić telefon do 1500zł do pracy - głównie dzwonienie do klientów. przy okazji ma być szybki, dobry aparat też jest mile widziany. Zastanawiałem się jeszcze nad samsung galaxy s7 ale on już jest nieco droższy.

wg testów iphone SE szybkością dorównuje do s7 i g5 (może jest nieco gorszy, ale ponoć nieznacznie).

telefon chciałbym zakupić nowy vat 23%

wcześniej miałem sony z1 compact z którego byłem zadowolony do czasu skończenia się gwarancji, potem zaczęła się sypać bateria. Gdyby nie to bez zastanowienia brałbym xperia xz

zdaję sobie sprawę że iphone jest całkowicie różny od LG g5 ale obydwa telefony są nieco niestandardowe i to mnie w nich ciekawi :-) ale chciałbym aby tym razem telefon mi wystarczył na dłużej niż gwarancja przewiduje. Bardzo mi zależy na bezawaryjności przez jak najdłuższy czas.

ps. zastanawiałem się też nad honor 8 ale nie powiem, nie znam tej marki, to coś nowego i to mnie do nich nie przekonuje
Ostatnio zmieniony 27 maja 2017, 13:10 przez Fresik, łącznie zmieniany 1 raz.
 #928135  autor: Eragon
 27 maja 2017, 13:09
To raczej G5..

:smt006
 #928136  autor: Fresik
 27 maja 2017, 13:11
ok a jakieś argumenty? :>

to ewentualnie brzmi też jakby obydwa wybory nie były Twoim zdaniem dobre, to może coś innego? Straciłem dzień na szukanie telefonu może coś innego Waszym zdaniem jest godne polecenia
 #928167  autor: maqs6
 27 maja 2017, 19:37
G5 ma słabą baterię (choć na + , że wymienną) do pracy będzie jednak lepszy Sony xz. Mimo wszystko jednak polecę Iphona SE. Jest to najlepszy telefon jaki wyszedł od Appla. Poręczny, szybki (wydajność na poziomie 6s - w sieci krąży filmik gdzie Iphone 6s kładzie na łopatki samsunga 8) i tani. Dodatkowym atutem, że po uzyciu tego Iphona albo zachorujesz na Appla albo definitywnie skreślisz go z potencjalnej listy zakupowej :) Do wad Iphona należy doliczyć 12mc gwarancję.
 #928169  autor: -Gosc-
 27 maja 2017, 19:46
Fresik pisze:zdaję sobie sprawę że iphone jest całkowicie różny od LG g5 ale obydwa telefony są nieco niestandardowe i to mnie w nich ciekawi
Ani jeden ani drugi, o lg pełno o awaryjności i niestabilności, natomiast ajfon daje 12mcy gwarancji i ma ten poroniony ios.
 #928190  autor: Eragon
 27 maja 2017, 21:34
No i fakt że SE będzie zwalniać z kolejnymi aktualizacjami...
Któregokolwiek nie weźmiesz, będzie to w miarę niezły wybór.

:smt006
 #928281  autor: vonski
 28 maja 2017, 14:19
Mam SE od kilku dni i jakoś bateria w nim też d**y nie urywa...
 #928292  autor: -Gosc-
 28 maja 2017, 18:33
vonski pisze:Mam SE od kilku dni i jakoś bateria w nim też d**y nie urywa...
Toteż cały czas mówię że nie warto tego kupować, absolutnie nie za te pieniądze jaki sobie krzyczą, zwyczajnie nie jest warte.