DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #927155  autor: kamil7777
 21 maja 2017, 20:15
Witam serdecznie, szukam oferty na abonament lub kartę nie typu no limit, lecz nie koniecznie, jeden numer to tylko połączenia głosowe drugi połączenia 300 min sms 300 i internet 3gb wystarczy, mam obecnie nju place 38 zł i oczywiście pierwsze połączenie na stacjonarne to od razu kosz 10 zł i trzeba blokować premium bo też ściemniaja, szukam podobnej oferty na uczciwych warunkach, wykluczam sieci na zasięgu Plusa ponieważ w mojej okolicy jest słaby zasięg.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 #927375  autor: Gregrin
 22 maja 2017, 23:25
kamil7777 pisze: wykluczam sieci na zasięgu Plusa ponieważ w mojej okolicy jest słaby zasięg.
To odrzucasz znaczna cześć dobrych ofert i ciężko coś lepszego znaleźć. Zobacz sobie co masz dostępne w pl a nie jest na polkomtelu https://pl.wikipedia.org/wiki/Operator_wirtualny
kamil7777 pisze:jeden numer to tylko połączenia głosowe drugi połączenia 300 min sms 300 i internet 3gb wystarczy,
Czyli praktycznie tylko nolimity wchodzą w grę. W play nolimit rozmów to ok 20zl (samoodnawialne w fakt albo z kombinacjami da się zejść do 10zl ale trzeba pamiętać o odnawianiu w RBME) a nolimit i 6GB to 25zl. Taniej za same minuty jest w virgin abo (17zl) https://virginmobile.pl/oferty/abonamen ... -abonament
 #927442  autor: Przemix
 23 maja 2017, 13:00
kamil7777 pisze:pierwsze połączenie na stacjonarne to od razu kosz 10 zł
to nie tak. liczy sekundowo 19gr za minutę do MAX 10zł, więc nie tak źle. chodzi o taryfe "Wszystko komórkowe"
 #928079  autor: kamil7777
 26 maja 2017, 17:53
Dziękuję, za odpowiedz, średnio mi się podoba oferta nju dodam tyko że jeden z numerów tylko dzwoni nie potrzebuje sms czy internet, moje rachunki to co miesiąc około 50 zł myślę że można za podobną kwotę znaleźć no limit

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka