DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
  • Strona 128 z 136
  • 1
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 136
 #927894  autor: rudyy0
 25 maja 2017, 21:31
Patryk7588 pisze:Plush Abo.
4x 20zł.
Pełny No Limit + 10GB na start rosnące z czasem do 20GB, oczywiście każda karta SIM ma własny pakiet.
Umowa na czas nieokreślony.
Wszystkie numery na jednej fakturze.

Link: http://www.plushbezlimitu.pl/abo/przenies-numer/lista
Wszystkie numery w Plush abo będą na jednej FV, jeżeli dokona kolega konsolidacji kont. W innym przypadku oddzielna faktura do każdego abonamentu.
 #928081  autor: kamil7777
 26 maja 2017, 18:11
Witam mam kartę play w taryfie play karta 9 mam aktywne zbieraj minuty, konto ważne do 19.10 po tym terminie kolejne doladowanie konta jest trochę nieopłacalne, mam pytanie czy przy zmianie taryfy na play fresh usługa ZM będzie dalej aktywna lub czy będę mógł ją ponownie aktywować? Z tego co się orientuję w taryfie play fresh można aktywować RWK?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 #928387  autor: 3echo
 29 maja 2017, 11:30
Szukam oferty dla mamy bez internetu z no limit na kamórki,stacjonarne,sms,mms.
Max 20 zł/mc.Teraz Heyah i chcę przenieść jej numer.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 #928428  autor: 24bis24
 29 maja 2017, 17:26
kamil7777 pisze: mam pytanie czy przy zmianie taryfy na play fresh usługa ZM będzie dalej aktywna lub czy będę mógł ją ponownie aktywować?
2x Nie :D

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #931880  autor: lodyga
 16 cze 2017, 07:47
Za miesiąc kończy mi się RWK w plusie. Myślałam nad czymś nowym bo przydałby się Internet.
Teraz mam ja plus na karte w tym RWK do lipca i darmowe SMS i rozmowy do Plusa.
Głównie dzwonie do Plusa Ale szukam oferty RWK z SMS i rozmowami za Free bądź tylko do Plusa i Internet z 1-2GB. W domu używam wifi Ale wstyd Niemiec neta w smartfonie. Oferta wiadomo nie droga =))

We wrześniu jade do Bułgarii i chciałabym już mieć nową ofertę.
 #944135  autor: Archi333
 09 sie 2017, 12:09
Witam

Nju oszukuje! Ale od poczatku. Mialem oferte nju buzz za 39 plus dodatkowy numer za 9 zl. Jako ze drugi numer uzytkuje osoba strasza dzwoniac na infoilnie wlaczylem blokady na wszyskie usugi wysoko platne i miedzynarodowe. Pani zapewnila mnie iz tak bedzie i przez ok rok wszystko bylo ok. Nagle do rachunku zostala mi doliczona kwota ok 50zl. Myslalem ze 2x pobrali za abo co im sie zdazalo (po reklamacji powstala nadplata), ale nie podobno numer dodatkowy wykonal polaczenie do stanow za kwote ok 50zl...
I tu najlepsza czesc. Zlozylem reklamacje ze taka usulga powinna byc zablokowana grozac odejsciem do oferty na karte (bo tam nie ma takich problemow, stan konta 0 tylko pakiet). Reklamacje przyznano mi W DRODZE WYJATKU JEDNORAZOWO i to polowicznie (zgodzilem sie na oferte konsultanta ktory dzwonil z numeru zastrzezonego przyjac oferte upustu 25 albo 30zl) pozostawiajac sprawe przeniesienia numeru na karte otwarta.
w skrzynce mailowej po paru godzinach mail. REKLAMACJA ODRZUCONA.
Nju wypiera sie zeby taka rozmowa z konsultantem miala miejsce. Nic sobie z tego nie robi ze konsuktant znal wszytskie moje dane numery zgloszen reklamacyjnych itp.

I teraz pytanie gdzie przeniesc oba numery. Potrzbuje 2x

-no limit polaczenia, wiadomosci
-paczka danych 15gb lub wiecej
-cena


Pozdrawiam
 #944136  autor: poziom
 09 sie 2017, 12:18
Plush abo 2x20 lub na kartę z 5tym doładowaniem gratis.

A co do nju, klikając w blokady w serwisie internetowym aktywujesz tylko możliwość ustawienia danej opcji w telefonie, musisz w telefonie wejść w blokady połączeń dać np.
'połączenia międzynarodowe' wpisać hasło zakazu 9999 i wtedy po wybraniu nr międzynarodowego usłyszysz:
'Przepraszamy, nie możemy zrealizować tego połączenia'

Np. w Play hasła zakazu działają od razu bez żadnego klikania, w orange dopiero po włączeniu na www danej opcji możesz ustawić w telefonie zakaz.
 #946597  autor: shineN1
 22 sie 2017, 12:11
Witam,
Na początek zacznę od moich potrzeb - a więc doładowuję konto bardzo rzadko, korzystam głównie z internetu. Doładowuję za 5 zł byle by było aktywne.

Potrzebuję oferty najlepiej z ważnością konta bez ograniczeń oraz dużym pakietem internetowym >10 gb.

Myślałem, aby wybrać np. ofertę play no limit i do tego oddzielna umowa na internet mobilny z routerem przenośnym ale mało wygodne a DUAL Sim niestety nie posiadam.

Czy znajdzie się dla mnie jakaś sensowna oferta oraz wygodna?
Najlepiej jak opłaty miesięczne nie przekroczą 30 zł.

Z góry dziękuję za pomoc, Pozdrawiam!
 #946599  autor: Karlos20
 22 sie 2017, 12:32
Chcesz mieć taryfę głosową czy internetową.
Jaka sieć? Bo zasięg w PL jest nierównomierny.
Abo czy karta, bo ofert z netem jest multum.

Moje propozycje:
1. nju na kartę: konto ważne po wieki, używając regularnie, czy doładowując konto. Pakiet 9 GB za 9 zł, ważny 31 dni, samodzielnie musisz go aktywować, nieodnawialny co miesiąc.
2. abonament: Play Internet elastyczny, za rozpoczęte 10 GB płacisz 10 zł, a z routerem +15 zł nie korzystasz, nie płacisz. UWAGA: opłata aktywacyjna 49 zł, więc cena zaporowa.
3. abonament: nju internetowy: umowa bezterminowa, aktywacja darmowa z e-fakturą, za max 29 zł masz 40 GB, potem lejek 1 mbit/s, z usługą "Im dłużej, tym lepiej" masz 2x więcej GB już po pół roku, a po roku 100 GB. Jeśli chcesz mniej, też kupisz dodatkowo 9 GB za 9 zł.
4. na kartę: a2mobile. Za 9,90 masz pakiet "Niewyczerpalny Internet". Do 5 GB z pełną prędkością, od 5 do 9,99 GB prędkość do 3 mbps, od 10 do 14,99 GB prędkość do 1mbps, a od 15 GB lejek to 0,5 mbps, bez limitu danych. Za dodatkowe 5 zł przywracamy prędkość, a po 5 GB warunki jak wyżej. Konto doładowujesz też kuponami Plusa, a jest ważne rok czasu.

To tylko kilka przykładów. Sprawdź zasięg.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #946600  autor: shineN1
 22 sie 2017, 12:38
Aktualnie jestem w Playu - oferta na kartę
Abonament oczywiście może być nie ma z tym problemu a najlepiej taryfa internetowa - nie dzwonię praktycznie w ogóle tak jak i nie SMS,uje.
Zasięg powinienem mieć w każdej sieci.
 #946613  autor: Karlos20
 22 sie 2017, 13:34
To zainteresuj się ofertą nju internetowy, czy też a2mobile.
Play Internet na kartę daje Tobie za 30 zł na miesiąc do 9 GB. a neta elastycznego nie polecam ze względu na opłatę aktywacyjną, za tyle możesz mieć neta bez limitu danych na miesiąc.
Wybór należy do Ciebie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #946722  autor: 3G
 22 sie 2017, 20:40
Można rozważyć jeszcze "Grunwald" w Orange Free na kartę, czyli 1410 GB po doładowaniu 200 zł ważne przez 150 dni. Pod koniec ważności ładujemy za 50zł żeby przedłużyć dane o kolejne 3 miesiące. I tak ciągle aż do wyczerpania. Minusem jest konieczność wielkiego doładowania na dzień dobry, ale zakładając scenariusz doładowanie 200zł plus dwa doładowania po 50zł, czyli przedział 11 miesięcy, otrzymujemy ponad 130 GB na miesiąc za 27zł miesięcznie. Nie zużywasz tyle to przedłużasz dalej, np. ładujesz na początek 200zł, po 5 miesiącach 50zł, po kolejnych 5 znów 50, itd - gdyby tak wyobrazić sobie np. dwa lata to byśmy mieli 200+6x50zł (no dokładnie to 23 miesiące), czyli średnio wychodzi 67 GB miesięcznie za niespełna 22zł . Fajne jest to, że w danym miesiącu możesz w ogóle nie korzystać, a w innym zużyć nawet wszystko na raz jeśli tylko masz taką potrzebę i dasz radę :) Oczywiście trzeba się zastanowić czy warto wybiegać tak daleko w przyszłość, trochę taka skarbonka z tego, ale netu jest dużo i tanio. Aha - 1410 można otrzymać tylko w promocji do końca sierpnia, więc musiałbyś się spieszyć. A jak się skończą dane z bonusu po doładowaniu można skorzystać z kasy na koncie wykupując pakiety elastyczne (chyba są jeszcze) zgodnie z zasadą 1zł = 1GB = 1 dzień ważności.
Najpierw warto jeszcze włączyć skarbonkę - wtedy dostajemy dodatkowe 5 lub 10% doładowania (w zależności od stażu), które można przelać na konto główne.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #947180  autor: Jawa92
 25 sie 2017, 12:03
Witam. Szukam jak najlepszej oferty (prawdopodobnie na kartę z możliwością przeniesienia numeru), a mianowicie najbardziej zależy mi na jak najlepszym zasięgu (wszędzie: miasto, las, autostrada, nad morzem), jak największa paczka internetu (z bardzo dobrą prędkością), a w dodatku jakiś (jak da rade duży) pakiet internetowy za granice na wakacje, wiadomo dzwonienie, smsy/mmsy no limit. Cena? Nie gra w sumie roli, mogę zapłacić 30 zł, 50 zł, czy 70 zł. Proszę o propozycję i z góry dziękuję! :D
 #947213  autor: Maciej Loret
 25 sie 2017, 14:45
Witam,

po tym jak Orange wycofał się ze 100minut połączeń międzynarodowych, poszukuję dwóch abonamentów: w każdym min. 250minut (komórki i stacjonarne), MMS i SMS - brak, Internet - szczątkowy, na jednym z numerów nawet może być brak internetu+lejek, na przynajmniej jednym z numerów potrzebne min. 50 minut do Niemiec (komórki i stacjonarne), telefony nie są potrzebne.

Jeśli nie da się znaleźć abonamentu, to ewentualnie może być na kartę - byle jak najmniej upierdliwe.

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #949998  autor: molibden
 10 wrz 2017, 20:26
Mozecie polecić jakiś tani abo w zestawie takim jak w tytule? Zależy mi na no limicie w rozmowach, jakieś 50sms i ok 1gb neta. Widzę że Virgin ma dość artakcyjny abo za 19zł, ale jest coś tańszego? Dobrze byłoby gdyby po wykorzystaniu pakietu danych włączał się lejek a nie zliczanie danych w cenie XXgr za kb. W sumie może być też karta. mam teraz freemium ale myślę ze możńa by znaleźć coś lepszego
 #950001  autor: Karlos20
 10 wrz 2017, 20:45
Fakt Mobile :)
Pakiet cykliczny za 19,95 zł.
Minuty na komórkowe i stacjonarne nielimitowane + 100 SMSów + 1 GB + Rok ważności konta. Lejek 32 kbit/s dostępny gdy nawet nie kupuje się pakietu netowego. No i transmisja danych działa lepiej, niż na Virgin Mobile pomimo takiego samego zasięgu macierzystego Play (potwierdzone info od wielu osób + testy darmowego startera z 10 GB + 5 zł).
Dodatkowo szukaj w poniedziałek kodów na 10 SMSów za darmo, w czwartek na 10 minut, a w sobotę na 50 MB. SMSy i MB z kodów kumulują się ze środkami z włączonej usługi za 19,95 i można je co tydzień przedłużać.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #950010  autor: cyanoone
 10 wrz 2017, 21:09
Maciej Loret pisze:min. 50 minut do Niemiec
Klucz mobile. Mają 15 gr za minutę.
Karlos20 pisze:No i transmisja danych działa lepiej, niż na Virgin Mobile pomimo takiego samego zasięgu macierzystego Play
Ja też potwierdzam.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #950016  autor: Rudolf50
 10 wrz 2017, 21:39
Szukam oferty na 2 lub 3 numery
Jeden numer no limit rozmowy i tylko to, a dwa kolejne to głównie sms i internet.
I chyba nic korzystniejszego nie znajdę niż 3 x PLAN 1 w Virgin.
Czy może jednak w ofertach łączonych da się coś lepszego ?
  • Strona 128 z 136
  • 1
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 136
  • 1
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 136