DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #927684  autor: adeQ17
 24 maja 2017, 20:31
Witam. Mam problem ponieważ zepsułem dziś telefon zastępczy(moj tel w naprawie) przez zbyt mocne ściśnięcie go w dłoni. Zepsuła mi jak wydaje matryca, ponieważ zalany mam na czarno pół ekranu. Wiecie może jakie mogą być tego konsekwencje?
 #927708  autor: Niezgodna7
 24 maja 2017, 22:16
Może to był jakiś złom, to wliczą w koszta..?
Odkupisz taki sam, lub policzą za naprawę..? Zależy od ich wewnętrznego regulaminu, czy widzimisia...
ps. cóż to za delikatny model dostałeś?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #927715  autor: adeQ17
 24 maja 2017, 23:25
Calm7 pisze:Może to był jakiś złom, to wliczą w koszta..?
Odkupisz taki sam, lub policzą za naprawę..? Zależy od ich wewnętrznego regulaminu, czy widzimisia...
ps. cóż to za delikatny model dostałeś?
sony xperia m4 "W przypadku zniszczenia terminala zastepczego poprzez zalanie ciecza, zmiazdzenie, rozbicie, dzialanie ognia itp. Użwająćy ma prawo obciążyć biorącego kwotą kar umownej w wysokosci wartosci przedmiotu umowy. Biorący jest zobowiązany do zwrotu zniszczonego terminala, zas uzyczajacy ma prawo w przypadku odmowy okazania, zablokowac ten terminal" tak napisane w umowie..