DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #927356  autor: FKS_91
 22 maja 2017, 22:05
Jaka według Was jest najlepsza nawigacja na androida ?? Czy ta here działa podobnie jak na windowsa phone ?? Bo jak miałem windowsa to z niej byłem zadowolony :-) Chodzi mi głównie żeby nie trzeba było tracić transferu danych tylko żeby mozna było zapisać mapy na karcie
 #927363  autor: Kozik_7X
 22 maja 2017, 22:18
Czy działa dobrze na Androidzie.. można powiedzieć że lepiej niż na Win Phone - bo tam nie działa w ogóle już, brak wsparcia :lol:
Ja od dłuższego czasu korzystam z HERE WeGo, bo tak się to teraz nazywa, mimo że w dalekie trasy nie jeżdżę to nawigacja prowadzi mnie dobrze, szybko łapie fixa - choć to pewnie bardziej od fona zależy. Miałem też AutoMapę, mimo że płatna sprawiała więcej problemów.
Jak już kolego wspomniałeś, dużym plusem jest możliwość pobrania map, które zajmują mało miejsca, mapa Polski to ok. 600 mb.
Możesz jeszcze wypróbować Google Maps, mało osób wie że jest tam opcja pobrania map, tyle że tylko kawałkami i zajmują znacznie więcej miejsca.
 #927365  autor: FKS_91
 22 maja 2017, 22:24
wsparcie jest jak najbardziej w w10 jest to nawigacja pod nazwą Mapy i mapy są takie same jak do starego here i bodajże jeszcze na w8.1 też jest wspracie z tego co pamiętam ale nie wchodźmy w szczegóły bo to nie o to chodzi. w Google mapach zacząłem się bawić tymi kawałkami ale za przeproszeniem szlak mnie trafił i przestałem :) dlatego szukam podpowiedzi od osób co dużo jeżdzą i korzystają z nawigacji w telefonie. Powiem szczerze że będę zaczynał prace jako kierowca, jakąś nawi dostane życie mnie nauczyło że trzeba być przezornym :)
 #927493  autor: kamil7777
 23 maja 2017, 18:02
Sygic

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 #927639  autor: Xy
 24 maja 2017, 17:45
Jak już koniecznie i awaryjnie to Mapy Google. Szajsu Here (Drive +) nawet wrogowi bym nie polecił. A jak już nawigować w długiej trasie to tylko Garmin...

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #927652  autor: FKS_91
 24 maja 2017, 18:24
kamil7777 pisze:Sygic
A możesz coś więcej o tej nawi powiedzieć ? Mapy można zapisać na dysku ? jak często wpadają aktualizacje do niego ??
Xy pisze:Jak już koniecznie i awaryjnie to Mapy Google. Szajsu Here (Drive +) nawet wrogowi bym nie polecił. A jak już nawigować w długiej trasie to tylko Garmin...
To samo pytanie :) jak jest teraz z aktualizacjami ? bo kiedyś było słabo z tego co pamiętam :D może nie aż tak jak w tomtomie i dlatego miałem automape ale teraz troszkę słabsza się zrobiła
 #927656  autor: kamil7777
 24 maja 2017, 18:44
Sygic jest najlepszy masz całą Europę częste aktualizacje no i jak kupisz to masz dożywotnio nie musisz płacić za każdym razem gdy wejdzie nowa mapa. Pozatym super grafika o dokładne mapy możesz spróbować na 7 dni przez Google Play lub poszukaj na chomikuj.pl


Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 #927667  autor: Xy
 24 maja 2017, 19:30
FKS_91 pisze:To samo pytanie jak jest teraz z aktualizacjami ? bo kiedyś było słabo z tego co pamiętam może nie aż tak jak w tomtomie i dlatego miałem automape ale teraz troszkę słabsza się zrobiła
Pytasz o Garmina? Aktualizacje wychodzą dość często. Do mojej navi wrzucam nowe mapy i oprogramowanie kilka razy w roku przed dłuższymi wyjazdami. Bardzo szybko pojawiają się nowe drogi, nawet te lokalne. Oczywiście aktualizacja jest w pełni legalna i dożywotnia. Bez zabaw w piracenie, chomiki i tak dalej. Jedyny minus to dość czasochłonne obliczanie długiej trasy (np. z Lublina do Wałbrzycha lub do Świnoujścia). Ale w tym czasie zapinasz pasy, wkładasz CD / pendrive do radia i nawigacja już czeka na jazdę.
W mieście używam Google Maps.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #927711  autor: kamil7777
 24 maja 2017, 22:43
Best one is Google maps

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 #935254  autor: kaspeed
 29 cze 2017, 11:52
Ja lece na mapamap

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #935255  autor: Remington
 29 cze 2017, 11:54
Ja od 9 lat na Naviexpercie i bardzo go sobie chwalę.


[Tapatalk]
 #935268  autor: kamil7777
 29 cze 2017, 12:26
Jeśli ktoś rusza w Eu polecam coyote, można ściągnąć z Google Play, aplikacja płatna, jest darmowy 7 dniowy test, cos jak nasz yanosik tylko lepiej dopracowane, ale mamy pewność że dojedziemy i po drodze nic nasz nie zaskoczy... Warto wypróbować, choć powiem szczerze że nie wiem jak się sprawuje w PL, testowałem za granicą i naprawię dokładne mapy..