DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 45 z 173
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 173
 #927543  autor: Gregrin
 24 maja 2017, 09:05
Witam, apka wifi calling "jest niezgodna ze wszystkimi Twoimi urządzeniami". To ze względu ze nie mam w tel jeszcze włożonej karty a2 ?? Moze ktoś udostępnić apke na jakiś zippyshare ?
 #927549  autor: Heisenberg
 24 maja 2017, 09:23
Gregrin pisze:Witam, apka wifi calling "jest niezgodna ze wszystkimi Twoimi urządzeniami". To ze względu ze nie mam w tel jeszcze włożonej karty a2 ?? Moze ktoś udostępnić apke na jakiś zippyshare ?
http://www8.zippyshare.com/v/t1kPHDE2/file.html

Stąd pobrałem https://android.downloadatoz.com/apps/p ... nload.html

Obrazek
 #927552  autor: mati33
 24 maja 2017, 09:32
Jak aktywować wifi calling ?
Po zainstalowaniu wifi calling(karta a2 w telefonie) przyszedł KOD do aktywacji i jest komunikat
" proszę czekać trwa aktywacja"

minęła godzina i brak aktywacji?
 #927558  autor: Heisenberg
 24 maja 2017, 10:18
@mati33

Ja zainstalowałem, podałem numer, przyszedł kod i aplikacja przeszła na Online. Sprawdziłem w miejscu, gdzie nie ma zasięgu i połączenie przyszło poprzez aplikacje

Obrazek
 #927562  autor: mati33
 24 maja 2017, 10:50
Zainstalowałem, podałem numer, przyszedł kod i aplikacja jest offline ?


mam komunikat:

Ustawienie Konta
Poczekaj chwilę ,Twoje urządzenie jest aktywowane.

nie może się aktywować?
 #927581  autor: Gregrin
 24 maja 2017, 12:34
Dzieki. Dla objaśnienia to jakiś downloader który ściąga wersje 1.5.1.
U mnie nie da się aktywować "Nie jesteś zarejestrowany jako użytkownik usługi wifi calling w sieci Aero2". Po probie odczytu "zasad użytkowania aplikacji" przekierowało mnie na stronę a2 i tam czytając o wificalling wszedłem na link z play store i mam komunikat ze "Produkt jest niedostępny w twoim kraju" wiec pewnie nie da się tego aktywować za granica i będzie trzeba to zrobić w pl.

PS. do kopiowania aplikacji polecam es file explorer. Świetny menadżer plików w ktorym jest to uproszczone do minimum (włączenie, klikniecie aplikacje i wybranie kopia zapasowa i juz mamy to w katalogu backups/apps na tel albo karcie :)) mimo ze sama operacja to kopiowanie pliku z katalogu głównego /data/app/ tylko nie pamiętam czy trzeba roota ;)

PS2. Dobrze rozumiem ze skoro ta apka nie orientuje się jaka kartę (z jakim numerem) mam włożoną to będzie ja można używać mimo innej karty w telefonie (bo a2 nie będzie miało pojęcia czy zgubiliśmy zasięg czy wyjęliśmy kartę) a tym samym mieć 2 numery (bez obsługi sms z tego a2) w jednym tel bez dualsim ??
 #927588  autor: mati33
 24 maja 2017, 13:05
Telefon z DualSim

Zainstalowałem, podałem numer, przyszedł kod i aplikacja jest offline ?


mam komunikat:

Ustawienie Konta
Poczekaj chwilę ,Twoje urządzenie jest aktywowane.

Wiecie jak można aktywować?
 #927590  autor: Heisenberg
 24 maja 2017, 13:18
mati33 pisze:Zainstalowałem, podałem numer, przyszedł kod i aplikacja jest offline ?


mam komunikat:

Ustawienie Konta
Poczekaj chwilę ,Twoje urządzenie jest aktywowane.

nie może się aktywować?
Hmm a jak podajesz numer i chcesz aktywować to jest podpięty do wifi czy dane mobilne? Druga sprawa dopóki GSM 2G nie przełaczylem na 3G to też miałem problemy

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Obrazek
 #927592  autor: mati33
 24 maja 2017, 13:37
Heisenberg pisze: Hmm a jak podajesz numer i chcesz aktywować to jest podpięty do wifi czy dane mobilne? Druga sprawa dopóki GSM 2G nie przełaczylem na 3G to też miałem problemy
Wybór Sieci mam Automatyczny 2G/3G ,zalogowany do sieci 3G
podpięty do wifi
Telefon z DualSim
a2mobile jako numer główny

Zainstalowałem, podałem numer, przyszedł kod i aplikacja jest offline ?

mam komunikat:

Ustawienie Konta
Poczekaj chwilę ,Twoje urządzenie jest aktywowane.
 #927596  autor: Heisenberg
 24 maja 2017, 14:11
mati33 pisze:
Heisenberg pisze: Hmm a jak podajesz numer i chcesz aktywować to jest podpięty do wifi czy dane mobilne? Druga sprawa dopóki GSM 2G nie przełaczylem na 3G to też miałem problemy
Wybór Sieci mam Automatyczny 2G/3G ,zalogowany do sieci 3G
podpięty do wifi
Telefon z DualSim
a2mobile jako numer główny

Zainstalowałem, podałem numer, przyszedł kod i aplikacja jest offline ?

mam komunikat:

Ustawienie Konta
Poczekaj chwilę ,Twoje urządzenie jest aktywowane.
Jak masz włożone dwie karty SIM to wyłącz tą, gdzie nie masz a2mobile. Ja chyba też wyłączyłem na chwile

Obrazek
 #927616  autor: nagrabus
 24 maja 2017, 15:45
Szanowny Panie,

W nawiązaniu do reklamacji o numerze ******** dotyczącej problemów z korzystaniem z transmisji danych na numerze ********, przepraszamy za błędne wskazanie daty otrzymania reklamacji.

Potwierdzamy otrzymanie pierwszego zgłoszenia w niniejszej sprawie w dniu 12.05.2017.
Jednocześnie informujemy, że przyznany pakiet 5GB pozwala Panu na wykorzystanie tych danych w pełnej prędkości transmisji danych zanim nastąpi przełączenie na lejek z prędkością 3Mb/s.

Mając na uwadze Pańskie zadowolenie przy dalszym korzystaniu z naszych usług, na numerze ****** został przyznany nowy Pakiet Niewyczerpalne Wszystko, który będzie ważny do 24.06.2017

Mamy nadzieję, że powyższe wyjaśnienia oraz zaproponowane rozwiązanie będą dla Pana satysfakcjonujące.
 #927913  autor: Luks
 25 maja 2017, 22:34
Przeniesienie wyznaczone na jutro. Ciekawe jak pójdzie :D
 #927929  autor: mati33
 26 maja 2017, 07:01
Waszym zdaniem lepsza jakość rozmów głosowych jest w a2mobile czy w orange(nju mobile)?
 #927932  autor: mati33
 26 maja 2017, 08:11
Patryk7588 pisze:a2mobile nie ma HD Voice, jeśli chcesz coś na zasięgu Plusa to lepiej wybierz Plusha.
Nie każdy telefon posiada obsługę HD Voice :!:

to a2 nie nadaje na nadajnikach Plusa :?:
 #928041  autor: Luks
 26 maja 2017, 14:09
Numer przeniesiony :D Od wypełnienia formularza czekałem 10 dni.

Pojawiła się jedna dziwna przypadłość. Karta siedzi w telefonie dual sim i po jakimś czasie a2 nagle robi się nieaktywna. Pomaga ponowne uruchomienie tel.
Przełożyłem ją do zwykłego. Przekonamy się czy pomogło.
  • Strona 45 z 173
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 173
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 173