DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #927438  autor: JagodaWarszawa
 23 maja 2017, 12:08
Rebeliant pisze:
JagodaWarszawa pisze:Dobra, odświeżam.

Interesują mnie same minuty (maksymalna ilość) w jak najniższej cenie.
A2mobile za 9,90zł pakiet nielimitowanych na komórki i stacjonarne.
Łooo super :)
Wreszcie coś się rusyzło w temacie.
1. A na czyjej infrastrukturze stoją usługi telefoniczne aero2?
2. I co z roamingiem? (jabym pojechała np. na Słowację i dzwoniła do siostry?)
3. Czy oni planują zostać dłużej na rynku?
4. Jak jakość rozmów?

BobbyPeru pisze:Ewentualnie RBM, pakiet za 20 zł na miesiąc da >40 000 minut, a potem przedłuża się go pakietem za 10 zł dającym 100 minut.
Jeszcze inna, niszowa propozycja - kupić na alle kartę ze starymi Zbieraj Minuty (taryfa w play), można trafić na taką ze stanem darmowym, i nabitą na maks minutami (kilkanaście tysięcy).
Zebrane minuty wykorzystuje się poza play (przy stanie darmowym), jedynie trzeba odebrać w trakcie ważności pakietu 2,01 minuty nieprzerwanego połączenia z poza play, co przedłuży ważność zebranych minut o 30 dni).
(stacjonarny, zagraniczny, W3, wirtualni, z wyłączeniem tych na infrastrukturze play).
Taki numer można kupić relatywnie niedrogo (ok. 30 zł), tylko trzeba go doładowywać żeby przedłużać konto.

Tu dużo kombinowania :D
A ja prosta dziewczyna jestem :mrgreen:
Gregrin pisze:
JagodaWarszawa pisze:Interesują mnie same minuty (maksymalna ilość) w jak najniższej cenie.
Porównanie http://www.voip-comparison.com/?ll=0&ll ... %5B%5D=169
Polecam cheapbuzzer albo voipmove.
Ładujesz za 50zl (https://www.hanstel.biz/) i dzwonisz za grosze.
Do neta najlepiej orange free no 10zl za 1GB na rok http://www.orange.pl/kid,4002009309,id, ... ticle.html.
Ciekawe VoIPy, ale ja chciałabym mieć usługę w kieszeni ;)
 #927531  autor: Gregrin
 24 maja 2017, 07:23
JagodaWarszawa pisze:Ciekawe VoIPy, ale ja chciałabym mieć usługę w kieszeni ;)
Wystarczy zwykły smartfon.
PS.
JagodaWarszawa pisze:Jak w temacie.
Skype (lub inny VOIP) + pakiet internetowy
 #927542  autor: cyanoone
 24 maja 2017, 09:02
JagodaWarszawa pisze:1. A na czyjej infrastrukturze stoją usługi telefoniczne aero2?
Plus.
JagodaWarszawa pisze:2. I co z roamingiem? (jabym pojechała np. na Słowację i dzwoniła do siostry?)
Generalnie to mają aplikacje do WiFi calling, chyba można z niej dzwonić zza granicy. WiFi calling polega na tym, że dzwonisz z użyciem internetu, ale tak jakby ze swojego telefonu (numer Twój i jak masz pakiet to wtedy 0 zł).
3. Czy oni planują zostać dłużej na rynku?
To jest własność Plusa, świadczą usługę darmowego internetu (Aero2) i mają z tego korzyści materialne od państwa, więc raczej zostaną na długo ;)
JagodaWarszawa pisze:4. Jak jakość rozmów?
Na dzień dzisiejszy nie ma HD Voice (jakość krystaliczna), ale jakość powinna być bardzo dobra.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #928086  autor: JagodaWarszawa
 26 maja 2017, 19:16
cyanoone pisze:
JagodaWarszawa pisze:1. A na czyjej infrastrukturze stoją usługi telefoniczne aero2?
Plus.
JagodaWarszawa pisze:2. I co z roamingiem? (jabym pojechała np. na Słowację i dzwoniła do siostry?)
Generalnie to mają aplikacje do WiFi calling, chyba można z niej dzwonić zza granicy. WiFi calling polega na tym, że dzwonisz z użyciem internetu, ale tak jakby ze swojego telefonu (numer Twój i jak masz pakiet to wtedy 0 zł).
3. Czy oni planują zostać dłużej na rynku?
To jest własność Plusa, świadczą usługę darmowego internetu (Aero2) i mają z tego korzyści materialne od państwa, więc raczej zostaną na długo ;)
JagodaWarszawa pisze:4. Jak jakość rozmów?
Na dzień dzisiejszy nie ma HD Voice (jakość krystaliczna), ale jakość powinna być bardzo dobra.
Ale normalne rozmowy na komórki i stacjonarne w Polsce są dostępne od tak (,,zwykle")?
Bo ten WiFi calling to coś nowego dla mnie.
 #930883  autor: zwariowany.kurczak
 11 cze 2017, 22:46
JagodaWarszawa pisze:Heh, ciekawe, kiedy ktoś zacznie konkurować z a2 z tymi tanimi rozmowami ;)
Aero2 jest hurtownikiem.. a2 się opłaca, to plus FUP jest spokojnie :)

A w temacie:
- karta sim, a2mobile, pakiet rozmowy+internet 15,90zł = no-limit + aplikacja VoIP + numer w Halonet za 1zł/rok = masz numer PL komórkowy i stacjonarny w jednym, tanio za granice, osoby z zagranicy dwoiną tanio do Ciebie na numer stacjonarny/komunikator.

-numer komórkowy/VoIP/Whatsapp - 15GB neta wystarczy, nawet na lejki 512kbps...