DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #909190  autor: darekka
 03 lut 2017, 22:49
@surface123 :D moje motto to wydusić z sieci jak najwięcej jeśli operator łamie moje prawa/swoje regulaminy o ile ona jeszcze działa jako tako(z DILa zrezygnowałem w momencie kiedy zdobyłem "Masz złotówkę..." w T/Heyah,a sieć LTE Playa leżała na glebie przeciążona) i realizuję je teraz w T/Heyah(np. odszkodowanie 50zł wypłacili mi za kilkusekundowe poł. głosowe zawierające reklamę MIXa skierowane na mój numer bez mojej zgody-wycofane zgody marketingowe powodują, że takie działania łamią prawo telekomunikacyjne o czym ich w skardze poinformowałem i "poprosiłem" o rekomensatę w tej wysokości na konto główne).

Z Playem obecnie jestem na wojennej ścieżce z powodu RWK(wałek ze zmianą na 365dni zamiast dodania 365dni ważności konta) jako bonusu rejestracyjnego i sprawy poszły do UKE(czekam cierpliwie). więc DIL mnie akurat nie kusi mimo, że wychodzi całkiem tanio. :lol: Co do RWK to w tym regulaminie już uwzględnili dokładnie czym jest RWK(że zmieniają konto do 365dni długości)więc chyba im pomogłem to uściślić.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #909196  autor: garfield-
 03 lut 2017, 23:27
widzę, że już wiecie, że na razie "się da". Dorzucę tylko info, że pakiet złotówek i GB nie przeszedł
 #913343  autor: pakosz89
 28 lut 2017, 12:12
Jest jakiś sposób na promocyjne mb, chociaz z 10, bo zapomnialem odnowić DIL, po czym doładowałem za 5 i znów zapomniałem włączyć DIL? :D póki co straciłem 5zl i nie chce kolejnej 5 wydawać zeby lejek zlikwidować... Jak sobie radzicie z przedluzaniem DILa kiedy sms przychodzi do modemu podpietego do routera? Nie ma zadnej wiadomosci o nim, dzwonilem do BOKu ale nie da sie przekierowac sms-ow o koncu pakietu na inny numer...
Ostatnio zmieniony 28 lut 2017, 13:26 przez pakosz89, łącznie zmieniany 2 razy.
 #913380  autor: garfield-
 28 lut 2017, 14:37
u mnie bardziej sprawdza się przypomnienie w kalendarzu na gmailu, z opcja przypomnienia 1 dzień wcześniej.

Próbowałem zautomatyzować skryptem w cronie z wysyłka po USSD, ale niestety z niewiadomych powodów wysyłanie kodów USSD nie dziala w moim zestawie garygole+huawei3272

Możesz zawsze zrobić skrypt w cronie z wysyłka smsa na twój numer (stan darmowy) na twoj numer, albo skrypt, który przekierowuje sms (odbiera i wysyła na zdefiniowany numer)

jednak gwarancji nigdy nie ma, jak coś pójdzie nie tak - piszę z doświadczenia - w założeniu powinno działać

nie wiem czy nie za technicznie pojechałem ... ;)
 #913407  autor: pakosz89
 28 lut 2017, 17:01
hmm no ze skryptami sobie nie poradze, zostaje alarm w telefonie :)
a USSD w play chyba nie dziala jak masz wymuszone lte w modemie,kiedys cos tam robilem i zmienialem pasmo na gsm zeby wyslac USSD (a moze to dotyczylo sms a nie kodow, ale tak cos pamietam)
 #913412  autor: garfield-
 28 lut 2017, 17:35
tak, wiem o zmianie technologii, ale mimo to po prostu nie dało rady się wysterować modemu i wysłać kodu USSD.
 #927324  autor: kamil7777
 22 maja 2017, 19:36
Witam mam pytanie, czy w każdym salonie Play można przenieść, numer do RBM, kiedyś chciałem wymienić kartę RBM miałem starą a chodziło mi o micro sim, konsultant oznajmił mi że oni nie mają takich uprawnień i wskazał bym udał się do innego salonu, oddalonego 25 km...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 #927340  autor: kamil7777
 22 maja 2017, 20:30
Właśnie pisałem z konsultantem który oznajmił że mogę przynieść numer na stronie RBM oczywiście przekonywał mnie ze wszystkich sił na abonament, gdy powiedziałem że tylko karta to wtedy ze tylko salon, pytaniem czy w każdym odpowiedz ze nie w każdym i dlatego proponuję mi super abonament za jedyne 29 zł, kolejny raz z mojej strony odmowa, mówię że w moim mieście jest tylko jeden salon play, konsultant na to że muszę iść i zapytać czy dadzą radę przenieść... Kolejny salon 25 km i zagadka czy mają karty...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 #927397  autor: pablo82
 23 maja 2017, 08:39
Dobra rada: zanim zaczniesz jeździć po salonach Play, najpierw zadzwoń do nich. Telefony do salonów bez problemu znajdziesz u wujka google. Gdy już się do nich dodzwonisz, to spytaj czy mają startery do przenosin Redbull mobile na kartę 7zł z dopiskiem " nie do sprzedaży". Ja dopiero gdzieś za jakimś dziesiątym razem znalazłem salon, w którym mieli odpowiednią kartę do przenosin do RBM 7 MNP na kartę i to nie w moim mieście, a w Kielcach i tam też jak na duże miasto, tylko w jednym salonie posiadali te karty.
Ps. Info dla osób z mojego regionu: salon Play w którym mają karty do RBM 7 MNP znajduje się w Kielcach w galerii "Echo" poziom 0 (zero) na wprost Tesco. Ja dopiero tam przeniosłem nr do RBM 7 MNP na kartę.
 #927427  autor: bobiwr
 23 maja 2017, 10:30
pablo82 pisze:Ps. Info dla osób z mojego regionu: salon Play w którym mają karty do RBM 7 MNP znajduje się w
Co prawda ostatnio bawiłem się w to ok roku temu, ale we Wrocławiu polecam salonik w Tesco przy Długiej. Prawie zawsze mieli karty. A jak nie mieli, to mówili za ile się zgłosić i karta czekała opisana nazwiskiem... Pełna profeska.