DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #923176  autor: onifer2
 28 kwie 2017, 19:49
Wiem, że d@@y nie urywa, ale muszę wybrać jeden z dwóch poniższych modeli (dzwonienie, sms, gps, przeglądanie stron internetowych)- ot nic wielkiego. Celowo nie podaję nazw modeli lecz specyfikację. Proszę o wskazanie który byłby lepszy.

1. 5 cali 294ppi, bateria 3000mAh, 8GB (5,4 dostępne), RAM 1GB, Spreadtrum SC9830 1,5GHz, Mali 400 MP2,aparat 8/2mpix teoretycznie Antutu ok. 25 tys.

2. 5 cali 294ppi, bateria 2470mAh, 8GB (ok.4,2 dostępne), RAM 1GB, Snapdragon 410 1,4GHz, Adreno 306, aparat 13/5mpix, Antutu ok. 22 tys.
 #923178  autor: Ramirez
 28 kwie 2017, 20:19
Wybieram drugiego czyli motorole g3 :P a nie samsunga.

A tak na serio pierwszy ma procesor mało popularny. To może sie zdażyć ze jakieś kilka procent programów ze sklepu play może nie działać. Ja bym drugiego brał.
 #923221  autor: vonski
 29 kwie 2017, 11:04
Telefon z 8GB pamięci wbudowanej to gwarancja irytacji każdego użytkownika po kilku tygodniach używania. Wieczna walka o wolne miejsce.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 #923224  autor: onifer2
 29 kwie 2017, 11:23
Ramirez pisze:Wybieram drugiego czyli motorole g3 :P a nie samsunga.

A tak na serio pierwszy ma procesor mało popularny. To może sie zdażyć ze jakieś kilka procent programów ze sklepu play może nie działać. Ja bym drugiego brał.
Akurat tu do wyboru nie Samsung tylko Philips S326 lub Motorola Moto G3.
Miewałem już telefony z 8GB np. Moto G2, dało się żyć, nie ściągam tony ciężkich aplikacji, a zdjęcia czy muzyka są na karcie pamięci.
Alternatywą była jeszcze Lumia 650 z 16GB ale tu cieniutka bateria.