DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 410 z 624
  • 1
  • 408
  • 409
  • 410
  • 411
  • 412
  • 624
 #923075  autor: adeek
 27 kwie 2017, 23:00
Ponawiam swoją wypowiedz, jesteście w stanie coś pomoc?
adeek pisze:
Alkowski pisze:
adeek pisze:Witam,

Jeśli zobligowałeś się , że np Twoje wydatki wynoszą 100 zł miesięcznie , a dwa abonamenty za które płacisz są po 45 zł miesięcznie to systematycznie brakującą kwotą w tym przypadku 10 zł jesteś dociążany na początek każdego następnego rachunku. Tak żeby miesięczne zobowiązanie się zgadzało. Oczywiście brakującą kwotę można także sobie dobić poprzez SMS-y premium albo połączenia międzynarodowe tak aby fv wychodziła na 100 zł wówczas dociążeń nie ma. Umowa family plus / profirma plus jest opcją na 2 lata i nie można z niej zrezygnować od tak , jak zerwiesz to jest kara umowna ok. 3-4 tys. pln

Ps: jakim cudem po czasie mogłeś się dowiedzieć , że próg jest ustawiony na kwotę np 120 zł ?

Skoro na umowie która przyjeżdża kurierem , lub zawierasz ją w salonie jest jak byk napisane ile wynosi Twoje zobowiązanie miesięczne. Sam mam umowę family plus i sobie chwalę , bo oprócz zniżek dostępnych w SUK-u mogę jeszcze bardziej obniżyć cenę sprzętu przy aneksie , oraz dostaje się także pakiet minut roamingowych na wybrany numer przydatny podczas urlopu.
Zostało mi zle wytlumaczone, po prostu przy przedluzeniu umowy w punkcie konsultantka zaproponowala ze da znizke na telefon huawei p9lite przy zalozeniu tego smiesznego budzetu. Sprawdzila faktury i wyszlo jej ze srednio sa na poziomie 200- 250zl brutto za wszystkie telefony, sa to umowy na firme . Gadka szmatka bez wchodzenia w takie szczegoly ze bede musial doplacac jakies pieniadze jesli ten pulap nie zostanie osiagniety. Byla to znajoma konsultankta wiec jej zaufalem.
Po fakcie dopiero sie okazalo ze pulap zostal ustawiony na 250 zl i to netto i trwa to bodajze do czerwca 2018r...

Przedluzalem wtedy tylko jedna umowę, reszta miala to za soba duzo wczesniej.

Obecnie wiec jestem w ciemnej dupie bo
*jednego z abonamentow nie zamierzam dluzej przedluzac a wlasnie konczy sie jego aneks, dodam tylko ze ten numer generowal najwieksze koszty obecnie
*drugi to internet ktorego umowa juz sie skończyła jakis czas temu i również nie bedzie przedluzany
*kolejny abonament rowniez sie konczy a jego koszty chcialem obnizyc przy przedluzeniu bo najzwyczaj w swiecie w dniu dzisiejszym ta sama oferta jest dwa razy tansza wiec wiecie...
*dla pocieszenia na koniec jeszcze dostałem info ze rowniez z kosztow faktury odejdzie oplata za ubezpieczenie urzadzenia bo tmobile juz tego nie oferuje :)

Wiec gwoli scislosci wychodzi na to ze realne koszty by mi sie obnizyly o polowe. Czy jest jakis myk albo co innego zeby z tej sytuacji wyjsc na "swoje" ? Nie widzi mi się cholera generowania kosztow w wysokosci prawie 150 zl za darmo dla tmobile :)

I nie myślcie ze sie polasilem na telefon za grosz a teraz szukam wyjscia z sytuacji bo realnie poczatkowo telefon przy moin abo wychodzil cos kolo 100zl w zaokrągleniu, a po tym calym tworzeniu budzetu i tak dalej wyszlo 9zl. Takze wiecie he.
 #923129  autor: marcin3159
 28 kwie 2017, 13:27
Witam
Abonament 39 zł. no limit komórki i stacjonarne.Smsy płatne. 2GB internetu. Telefon S J3 za 4 grosze. Anulowane dwie raty za poprzedni telefon. Pakiet muzyczny za 0 zł
 #923138  autor: Gucio79
 28 kwie 2017, 15:00
no i przedłużyłem 29.95 zł, full no limit i 10 Gb internet - bez telefonu. Nie kłóciłem się o 24,95 ... ciekawe czy się da :)
pzdr
 #923149  autor: wiosnalato
 28 kwie 2017, 16:39
Witajcie dawno mnie nie było. Dostałam ofertę przez @
Dobra oferta?

Proponuje przedłużenie umowy z taryfą w cenie 59,95zł. W umowie otrzymuje Pani:
- nielimitowane połącznia na krajowe sieci komórkowe,
- nielimitowane połącznia na krajowe sieci stacjonarne,
- nielimitowane smsy/mmsy na krajowe sieci komórkowe,
- 5 gb internetu LTE w telefonie.
Umowa na 24 miesiące.
Iphone 5s w cenie 499zł.
 #923167  autor: biala1991
 28 kwie 2017, 18:22
@Gucio79, ile Ci zostało do końca umowy? Ja na swoim koncie nie mam opcji tylko SIM, jedynie wariant z telefonem.

@Wiosnalato, kontaktowałaś się mailowo, żeby Ci przysłali ofertę czy dzwoniłaś? Mnie za takie same warunki (pomijając model i cenę telefonu) zaśpiewali standardowo niecałe 70zł. Rozbój


Teraz główne pytanie :D Do wygaśnięcia umowy (tylko SIM) zostało ponad pół roku. Jak będzie liczony termin nowej umowy (dostępna jest tylko z telefonem). Czy dwa lata od chwili przedłużenia? czy 2 lata + pozostałe 7 miesięcy ze starej umowy?
 #923171  autor: biala1991
 28 kwie 2017, 18:47
piotrzet pisze:2 lata 7 mies starej
Dzięki. A w pierwszej chwili się ucieszyłam,że mogę już przedłużać :) Opcja tylko SIM będzie zapewne dostępna dopiero po zakończeniu cyrografu
 #923179  autor: l3ave
 28 kwie 2017, 20:22
ja dziś przedłużyłem umowę i dostałem abo 69,95 (po zniżce -10 zł) i p10 lite za 59 zł oraz darmowego kuriera i resztę rat za stary telefon po 1 zł. Mało już mają p10 lite bo mówił, że ostatnie sztuki na magazynie.
 #923182  autor: milek72
 28 kwie 2017, 20:36
Witajcie
Kończy mi sie umowa w Orange i zastanawiam sie nad przeniesieniem do T-mobile. Powiedzcie mi czy jakbym np sie zdecydował na taryfe T2 za 69,95 to czy istnieją jakieś rabaty na abo tak jak w Orange 20-30% czy to jest już ostateczna kwota za abonament ? Identyczna sytuacja z telefonami, chyba na tą chwile najrozsądniejszym wyborem jest Huawei P10 Lite. Za ile go można wyrwać dla przenoszących numer? Czy jeżeli go teraz nie ma dostępnego to jest szansa że sie jeszcze pojawi w przeciągu miesiąca? Z góry dzięki za wszelkie info.
 #923204  autor: SACZI
 29 kwie 2017, 07:52
W TM jest 6 m-cy gratis (za 1 PLN).
Osobiście uważam, że nie warto teraz kupować telefonów u operatorów (chociaż telefony w TM z abonamentem nie są strasznie drogie) od kiedy wprowadzili systemy ratalnej sprzedaży, a ostatnio roszczą sobie prawo do blokowania telefonów.

Najrozsądniejszym wyborem jest podpisanie umowy bez telefonu na 6 miesięcy (2GB, 30PLN).
Właściwie od pierwszych dni masz możliwość jej przedłużenia na warunkach utrzymaniowych, a to już robi się dość interesujące względem konkurencji.
 #923209  autor: wiosnalato
 29 kwie 2017, 09:12
biala1991 pisze:
@Wiosnalato, kontaktowałaś się mailowo, żeby Ci przysłali ofertę czy dzwoniłaś? Mnie za takie same warunki (pomijając model i cenę telefonu) zaśpiewali standardowo niecałe 70zł. Rozbój
Tylko mejlowo. Od razu napisałam co i jak chce. Pytanie czy sa jeszcze w stanie coś urwać z tej oferty, czy to już jest max po rabatach?
 #923234  autor: waldemarr3
 29 kwie 2017, 12:33
Witam
Po rozmowie z SUK wziąłem abo 119 zrabatowane na 99 i xperia ZX za 540
jakieś netflixy i inne pierdoły w cenie kurier
Zastanawiam się czy za telefon nie przepłaciłem i o ile ... W ostatnim cenniku z 28.04 dla przedluzajacych w tym abo ZX była za 850 ale SUK ma swój cennik. A tak się rozmowa potoczyła że w zasadzie nie poznal3m ceny SUK ... mea culpa :)
Na alledrogo ZX jest po ok 2k
 #923240  autor: piotrzet
 29 kwie 2017, 12:59
Nie przepłaciłeś moim zdaniem a po za tym to Xz a nie zx

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #923258  autor: frantic85
 29 kwie 2017, 15:47
Czy uda się cos więcej ugrac od oferty którą mi dziś zaproponowali:
Abonament 69,95zl - oczywiście nielimitowane rozmowy i sms mms i internet 5GB
Telefon Huawei P10 LITE za 49zł - tylko ten mnie interesuje.
???
Będę wdzięczny za każde info o lepszych warunkach które ugraliscie przy Ab 69 - 59zł
 #923525  autor: hfsdhu
 01 maja 2017, 21:48
milek72 pisze:Witajcie
Kończy mi sie umowa w Orange i zastanawiam sie nad przeniesieniem do T-mobile. Powiedzcie mi czy jakbym np sie zdecydował na taryfe T2 za 69,95 to czy istnieją jakieś rabaty na abo tak jak w Orange 20-30% czy to jest już ostateczna kwota za abonament ? Identyczna sytuacja z telefonami, chyba na tą chwile najrozsądniejszym wyborem jest Huawei P10 Lite. Za ile go można wyrwać dla przenoszących numer? Czy jeżeli go teraz nie ma dostępnego to jest szansa że sie jeszcze pojawi w przeciągu miesiąca? Z góry dzięki za wszelkie info.
Z tymi rabatami to ciężka sprawa. Jestem w identycznej sytuacji (końcówka umowy z orange). Poprosiłem o kontakt TM poprzez ich stronę, dzwoni pan konsultant, mówie mu że interesuje mnie T2 + Moto Z Play po chwili rozmowy doszliśmy do punktu:
- Abo 69 zł + pierwsze 6 miesięcy za 1zł (standard)
- Telefon za 570(standardowo 650)
- Opłata aktywacyjna 1zł(standardowo 50zł)
Stwierdziłem że w sumie średnio, ale "zastanowie sie" i poprosiłem o kontakt na następny dzień z nadzieją że może jeszcze coś się uda wyrwać... No i kontakt się urwał (jak dzwonił - nie mogłem odebrać, a później już nie dzwonił). No to zadzwoniłem ja, tym razem Pani konsultantka, która twierdziła że to absolutnie nie możliwe że ktoś coś takiego mi zaproponował i że może mi dać standardową ofertę( Abo 69, telefon 650, aktywacja 50zł) i teraz uwaga - do tego wszystkiego twierdziła że tylko pierwsze 4 miesiące są za 1zł(mimo że nawet załatwiając sprawę online - jak byk daję 6 miechów), ale ONA ZROBI TAK ŻEBY BYŁO TO 6 MIESIĘCY :mrgreen: Jedyne co umiała mi zaproponować to inny telefon - twierdząc że ma niemal identyczne parametry, ale jest tańszy o 300zł w standatdowej ofercie :roll: Wnioski z tego takie że nie liczył bym na zbyt wiele jeśli chodzi o jakiekolwiek zniżki niestety, a jeśli już to raczej nic szałowego :P
 #923569  autor: Gucio79
 02 maja 2017, 09:01
@biala1991 Umowa kończyła mi się w październiku. O ofertę bez telefonu zapytałem emailowo i mi ją po prostu zaproponowali.
pzdr
 #923579  autor: MruwiecB
 02 maja 2017, 10:12
frantic85 pisze:Czy uda się cos więcej ugrac od oferty którą mi dziś zaproponowali:
Abonament 69,95zl - oczywiście nielimitowane rozmowy i sms mms i internet 5GB
Telefon Huawei P10 LITE za 49zł - tylko ten mnie interesuje.
???
Będę wdzięczny za każde info o lepszych warunkach które ugraliscie przy Ab 69 - 59zł
Z wpisów na forum oraz własnego doświadczenia wynika, żę abo t2 5Gb można wynegocjować za 59,99 zł z tym telefonem za ok 150 zł.
Tak ogólnie nie słyszałem żeby ktoś w abo T2 5Gb, dostał rabat na telefon 300 zł, więc dobrze bym się upewnił w tym zakresie co do oferty, czy to na pewno taryfa 5Gb, a nie 10 Gb, bo jeśli to T2 10Gb to ew. możesz jeszcze poprosić o to żeby chcieli Ci zejść z ceny tel./ do 1-9 zł (dlatego że przy założeniu rabatu na tel 200 zł od ceny katalogowej to T2 5Gb - 349 zł T2 10Gb - 209), a jeśli to faktycznie T2 5Gb to możesz żądać jeszcze zniżki na abo, ale raczej kosztem wyższej ceny tel.
 #923588  autor: patrix-83
 02 maja 2017, 11:07
Jakie są obecnie oferty przedłużeniowe z SUK dla internetu mobilnego TYLKO SIM dla indywidualnych?
Orientuje się z was ktoś?
Może ktoś z was przedłużał ostatnio?

Proszę o szczegółowe podzielenie się informacjami.
  • Strona 410 z 624
  • 1
  • 408
  • 409
  • 410
  • 411
  • 412
  • 624
  • 1
  • 408
  • 409
  • 410
  • 411
  • 412
  • 624