DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #922474  autor: kocurek123
 24 kwie 2017, 14:08
Witam, żona obecnie korzysta z telefonu na kartę w Plusie + opłata 10zł za połaczenia bez limitu w plusie - otrzymała taką ofertę przejścia z karty na abonament : opcja ze swoim telefonem :na 24msc., 29zł na msc., rozmowy do wszystkich sieci + stacjonarne bez limitu, sms bez limitu, 10GB internetu... mms chyba płatne... - czy to jest dobra oferta? ciekawe co wyjdzie korzystniej, bo jak wiadomo w opcjach na kartę jest 5 doładowanie gratis i okresowo promocję na doładowania...
 #922477  autor: piotras
 24 kwie 2017, 14:23
a2mobile na kartę, pełen no limit za 19,90zł (zasięg plusa), lub plush na kartę, pełen no limit za 25zł/msc + piąte doładowanie gratis (wychodzi 20zł/msc).

Ew. plush abonament na 24 miesiące, 3 miesiące gratis, realnie wychodzi 21,875zł lub jakbyś miał drugi numer zarejestrowany na tę samą osobę to wtedy dwa numery płacą po 20zł/msc (pełen no limit, nieokreślony czas umowy).
 #922482  autor: Gregrin
 24 kwie 2017, 15:02
kocurek123 pisze: czy to jest dobra oferta?
Za 30zl bez MMS to raczej słabo bo w swojej submarce Plush z takimi samymi warunkami (wraz z MMS) maja umowy bezterminowe (opcja zawieszania i zmiany na niższe abo) za 25zl. Biorąc kolejne abonamenty obniżają cenę do 20zl. To samo można mieć jednak na karcie z promocja 5-te doładowanie gratis, wiec jeśli nie ma jakiś argumentów przemawiających za abonamentem (np wyjazd za granice i swobodne korzystanie tam z telefonu bez oglądania się na koszty) to chyba lepiej wybrać plusha na kartę.

PS. Tutaj masz zestawienie ofert na kartę a w poście wyżej w podpisie Blank'a link do zestawienia ofert abonamentowych [Zestawienie] Opcje FULL No-Limit w ofertach na kartę ~30zl
 #922498  autor: kocurek123
 24 kwie 2017, 16:31
ten pakiet Plusha wygląda ok na 24msc. ewentualnie na kartę ale nie widzę że abo. przez 3msc. jest gratis, a tylko jakis pakiet video jest gratis- wsio w plushu będzie tak samo śmigać jak w Plusie- zasięg, internet itp.? bo to jest ich submarka? ta kasa co jest obecnie na telefonie przepada czy przechodzi automatycznie do abonamentu lub na kartę w plush?
 #922533  autor: habish
 24 kwie 2017, 18:39
Wszystko tak samo jak w Plusie.
Kasa zostaje na koncie jeśli przejdziesz do Plush na kartę.
Plush jest także w wersji abonamentowej z rosnącym pakietem danych na czas nieokreślony.
 #922541  autor: kocurek123
 24 kwie 2017, 19:09
Jeszcze dopytam o Plusha na Kartę :

- cała historia z promocji 5 doładowanie gratis przechodzi do Plusha? np. w plusie mam obecnie 2 doładowania
- rok ważności konta też przechodzi do Plusha na kartę
- w Plushu w każdej chwili mogę zrezygnować z pakietów? i jechać na roku ważności konta bez comiesięcznych doładowań?
- takie okresowe promocję na doładowania np. + 40% są dostępne tak samo jak w Plusie?
- z Plusa do Plusha na kartę przechodzi się jakimś kodem i czy jest to płatne i czy jest opcja powrotu do Plusa?

pzdr.
 #922543  autor: habish
 24 kwie 2017, 19:57
- 5 doładowanie gratis przechodzi,
- RWK zostaje, choć według regulaminu nie powinno, gdyby jednak zostało wyłączone, w Plushu istnieje Rok Ważności Konta za 0zł po doładowaniu,
- możesz zrezygnować z pakietów,
- bonusy do doładowań są dostępne w Plushu
- przechodzisz zmieniając taryfę kodem, możesz wrócić kiedy chcesz, w tej chwili przejście jest darmowe, gdy skończy się promocja będzie kosztowało 5zł

Przed migracją z Plus na kartę do Plusha włącz sobie także promocję "Premia za staż": http://www.plus.pl/uslugi/premia-za-staz
 #922556  autor: kocurek123
 24 kwie 2017, 21:16
Ok dzięki za porady,
- czyli tak żona ma obecnie taryfę PNK bez limitu + RWK (ważność konta do 31 sierpnia) 20zł na koncie + pakiet bez limitu w plusie za 10zł do 30 kwietnia (więc pasuje przejść do PLusha na dniach) i teraz żeby przejść do Plusha na kartę jaki muszę wbić kod (zmiana taryfy)? później wybieram pakiet np. za 25zł - *136*11*07# lub inny albo żaden i sprawdzam czy przeniósł się RWK (do kiedy termin ważności konta) - jeśli nie to wbijam kod - *136*11*10# i zasilam za 5zł?

- doładowań mogę normalnie dokonywać dalej poprzez stronę doladuj.plus.pl

- w Plush jeśli ktoś będzie do mnie dzwonił a ma darmowe w plusie to dalej będzie miał rozmowy za darmo - nadal wsio jest PLUS?

- internet w technologii LTE też trzeba aktywować kodem?

- promocję za staż zainicjowałem już.

sory za takie laickie pytania ale nie bardzo się orientuje i nie chcę walnąć jakiegoś babola
 #922558  autor: habish
 24 kwie 2017, 21:31
kocurek123 pisze:Ok dzięki za porady,
- czyli tak żona ma obecnie taryfę PNK bez limitu + RWK (ważność konta do 31 sierpnia) 20zł na koncie + pakiet bez limitu w plusie za 10zł do 30 kwietnia (więc pasuje przejść do PLusha na dniach) i teraz żeby przejść do Plusha na kartę jaki muszę wbić kod (zmiana taryfy)? później wybieram pakiet np. za 25zł - *136*11*07# lub inny albo żaden i sprawdzam czy przeniósł się RWK (do kiedy termin ważności konta) - jeśli nie to wbijam kod - *136*11*10# i zasilam za 5zł?

- doładowań mogę normalnie dokonywać dalej poprzez stronę doladuj.plus.pl

- w Plush jeśli ktoś będzie do mnie dzwonił a ma darmowe w plusie to dalej będzie miał rozmowy za darmo - nadal wsio jest PLUS?

- internet w technologii LTE też trzeba aktywować kodem?

- promocję za staż zainicjowałem już.

sory za takie laickie pytania ale nie bardzo się orientuje i nie chcę walnąć jakiegoś babola

Przejście na taryfę Nowy Plush: *147*23#
Pakiet za 25zł: *136*11*07#
Jeśli RWK się wyłączy, to wbij kod: *136*11*10# a następnie zasil konto za minimum 5zł

Doładowania normalne od Plusa.
Plush to tylko taryfa, cały czas jesteś traktowany jak abonent Plusa, na wyświetlaczu telefonu będzie napis Plus.
LTE jeśli było aktywne w Plus na kartę, będzie aktywne także w Plushu.

Polecam aplikację do zarządzania kontem: https://play.google.com/store/apps/deta ... line&hl=pl
 #923097  autor: kocurek123
 28 kwie 2017, 09:24
hej koledzy jeszcze jedno pytanie wsio działa w pluszu tylko że zapomniałem wyłączyć rozmowy bez limity w sieci (do 30 kwietnia) w poprzedniej taryfie PNK bez limitu - przyszedł dziś sms że w dniu 30.04 promocja za 10zł zostanie uruchomiona na kolejny okres - jakim kodem to wyłączyć, bo jestem już w pluszu