DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #922817  autor: Mervil
 26 kwie 2017, 14:35
Rok temu kupiłem galaxy s7. Niestety wczoraj mi go skradziono. Mam dylemat czy kupić ponownie s7, z którego byłem zadowolony, czy może s8.

S8 nie wygląda na wiele lepszy. Realna różnica w cenie (zakup na firmę) to w chwili obecnej ok 900 zł.

Warto dopłacić?
 #922820  autor: Eragon
 26 kwie 2017, 15:08
Hm.. Według mnie nie.

:smt006
 #922908  autor: motov3
 27 kwie 2017, 00:40
Oczywiscie ze tak. Wystarczy wziac S8ke w reke zeby ta debata nie miala dalszego sensu :)
Ps. Bezposrednie porownanie S7Edge z S8. Poprawili s8 pod katem lezenia w dloni. Rozmiar idealny.

Obrazek
 #922922  autor: vonski
 27 kwie 2017, 08:31
A moim zdaniem nie warto... choć wiem, że ludzi zawsze ciągnie do nowości. Ja bawiłem się już dość sporo S8 i nie zamieniłbym swojego S7. Denerwuje mnie strasznie ten wygięty ekran, nie specjalnie też leżą mi proporcje urządzenia. Gdyby w S8 dali lepszy aparat (choć już w S7 nie ma się czego przyczepić), większą baterię i więcej RAMu, to może bym się zastanawiał. A tak wcale nie śpieszno mi do wymiany.
 #923085  autor: Mervil
 28 kwie 2017, 00:23
Abstrahując od s8, czy jest w chwili obecnej coś lepszego od s7 (z androidem)?
 #923087  autor: motov3
 28 kwie 2017, 01:30
Nie ma :) biorac pod uwage wszystkie czynniki.

Obrazek