DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 2 z 41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 41
 #922992  autor: jarekt
 27 kwie 2017, 15:08
@GPGPGP, ja mówię o doładowaniu 5zł JEDEN RAZ na 6 (sześć) miesięcy.
Napisz, jak masz zamiar przedłużać za te 5zł PromoZŁ przez 6 miesięcy (czyli za 0,80zł miesięcznie)...
 #923020  autor: marcz123456
 27 kwie 2017, 17:16
Która taryfa jest najlepsza do tych kodów z fanty?
Pokpiłem sprawę, bo zapomniałem o przedłużeniu pakietu neta, i jeszcze mi zeżarło kasę z konta...
Masakra.
 #923039  autor: ign123
 27 kwie 2017, 19:39
jarekt pisze:Dla lubiących zagadki i mających czas na ich rozwiązywanie podpowiem, że da się ładować co 6 miesięcy 5zł i przedłużać PromoZŁ co miesiąc za darmo
Zagadki lubię, czasu nie mam, więc strzelam: żonglerka taryfami + pakiety na próbę? :)
 #923043  autor: ign123
 27 kwie 2017, 19:55
No to poddaję się, być może tylko chwilowo, bo temat jest interesujący :)

EDIT: To może chociaż mały hint, czy wymagana jest konkretna taryfa, czy może być dowolna?
 #923052  autor: jarekt
 27 kwie 2017, 20:42
Szczerze mówiąc nie używałem nigdy "kredytu" ale zgodnie z regulaminem złotówki z kredytu przedłużą PromoZŁ tylko do końca następnego dnia, a być może nawet tylko do końca bieżącego.
No i przy kolejnym doładowaniu minimum 2zł skasuje z głównego (jest jeszcze opcja 3zł i 5zł).
I najważniejsza wada: można wykorzystać tylko raz i bodajże jakiś "staż w doładowaniach" jest potrzebny.
Także to też nie to...

---edit---
Oooo, post z pytaniem "czy to kredyt?" zniknął, odpowiedź jednak zostawiam.

---edit---
Dodam, że z tej "możliwości" przedłużania PromoZŁ korzystam jakieś 2 lata i jest niezmiernie przydatna, gdy nie ma "nakrętek" czyli taniego sposobu na przedłużanie PromoZŁ.
A kto wie - w tym roku może nie będzie w ogóle nakrętek ze złotówkami.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2017, 20:50 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #923055  autor: pakosz89
 27 kwie 2017, 20:49
a co to za metoda z tym pakietem 10 za 5? bo poki co laduje co miesiac 5zl przez fb, mimo ze przedluza mi te miliony promoZł to i tak wychodzi wiecej kasy niz wczesniej (nie mialem potrzeby tyle wydzwaniac)
e: cos slyszalem o tym pakiecie ale w play24 nie ma go do wlaczenia
e2: a co do tych gb z nakretek, myslicie ze bedzie sie dalo dodawac nimi mb w rbm5 zeby miec pelny DIL ?
 #923057  autor: jarekt
 27 kwie 2017, 20:53
No jak nie ma "nakrętek" to PromoZŁ przedłużasz o 30 dni głównie: albo pakietem "10zł za 5zł" (10zł PromoZŁ i ważność 30dni za 5zł z konta głównego) albo Bonusem za doładowanie poprzez StrDoł (na FB lub z pominięciem FB).

Najlepiej stosować obydwie te metody na zmianę co 30 dni (a jeszcze lepiej co 25dni) - dzięki temu ładujesz co 60 dni czyli koszt spada do 2,50zł miesięcznie.

Pakiet "10za5" jest widoczny w Play24 dopiero po jego aktywacji kodem lub poprzez infolinię/zgłoszenie.

Kody z nakrętek dające GB nigdy nie działały w RBM.

---edit---
ign123 pisze:To może chociaż mały hint, czy wymagana jest konkretna taryfa, czy może być dowolna?
Ten sposób jest tylko dla osób z taryfami PnK, PnKRWK, PnKLT, FPnK, PFDRiSwP i PFSdWS oraz wszystkimi ich odmianami (1/3/5/9/10/20/MNP/Starter czyli np. PnK1, PnK3, PnK5, PnK20, PnKMNP/PNKS itd.).
Nie działa w taryfach RBM/Fakt/MiniMax.
Osobną - trzecią - kategorią jest taryfa PnKSurf, w której "sposób" działa ale z tzw. gwiazdką (*) - nie mogę więcej szczegółów napisać.

Jak będą w tym roku "nakrętki" przedłużające PromoZŁ to być może mój sposób opublikuję (bo nakrętki wyjdą taniej niż 0,80zł /mies.) ale jak nie będzie to na bank tego nie zrobię bo po upublicznieniu Play na 100% ten sposób zablokuje i straciłbym możliwość taniego przedłużania PromoZŁ w rodzinie (jeśli ktoś ten sposób odkryje/opracuje to też lepiej niech go nie zdradza ale zabronić tego nie mogę :) ).
 #923319  autor: pablo82
 30 kwie 2017, 10:21
Na stronie Play jest już regulamin Coca Coli z promocją nakrętkową 2017r. Z tego co tam piszą jest limit 8 nakrętek na miesiąc na jeden nr telefonu. Można uzyskać tylko GB z nakrętek i zawleczek z puszek Coca Coli. Usługa działa w tych samtch taryfach Play na kartę co i w zeszlym roku. Nic nie piszą tam o nowej taryfie Play OdNowa. Uzbierane GB są ważne 30 dni.
Ps. Jutro 1 maja wypróbuję czy nowe nakrętki a dokładnie GB sumują się z dotychczas uzbieranymi GB z zeszłorocznej promocji. Tak się składa że mam jeszcze 5 GB z ubiegłego roku przedłużane dotychczas pakietem 600MB za 5zl ważne do 2 maja 2017r i mam taryfę Gołą Formułę Play na kartę. Sprawdzę czy po wbiciu jutro kodu spod nakrętki Coca Coli do moich 5 GB doda się 1 GB z nakrętki i przedłuży mi datę ważności do 1 czerwca 2017r. oraz to co najważniejsze, czy po 2gim maja te w sumie 6GB uzbieranego internetu mi w mojej taryfie nie przepadnie. Dam znać tutaj 3ciego maja. Pablo82
 #923322  autor: jarekt
 30 kwie 2017, 10:40
Strona Play z promocją (promocja na woah.com jeszcze nie działa): http://www.play.pl/uslugi/smak-wakacji/
i link do regulaminu: http://www.play.pl/resources/pdf/2017/R ... ji_1GB.pdf

Przeanalizowałem regulamin i jest to generalnie identyczna promocja jak w latach ubiegłych za wyjątkiem:
- braku opcji nagrody 2zł PromoZŁ;
- braku opcji nagrody Starter Pnk/PnKSurf.

A czy GB z tej promocji będą "skutecznie" przedłużać GB na koncie to inna sprawa.
Radzę przemyśleć sposób przedłużania swoich GB na początku (najlepiej to zrobić na małym pakiecie, który nam się kończy w pierwszych dniach maja - gdy przepadnie nie będzie go szkoda) lub poczekać na raporty innych użytkowników.
 #923335  autor: mpiter
 30 kwie 2017, 12:04
Niech ktoś z OdNową napisze czy działają nakrętki czy nie.
Żal ludzi ze starymi taryfami(Fresh, Play Karta), Play naprawdę uprzykrza im życie i stara się ich wykurzyć z tych taryf.
 #923339  autor: zoltan666
 30 kwie 2017, 12:27
To oczywiste, że w OdNowa nakrętki nie będą działać. Nie po to wprowadzili drogie pakiety internetu "bez okresu ważności", żeby teraz pozwolić nabić sobie GB tanim kosztem.
 #923370  autor: jarekt
 30 kwie 2017, 16:14
Mam taką propozycję. Mam taki numer:
Obrazek

Czyli GB są na nim ważne do jutra. Normalnie bym przedłużył pakietem (jest włączony cykliczny) ale jak ktoś podeśle mi kod to 2 maja o 4 rano dowiemy się (bo zrobię wpis) czy GB z nakrętki przedłużyły "skutecznie" GB na koncie. Dodatkowo to najpopularniejsza taryfa czyli FPnK więc od razu większość będzie zadowolona :)

Dodatkowo najpierw spróbuję wklepać kod w OdN, RBMach i ewentualnie starych PF (jak będę miał "numery" pod ręką) więc dowiemy się czy nie ma błędów w systemie i wszystko działa normalnie czyli w tych taryfach kody nie wchodzą (może się zdarzyć, że kod zmarnuję na ten pre-test ale dzięki temu może się okazać, że kod działa gdzieś jeszcze :) - wtedy poproszę kogoś o 2. kod gdybym oczywiście dalej kodów nie miał - bo nie mam i przez najbliższe 3-4 dni się nie zanosi abym miał).

Tylko nie wysyłajcie mi kodu na PW!!!. Po prostu najpierw tu w temacie, niech ktoś się zaoferuje z kodem i dopiero wtedy mi podeśle jeden kod poprzez PW. Wtedy będą wszyscy wiedzieli, że już kod mam. To takie zabezpieczenie abym nie otrzymał niepotrzebnie dziesiątek kodów od Was :)
 #923374  autor: garfield-
 30 kwie 2017, 16:50
ale surf jest objęta promocją
no i znowu jest limit 8 sztuk
 #923382  autor: Dorotea
 30 kwie 2017, 17:21
jarekt pisze: Tylko nie wysyłajcie mi kodu na PW!!!. Po prostu najpierw tu w temacie, niech ktoś się zaoferuje z kodem i dopiero wtedy mi podeśle jeden kod poprzez PW. Wtedy będą wszyscy wiedzieli, że już kod mam. To takie zabezpieczenie abym nie otrzymał niepotrzebnie dziesiątek kodów od Was :)
Dziesiątki kodów?! Serio spodziewasz się takiego odzewu? Optymista z Ciebie.
  • Strona 2 z 41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 41