DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 582 z 692
  • 1
  • 580
  • 581
  • 582
  • 583
  • 584
  • 692
 #922697  autor: kahRmageddon
 25 kwie 2017, 17:48
kahRmageddon pisze:sql, dziś złożyłem wypowiedzenie w salonie, jutro do nich zadzwonię i wypytam co i jak.
*500 to odpowiedni numer?
oczywiście podzielę się informacjami
Jestem już po przedłużeniu umowy przez BUK, jak moi poprzednicy musiałem wyłożyć konsultantowi czarno na białym przedstawioną tu ofertę (25 pln brutto za no limits). Lepszej oferty dla firm nie było więc podpisałem to co wszyscy tutaj, musiałem przycisnąć konsultanta, żeby dał mi na czas nieokreślony.
 #922714  autor: patrix-83
 25 kwie 2017, 21:00
Jakby kogoś z was interesowało to jest również bardzo atrakcyjna oferta utrzymaniowa TYLKO SIM na mixa na 12 doładowań. Promocja nazywa się: RePlay FORMUŁA MIX UNLIMITED tylko SIM+
Oferta jest na 12 doładowań kwotą 30zł co miesiąc. Zawiera full no limit wszędzie z smsami/mmsami i 8GB neta co miesiąc. Przez pierwszy miesiąc nielimitowane GB z lejkiem do 1mb/s są gratis, później usługa jest odłączana i korzystamy z pakietu 8GB. Możemy włączyć pakiet NIELIMITOWANE GB za 20zł później co miesiąc.

Regulamin: http://www.play.pl/dokumenty/2016/92003 ... -11-24.pdf

Oferta dostępna tylko pod *500 dla przedłużających mixa.

Mam ją aktywną na jednym z moich numerów mix. Całe doładowanie 30zł jest zabierane z konta na rzecz tego full no limitu i 8GB neta.
Co najważniejsze - na aneksie nie ma kary/ulgi wymienionej (wynosi 0,00) pomimo że jest to aneks na 12 doładowań.
 #922729  autor: harys
 25 kwie 2017, 22:42
Tylko po co komu Mix tylko sim? A za 30zl to spokojnie na rynku znajdzie taką ofertę

Wysłano z Redmi Note 4x
 #922780  autor: nusior
 26 kwie 2017, 11:04
gepard pisze:
@nusior, może być ale nie musi. Jak się uprą to tylko wypowiedzenie ratuje sytuację. Masz cyrograf do końca maja to złóż do końca kwietnia wypowiedzenie, będzie łatwiej.
A jakiś powód konkretny pisać w takim wypowiedzeniu? I jaką drogą najlepiej złożyć? Sory za durne pytania, zawsze jak baranek byłem, zadowolony szedłem za ofertami na stronie, a Tu się okazuje, że można inaczej :D
 #922782  autor: gepard
 26 kwie 2017, 11:16
Używałem TEGO wzoru i wysyłałem na ok@pomocplay.pl.
Drukujesz, wypełniasz i podpisujesz, a dalej skan lub zdjęcie w rozsądnej jakości i na maila. powinno przyjść potwierdzenie, a dodatkowo po kilku h powinno pojawić się jako zgłoszenie w P24.
By było groźniej w ramce pisałem zmiana operatora :)))
 #922788  autor: nusior
 26 kwie 2017, 11:28
O dzięki, właśnie widziałem gdzieś ten wzór ale nie byłem pewien czy aktualny bo tak jakoś "staro" wyglądał :D
Szkoda, że akurat teraz drukarka mi się zepsuła i nie widzi czarnego atramentu...

Aa wydrukuję kolorowo a potem skan czarno-biały przecież :D Dobra nie przynudzam już i podzielę się później wrażeniami :)

A jeszcze jedno: oni ZAWSZE takie wypowiedzenie jeszcze próbują negocjować "no weź nie odchodź"? a co jak zobaczą wypowiedzenie i powiedzą "ok, dowidzenia"? :D
 #922791  autor: Wiola_K
 26 kwie 2017, 11:59
Pismo zawsze wysyłają ok. To pa. Do zobaczenia. Ale zanim dojdzie pismo przeważnie wcześniej dzwonią. Im bliżej końca umowy tym szybciej dzwonią. Ja w ciągu tego tygodnia negocjowałam 2 umowy. Szybko dzwonili. Dali bez problemu to co chciałam. Wczoraj nawet przyszedł aneks do jednej umów razem z listem o rezygnacji.
 #922846  autor: gepard
 26 kwie 2017, 17:09
Przede wszystkim wyślą Ci dyżurną ofertę przy wypowiedzeniu. Należy ją wyśmiać :)
Powinni dzwonić, może nie od razu ale jednak. Zawsze po jakimś czasie samemu można dzwonić, zagaić czy wypowiedzenie doszło, konkurencja cię kusi tym czy tamtym.
Warto rozmawiać :)
 #922864  autor: Wiola_K
 26 kwie 2017, 19:05
Już nie wysyłają propozycji oferty. Teraz piszą, że numer przechodzi na kartę. Dziękują za dotychczasową współpracę i mają nadzieję że kiedyś jeszcze nastąpi współpraca. Można po ok. tygodniu zadzwonić jeśli się sami nie odezwą. Ja zawsze mówię wprost co chcę dostać, że wiem że jest taka oferta. Zaprzeczyć nie mogą ;) zawsze dostaję to co chę;)
 #922903  autor: nusior
 26 kwie 2017, 22:50
To chyba muszę się bardziej wycwanić na przyszłość przy takich gadkach :D W ogóle tyle lat żyłem nieświadomy, że można ugrać coś więcej niż widać :D Jutro zajmę się tym wypowiedzeniem bo dziś nagłe inne papierkowe roboty mi weszły w ręce :)
 #922916  autor: sprintek
 27 kwie 2017, 07:21
Ja też nie wiedziałem wielu rzeczy. Myślałem, że taka oferta jak jest na stronie i innej nie ma. Ja na satelitarnej tv też dałem się na to nabrać, ale niestety jest coś takiego jak internet i się człowiek może dowiedzieć tego i owego ;)
 #922967  autor: nusior
 27 kwie 2017, 13:04
A no to w telewizorni też się dałem zrobić bo brałem to co dawali przy przedłużaniu i się jeszcze cieszyłem "aa 15 zł więcej za canal+ ale za to planuję playa niższego wziąć więc akurat wyjdzie trochę mnie więc super!" :D
 #923014  autor: lubielatac
 27 kwie 2017, 17:02
Witam,

Aktualnie jestem na etapie negocjacji z działem utrzymania klienta w Play.

Negoacjacji - bo rozłączałem się po 5-10 minutach oczekiwania na połączenie przez konsultanta, na co niestety czas mi nie pozwalał.


Czy moglby mi ktos napisac, o jaka aktualnie oferte mozna sie ubiegac z telefonem oraz bez telefonu? Zalezy mi standardowo na nielimitowanych rozmowach/sms + maksymalnie dużo internetu. Oczywiscie w dobrej cenie, aktualnie płace 65 PLN brutto.

Nie zalezy mi bardzo na przedłużeniu tej umowy, bo jest taki ogrom ofert na rynku, że jest w czym wybierać, aczkolwiek chciałbym sprawdzić co jest mi w stanie konsultant zaoferować. Dziękuję :)

@edit:

Udalo mi sie wyczytac o ofercie Solo M+ za 25 PLN, rozumiem, ze w dalszym ciagu jest to najlepsza oferta bez telefonu?
 #923021  autor: pakierhakierxd2
 27 kwie 2017, 17:20
Podobna oferta jest w a2 mobile za 20 ale tam lejek 512 kiedy w play masz 1mb :)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #923033  autor: Cichy51
 27 kwie 2017, 19:08
lubielatac pisze: Udalo mi sie wyczytac o ofercie Solo M+ za 25 PLN, rozumiem, ze w dalszym ciagu jest to najlepsza oferta bez telefonu?
Nowa oferta , która jest o wiele lepsza to Replay SOLO Tylko SIM + TV II również za 25 PLN ( no limit wszystko , włącznie z internetem ( po wykorzystaniu 10 GB prędkość spada do 1 Mbit ) i do tego pakiet podstawowy Tv PLAY NOW. Lepszej oferty raczej nie ma :)

O tą ofertę powalcz .
 #923061  autor: Barton78
 27 kwie 2017, 21:38
Witam.Mam pytanko do kolegów i koleżanek czy można skorzystać ze wspomnianej oferty Replay SOLO Tylko SIM + TV II ale bez telewizji ? ( tak z ciekawości ) i czy jest ktoś w stanie wrzucić screna jak wyglądają w/w szczegóły oferty na Play 24 ??
 #923063  autor: gepard
 27 kwie 2017, 21:53
Pierwsza Solo + była bez i z Tv, być może ta też.
Jednak warto zaznaczyć, że Tv nic nie zmienia w cenie, a masz dostęp do kilku kanałów których możesz ani razu nie odpalić, taki mam plan :)
Regulamin mas wcześniej podlinkowany, a co na P24 ma być?
 #923069  autor: Barton78
 27 kwie 2017, 22:42
obecnie mam ofertę solo m+ 7 gb neta i w Play 24 jest wypisane jaka mam ofertę czyli nielimitowane rozmowy,stacjonarne , sms mms 7gb .... a interesuje mnie jak jest w nowej ofercie wypisane na play 24 tak samo tylko różnica jest tylko internet nielimitowany ?
  • Strona 582 z 692
  • 1
  • 580
  • 581
  • 582
  • 583
  • 584
  • 692
  • 1
  • 580
  • 581
  • 582
  • 583
  • 584
  • 692