DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 1 z 41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 41
 #920772  autor: Enters
 14 kwie 2017, 09:22
Od 1 maja startuje nowa promocja nakrętkowa Play i napojów Cola, Fanta, Sprite.

Obrazek

Chcesz 3 miesiące rozmów i smsów nolimit oraz 20GB internetu za darmo? Do tego super łatwy numer złoty do wyboru? Skorzystaj z kodu zapraszającego 00222063 do Folx i otrzymaj to wszystko. Później przenieś sobie numer gdzie chcesz!
 #920839  autor: Spiite
 14 kwie 2017, 16:43
Czyli moze sie i wczesniej skonczyc..

Telefonom dotykowym i abonamentom mówię stanowcze NIE
 #920850  autor: TomekErek
 14 kwie 2017, 19:16
Właściwie to zawsze był taki dopisek "lub do wyczerpania zapasów" i nigdy nie brakowało kodów. To mysle jest taki bardziej zapis dla bezpieczeństwa, że jak coś to mogą zakończyć produkcję danego napoju i nikt im nie zarzuci, że się nie wywiązują z postanowień regulaminu.

Jestem pewien, że nakrętek z kodami aż do końca sierpnia wystarczy :D
 #920864  autor: TomekErek
 14 kwie 2017, 20:38
Zgadza się Dorotea, Cola ZERO to syf nad syfami, z aspartamem i acesulfamem potasu :/

Ludzie to piją i się trują, ale cóż... dla Coca Cola Company biznes się kręci i to najważniejsze :/


Sam tego odrdzewiacza w postaci Coca Coli i Coca Coli Light/Zero nie piję, ale kilka kodów z nakrętek na allegro kupie z pewnością :D
 #921389  autor: as1as
 18 kwie 2017, 09:03
Czy są już regulaminy na 2017 rok. Na stronie woah. com nie mogę nic znaleźć. Zdjęcie Fanty z Biedronki 2x1L 4.99zł Obrazek

Wysłane z mojego Letv X501 przy użyciu Tapatalka
 #921400  autor: Rebeliant
 18 kwie 2017, 09:54
mpiter pisze:Ciekawe jak to będzie z OdNowa? Ma ktoś już jakiś cynk?
Napiszą w regulaminach. Pewnie będą normalnie wchodzić w tej taryfie, pytanie tylko jak z sumowaniem, bo ostatnio Play się z tego wycofuje.
 #921409  autor: Gregrin
 18 kwie 2017, 10:18
Rebeliant pisze: Pewnie będą normalnie wchodzić w tej taryfie, pytanie tylko jak z sumowaniem, bo ostatnio Play się z tego wycofuje.
Ja obstawiam ze nie ale tylko regulaminy wyjaśnią :)
 #921467  autor: garfield-
 18 kwie 2017, 12:48
jak bawimy się we wróżby, to ja obstawiam, że wejdą, ale będą na osobnym subkoncie, a kod do sprawdzanie będzie jeden do wszystkiego - czyli tak jak było pod koniec za rejestracje albo za MNP obecnie :-D
 #921476  autor: jarekt
 18 kwie 2017, 13:24
Jest jeszcze trzecia możliwość.

Powiedzmy, że Możliwość #1 to wariant @Gregrina - nie będzie żadnych "terminowych" pakietów GB w tej taryfie, łącznie z promocyjnymi czyli np. nie będą wchodzić GB za kody z nakrętek.

Możliwość #2 to wariant @garfielda - kody wejdą na to samo konto co pakiety bezterminowe, kod *108# pokaże ich sumę i tekst, że "są ważne bezterminowo" ale po 30 dniach GB z nakrętek i tak przepadną o ile nie zostaną przedłużone innymi GB z nakrętek na kolejne 30 dni.

Możliwość #3.
Miałem o tym napisać w wątku o OdN ale skoro jest konkurs... (chociaż chyba bez nagród :) ).
GB z nakrętek wejdą (możliwe, że nawet nieoficjalnie - taryfy OdN nie będzie w regulaminie "nakrętek") na ZUPEŁNIE INNE KONTO z GB. Powiedzmy na konto #2, działające jak zwykłe "terminowe" konto z GB znane z innych taryf Play.
A dlatego istnieje taka możliwość, bo są 2 konta na GB w OdN. A skąd wiem, że są 2 konta na GB w OdN?
Bo oprócz kodu *108# zwracającego ilość GB jest jeszcze (nieoficjalny) kod *109# który również zwraca ilość GB (obecnie 0GB) jako "promocyjne".

Gdybym się miał zakładać o "coś" to Możliwości #3 i tak bym nie obstawił, ale skoro to tylko zabawa to ja obstawiam Możliwość #3 :)

---edit---
PS. Do kompletu dopisuję Możliwość #4 (gdyby ktoś chciał taką obstawić :) ): GB z nakrętek wejdą w OdN na to samo konto co pakiety bezterminowe (*108#) i będą ważne BEZTERMINOWO (przy czym będzie to błąd systemu, który po 4 tygodniach zostanie naprawiony i będzie wtedy powrót do wariantu #1 ale GB z nakrętek zostaną na koncie bezterminowym...).
 #921556  autor: Ryszard Lubicz
 19 kwie 2017, 06:05
W Aldim też już jest:
Obrazek
Zrobione moim Telos Telcza model Wanda2 i wysłane za pomocą tapatalka przy udziale piłki lekarskiej i zużytego biletu na Gubałówkę.

Grażynko wybacz...
 #922755  autor: dan7
 26 kwie 2017, 07:32
Czyli z tego co widzę kasy nie będzie.

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #922982  autor: marcinek243
 27 kwie 2017, 14:07
Oj szkoda że nie bedzie złotówek. Pomimo ładowania co miesiąc 5zł przez FB i tak robi się powoli skarbonka na głównym :) Ba jest to nawet główny nr ale wszyscy znajomi siedzą w playu.
 #922987  autor: jarekt
 27 kwie 2017, 14:21
marcinek243 pisze:co miesiąc 5zł
Dlatego ładujemy co 2 miesiące (a w zasadzie co 60 dni) a nie co miesiąc - wtedy koszt wychodzi 2,50zł miesięcznie (a w zasadzie na 30 dni).
Chyba, że masz też GB które przedłużasz pakietem za 5zł - no ale wtedy nie robi się skarbonka przecież.

PS. Dla lubiących zagadki i mających czas na ich rozwiązywanie podpowiem, że da się ładować co 6 miesięcy 5zł i przedłużać PromoZŁ co miesiąc za darmo... (proszę mi nie wysyłać w tej sprawie PW).
  • Strona 1 z 41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 41