DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #901583  autor: adacomp
 25 gru 2016, 20:13
marllow212 pisze:Cześć. Mam takie pytanie co będzie najtańszego do komunikacji PL - Deutschland i odwrotnie ?
Skype
 #908590  autor: przemoc
 31 sty 2017, 21:31
Wybieram sie do holandii. Potrzebuje polskiego nr prepaid tylko po to zeby moc odbierac smsy potwierdzajace operacje banowe (przelewy wykonywane. Czyja oferte wyybrac z polskich operatorow? To co bedzie dla mnie kluczowe: a) to jak najdlluzszy czas mozliwosci przyjmowania wiadomosci tudziez polaczen przychodzaych, w stosunku do okresu aktywnosci konta po doladowaniu; b) prostota w obsludze, zeby nie trzeba bylo nie wiadomo jak kombinowac po aktywacji roamingu;
 #922951  autor: Ruben
 27 kwie 2017, 11:22
U jakiego operatora obecnie są najlepsze pakiety iinternetowe w prepaid? Potrzebuje na 2 tyg. na wyjazd do Hiszpanii.
No to jak, pomożecie? ;)
 #923629  autor: kaspeed
 02 maja 2017, 16:57
To prawda PLUS i dłuugo długo nic. 39zł za 1gb to dobra cena.Mozna zbić jeszcze szukajac kodów na allegro.Albo czekac po 15czerwca co będzie

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #924116  autor: mpiter
 05 maja 2017, 13:59
Mam takie pytanko, w czerwcu jadę do Anglii gdzie lepiej wziąć numer: w giffgaffie czy w Lycamobile? Chodzi mi o zasięg, szybkość internetu, dużo netu po doładowaniu 10-15f i możliwość tetheringu.
 #925006  autor: kamil7777
 09 maja 2017, 19:29
przemoc pisze:Wybieram sie do holandii. Potrzebuje polskiego nr prepaid tylko po to zeby moc odbierac smsy potwierdzajace operacje banowe (przelewy wykonywane. Czyja oferte wyybrac z polskich operatorow? To co bedzie dla mnie kluczowe: a) to jak najdlluzszy czas mozliwosci przyjmowania wiadomosci tudziez polaczen przychodzaych, w stosunku do okresu aktywnosci konta po doladowaniu; b) prostota w obsludze, zeby nie trzeba bylo nie wiadomo jak kombinowac po aktywacji roamingu;

Hej bezkonkurencyjna jest Lycamobile brak połączeń roamingowych w Europie , gdy będziesz już w Holandii też wybierz lycamobile ,dużo paietów do polski

http://www.lycamobile.nl/nl/bundle

jak będziesz dużo dzwonił do kogoś do Polski kup numer w Holandii doładuj za 5 euro i wyślij do Polski do tej osoby będziesz mógł dzwonić do tej osoby za darmo gdyż z lyca na lyca jest za darmo..
 #925010  autor: kamil7777
 09 maja 2017, 19:40
Ruben pisze:U jakiego operatora obecnie są najlepsze pakiety iinternetowe w prepaid? Potrzebuje na 2 tyg. na wyjazd do Hiszpanii.
No to jak, pomożecie? ;)
Jedz do Hiszpani kup startel lycamobile dodatkowo masz dużo minut do PL


http://www.lycamobile.es/en/bundle


ZA 10 E masz 1,5gb i 150 minut europa
za 15 e masz 2 gb i 500 min europa
 #925038  autor: Michss
 09 maja 2017, 21:46
Witam serdecznie,

Szukam informacji na temat słowackich ofert prepaid, które będą działały na terenie Polski. Interesuje mnie tylko odbieranie połączeń i internet mobilny na terenie Polski (słowackie IP). Znalazłem ofertę 4KA którą można nabyć na poczcie w Słowacji, czy ktoś mi może napisać jak wygląda kwestia rejestracji takiego prepaida i późniejsza aktywacja? Trzeba posiadać kartę stałego pobytu, czy można spokojnie taką kartę zarejestrować na podstawie polskiego dowodu?

Z góry dziękuję za pomoc.
 #925061  autor: Rebeliant
 09 maja 2017, 23:11
Zapewne rejestrują na takiej samej podstawie jak u nas cudzoziemców. Pamiętaj, że jesteśmy obywatelami UE, więc nie ma żadnych problemów.
 #925063  autor: perun
 09 maja 2017, 23:36
Zazwyczaj w takich przypadkach wymagane ID wg sprzedawców to paszport. Warto mieć przy sobie. Rejestracja na dowód osobisty to już wg 'widzi mi się' sprzedawcy
 #927603  autor: Morvius
 24 maja 2017, 14:37
Temat rozszczepiony i utworzony na nowo w celu pozyskania informacji na temat, wyboru konkretnych operatorów w poszczególnych państwach.

Klasyczny obserwator wątku.