DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 35 z 173
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 173
 #922875  autor: tyre23
 26 kwie 2017, 20:14
Trzeba przyznać, że dość szybko reagują na zapotrzebowania zgłoszone przez użytkowników, więc myślę, że wprowadzenie HD Voice to kwestia czasu, o ile nie ogranicza ich jakaś kwestia techniczna.
 #922879  autor: sa
 26 kwie 2017, 20:27
Ja też zauważyłam dziwy z zasięgiem jak się wchodzi lub przechodzi przez przejście podziemne np. dworcowe lub robi zakupy w...markecie wtedy zasięg szaleje, ale na świeżym powietrzu wszystko jest ok,w domu też mam go ok,ale i play ma u mnie w domu zasięg ok...Za to orange i t-mobile z simki playa normalnie pracują.Plus ma albo słabszy sygnał w budynkach albo ja nie wiem.A ciekawostka żaden z moich telefonów nie pokazuje info o roamingu tylko zwyczajnie a2mobile.to info pokazuje mi tylko modem.
 #922884  autor: sp6huk
 26 kwie 2017, 21:02
Dzisiaj aktywowali mi kartę z a2mobile. Przenosiłem numer z NJU, mam MNC 260 08 E-telko. Właśnie testowałem lte i z początku myślałem, że stacja bazowa jest bardzo obciążona, ale po logowaniu się do kilku różnych sektorów ewidentnie mam przycięty transfer przy wysyłaniu do 0,5 Mb/s.
 #922885  autor: sa
 26 kwie 2017, 21:03
Patryk7588 pisze:Kup starter Plusa i porównaj czy Plus zachowuje się identycznie w tych miejscach jak a2mobile.
Ja testowałam specjalnie dodatkowo na simce play ustawionym na sztywno na plusie, oprócz normalnego zasięgu a2 to zasięg w obu przypadkach jest taki sam tj w tych samych miejscach pojawia się i znika , ale na a2 jest wyraźnie lepsza jakość rozmów :shock: Dodam na tym samym telefonie testowane.Widać plus w moim regionie ma dziury zasięgowe w przejściach i miejscach gdzie jest dużo metalu.Pod względem stabilności jest lepiej od playa a na pewno lepiej od względem jakości rozmów ale wyraźnie pod względem stabilności ustępuje O/T a pisząc o T mam na myśli ten z roamingu playowego :roll: .
 #922913  autor: Ricki1980
 27 kwie 2017, 03:46
Ktoś sprawdzał jak wygląda sytuacja przy lejku? U mnie pierwszy próg to do 0,5 Mb uploadu. Przy drugim dobija do 0,08 Mb i ping skaczący nawet do ok. 300 ms. Strach pomyśleć, co będzie w trzecim.
 #922918  autor: piotras
 27 kwie 2017, 07:38
Musiało im się coś w konfiguracji pomieszać i stosują w a2mobile lejek przewidziany do aero2 (512kbps). Wpisujcie jakie macie MNC i czy przenosiliście numer czy macie starter bezpośrednio od nich. Ja mam problemy z uploadem, numer przeniesiony i MNC 260-08. Kod sieci można sprawdzić tutaj http://download.t-mobile.pl/updir/. Musi być jakaś zależność, w końcu nie wszyscy mają problemy.

Na maila 3 dni nie odpowiadają. Chyba pójdzie reklamacja, jak dalej nic to nie da to przechodzę do plusha.
 #923280  autor: matisi
 29 kwie 2017, 19:27
Maciej Loret pisze:Witam,

da się gdzieś kupić starter a2mobile "od ręki"?
Nie, startery a2mobile możesz kupić wyłącznie przez internet.
 #923376  autor: trecik
 30 kwie 2017, 16:55
O! Nowy regulamin.

Dodano "Użytkownik może mieć łącznie maksymalnie pięć pakietów."

Edit:
A to dranie, nie dali starego do archiwum.
 #923392  autor: aeroxd
 30 kwie 2017, 18:06
trecik
Chcesz powiedzieć, że 5 miesięcy można skorzystać z tych niewyczerpalnych pakietów, a później już nie będzie ich?
 #923393  autor: trecik
 30 kwie 2017, 18:13
No nieeee! Trudno kliknąć w link?
W przypadku posiadania jednocześnie więcej niż jednego aktywnego pakietu, w ramach niniejszej Oferty promocyjnej,
odnowieniu ulegnie tylko ostatnio aktywowany pakiet. Zakup kolejnego pakietu spowoduje pobranie środków oraz
aktywację kupionego pakietu przy czym jednostki ze starego pakietu odpowiadające nowemu pakietowi ulegną
zsumowaniu z nowym pakietem, jednak nie wpłynie to na Okres ważności ani starego, ani nowego pakietu, które biegną
osobno do czasu upływu ich odpowiednich Okresów ważności. Użytkownik może mieć łącznie maksymalnie pięć pakietów.
Poza tym, jest jeszcze parę drobnych zmian.
 #923466  autor: anita8503
 01 maja 2017, 15:24
Niewyczerpalny Internet umożliwia transmisję danych bez limitu ilości transferowanych danych, z lejkami ograniczającymi prędkość transmisji danych, których aktywacja uzależniona jest od osiągniętego w okresie ważności pakietu poziomu zużycia danych:
- brak ograniczenia maksymalnej prędkości transmisji danych dla transferu od 0 do 5GB w ramach aktywowanego pakietu.
- ograniczenie maksymalnej prędkości transmisji danych do 3Mbps dla łącznego transferu od 5 do 10GB w ramach aktywowanego pakietu.
- ograniczenie maksymalnej prędkości transmisji danych do 1Mbps dla łącznego transferu od 10 do 15GB w ramach aktywowanego pakietu.
- ograniczenie maksymalnej prędkości transmisji danych do 512kbps dla łącznego transferu przekraczającego 15GB w ramach aktywowanego pakietu.
Czy po wykorzystaniu podstawowego pakiety 5GB użytkownik otrzymuje jakiegoś smsa z informacją o przycięciu prędkości? Czy następuje to płynnie?
 #923563  autor: macc
 02 maja 2017, 08:23
Wczoraj u mnie w a2 zasięg skakał jak szalony. Nie mogłem się dodzwonić. Przerywało rozmowy.
Dobrze, że jadąc na majówkę wziąłem ze sobą drugi telefon z lajt mobile bo tam problemów nie bylo.
Od dzisiaj już moim głównym numerem telefonu, gdzie zabieram ze sobą i rodzinka będzie dzwonić jest no niestety, albo i stety numer w lajt mobile.
  • Strona 35 z 173
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 173
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 173