DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 34 z 173
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 173
 #922719  autor: trecik
 25 kwie 2017, 21:24
Czasami coś mi się zacina jakby na UMTS, mimo że pokazuje "H". Wystarczy się rozłączyć i połączyć i jest OK

Obrazek

edit:
Upload to raczej nie UMTS - dziwne.
No i mam teraz lejek 3mega.
 #922738  autor: poziom
 26 kwie 2017, 00:12
Wrocław.
Równo o północy obydwa telefony zgubiły sieć i zamilkły.
Wyszukiwanie ręczne znajduje plusa jednak 'brak dostępu' - awaria plusa lub remament w a2.

Często i gęsto zdarzają mi się też sytuacje, że telefon sam z siebie gubi sieć 0 kresek i dopiero reset/zmiana technologii pomaga. Ma to miejsce i w 2g i 3g.
 #922739  autor: aeroxd
 26 kwie 2017, 00:43
U mnie też telefon zgubił zasięg, co ciekawe taki sam model telefonu, tylko inny numer z tą samą siecią, ma normalnie zasięg GSM 900 MHz Plus, wieś centrum Polski, mam nadzieje to naprawią.
 #922765  autor: piotras
 26 kwie 2017, 09:38
Z tego co piszecie to problem raczej globalny, jak szybko tego nie ogarną to nie ma sensu korzystać z tej sieci, synchronizacja zdjęć lub filmów przy takim uploadzie będzie trwała bardzo długo, nie wspomnę o wideopołączeniach w komunikatorach itp.

ZasiegPL: przenosiłeś numer czy kupiłeś ich starter?
 #922778  autor: pakierhakierxd2
 26 kwie 2017, 10:35
wiecie ze mialem cos takiego raz ze na routerze mobilnym z Aero 2 nie bylo zasiegu ,pojawil sie po recznym wyszukaniu sieci ,kiedy w tel karta lycamobile dzialalal.

Pozdrawiam :)
 #922845  autor: negra
 26 kwie 2017, 17:04
Trochę mnie zaskakujecie problemami z siecią , tym bardziej teraz gdy złożyłem wniosek o przeniesienie z Virgin M. Zaczynam się zastanawiać czy dobrze zrobiłem przechodząc chociaż czytając forum i neta nie natrafiłem na Wasze problemy . Przy okazji jak długo się czeka na sms od a2 o wysłaniu dokumentów ? , a może sms wysyła firma kurierska ? Wniosek w Poniedziałek rano wysłałem , dzisiaj środa i całkowita cisza..
 #922850  autor: aeroxd
 26 kwie 2017, 17:43
Nie masz się co martwić, zasięg wrócił po godzinie i wszystko działa jak działało bardzo dobrze, problemy się zdarzają w każdej sieci, nie można skazywać sieci na przegraną za chwilę awarii.
 #922851  autor: Ramirez
 26 kwie 2017, 17:51
Mi tam dobrze działa. Więcej problemów to z orange miałem. Tam to awaria raz w miesiącu to była norma.
 #922855  autor: negra
 26 kwie 2017, 18:21
Dziękuję to żeście mnie uspokoili , faktycznie wszędzie się usterki , awarie zdarzają , zresztą sam to w przeszłości przechodziłem. Martwi mnie trochę brak reakcji ze strony a2 .
 #922861  autor: Ramirez
 26 kwie 2017, 18:47
Taki urok takich małych operatorów. Trochę byle jak ale taniej. Coś za coś. Ale ogólnie nie narzekam. Przynajmniej wyleczyłem się z ciągłego sprawdzania stanu pakietu internetowego i innych głupot z powodu minimalizmu tej sieci :P
 #922871  autor: trecik
 26 kwie 2017, 20:04
Może jutro dodadzą coś na stronie, bo w nowym regulaminie już jest:
[Co załatwisz przez stronę internetową] Za pośrednictwem strony internetowej a2mobile.pl Użytkownik może:
a) sprawdzać aktualny stan oraz Okres ważności konta,
b) zamawiać pakiety,
c)
sprawdzać stan dostępnych/aktywnych pakietów,
d) przeglądać historię zrealizowanych połączeń.
Lista spraw do załatwienia przez stronę internetową będzie się rozwijała, warto więc jest zaglądać tam od czasu do czasu.
Użytkownik może zmienić zakres świadczonych przez Aero2 Usług telefonicznie za pośrednictwem BOK, za pośrednictwem strony
internetowej a2mobile.pl lub krótkich kodów USSD.
 #922872  autor: sa
 26 kwie 2017, 20:09
Ciekawe rzeczy panowie piszecie i dlatego podaję mój wynik testu karty a2 w modemie huawei e3131 już po obcięciu transferu dw do 3mb/s to: http://www.speedtest.net/result/6250354820
A karta przenoszona z orange do a2 z włączonym pakietem nielimitowanego internetu.Muszę przyznać że prędkości i stabilność porównywalna z orange w wersji przed obcięciem transferu a po obcięciu też nie jest źle, tylko jest...taniej.
 #922873  autor: zwariowany.kurczak
 26 kwie 2017, 20:13
Ramirez pisze:Taki urok takich małych operatorów. Trochę byle jak ale taniej. Coś za coś. Ale ogólnie nie narzekam. Przynajmniej wyleczyłem się z ciągłego sprawdzania stanu pakietu internetowego i innych głupot z powodu minimalizmu tej sieci :P
???? to należy do PLUSA, a właściwie Imperium Panda ZSŻ, technicznie to nawet lepiej śmiga niż PLUS, platforma ma garstkę Klientów, wszelkie zmiany i poprawki usług są realizowane w czasie zbliżonym do rzeczywistego... nie wiem co Ci w a2 nie pasuje.

Zmiana regulaminu jest na wyrost, dostęp WWW będzie, BDI ma, a2 też dostanie... pomału.
Na razie "Janusze" wyjadają wysięki z oferty, a2 obserwuje jak to się sprzedaje.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2017, 20:16 przez zwariowany.kurczak, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Strona 34 z 173
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 173
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 173