DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #922123  autor: TomekErek
 22 kwie 2017, 18:28
@patrix-83 - eeeech... szkoda, no ale w sumie to tego sie mozna bylo spodziewac, ze po słynnym 17 listopada 2016 (dzien zmiany regulaminu) Play bedzie recznie kasowac wszyskie bonusy za rejestracje/przeniesienie :/

Trzeba przeciez jakos "zachecić" klientów, zeby zaplacili za doladowanie konta :/


@reboot - dzieki za info, w sumie to nie widzialem, ze jeden numer moze tylko jeden raz skorzystac z bonusu za przeniesienie.


@fatooom - magiczne dwa słowa to "zmiana taryfy". Jeśli masz podstawową taryfę "Play na kartę" i na niej 200zł bonusu za przeniesienie to przejdź np na taryfę "Formuła Play na kartę". Pozostałe GB Ci przepadną, ale kaska z konta bonusowego przejdzie i wtedy bedzie można ją już uratowac jeśli np. doładujesz konto chocby i za 5zł przez strefe doladowan na FB.

Aha, nie wchodz tylko przypadkiem na taryfę "MiniMax na kartę", bo w niej stracisz wszystkie bonusowe złotówki
 #922131  autor: reboot
 22 kwie 2017, 19:33
TomekErek - jest wyraźnie napisane w regulaminie, że można odebrać bonus za przeniesienie 1x dla numeru. Nie ma za to nic o limitach na PESEL, więc w teorii możesz mieć setki darmowych starterów z innych sieci i przenosić je, wykorzystywać bonus i wyrzucać.

WKS
 #922149  autor: 24bis24
 22 kwie 2017, 20:29
reboot pisze:TomekErek - jest wyraźnie napisane w regulaminie, że można odebrać bonus za przeniesienie 1x dla numeru.
ale można zmienić numer za 4 zł w Orange http://www.orange.pl/kid,4003596247,id, ... ticle.html
co jest tańsze niż zakup nowego startera pod warunkiem, że nie używa się darmowych :D

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #922580  autor: grzes83-83
 25 kwie 2017, 00:10
Numery przeniosłem w grudniu z data 30 Grudnia, aktywowałem je w styczniu i dostałem 10Gb i 100zł za rejestracje, później pojawiła się na play 24 opcja do włączenia 20Gb za przeniesienie numeru to to włączyłem *111*340*1# miałem to aktywne do 10 Kwietnia (30Gb łącznie) i 300zł, 10 kwietnia uzupełniłem przez FB 5zł i przedłużyło na 30 dni a za 3 zł pakiet netu tez przedłużyłem, i zgadnijcie co ??? gówno :P Nie no nie tak całkiem zostało 10Gb i 100zł czyli to za rejestracje. Właśnie tego się spodziewałem, 5 min po przedłużeniu wszystkiego o 30 dni 60 dniowe pakiety przepadły choć chwile wcześniej się przedłużyły. Co do przenoszenia kolejnych kart, to jebaki w salonach nie zamawiają kart i nie można przenosić numerów. Wizyta w 3 salonie załatwiła dopiero sprawę..
 #922724  autor: TomekErek
 25 kwie 2017, 22:16
surface123 pisze:A da się jakoś z Minimaxa przejść na Lubię To nie tracąc bonusowych środków ?
KAŻDE przejście z minimaxa na coś lub z czegoś na minimaxa zeruje konto bonusowe :/
Nie ma probllemu z przechodzeniem miedzy np. "Play Lubię to", "Formułą Play na kartę" czy "Play na kartę" no ale Minimax odpada :/

grzes83-83 pisze: Co do przenoszenia kolejnych kart, to jebaki w salonach nie zamawiają kart i nie można przenosić numerów. Wizyta w 3 salonie załatwiła dopiero sprawę..
Gdybys powiedział pracownikowi, ze chcesz przeniesc numer do oferty na ABONAMENT to na 10000% karta SIM by sie znalazła, bo pracownik (no i właściciel danego salonu - zapewne działającego na franczyźnie) mieliby marżę za złapanego na umowę klienta...

A skoro z wniosku przejscia na prepaid nie mają NIC (bo taka jest prawda), to wlasciciel/kierownik danego punktu nie chce nawet marnowac papieru i toneru w drukarce oraz czasu pracownika na dające 0zł czynności. Taki mamy klimat :/
 #926210  autor: marcin19883
 16 maja 2017, 15:47
Play nieładnie zrobił limitując prędkość do 7.2Mb. Ta sieć się wypaliła. Swoją drogą ja już któryś raz z rzędu przenoszę ten sam numer i dostaje od ok 2 lat bonusy. Nigdzie tego nie zapisują, czy dany numer już kiedyś miał bonus. Np. W virgin to zapisują i nie da się tego samego numeru przenosić. Chyba, że z Play-virgin się nie da tylko?
 #929396  autor: jarekt
 04 cze 2017, 11:25
Oficjalnie nie ma. PromoZŁ niby się przedłużają - zmienia się data ważności po wykupieniu 10za5 albo doładowaniu z Bonusem poprzez SD - ale w pierwotnym terminie ważności Bonusu (60 dni) 200zł i tak przepada. Nieoficjalnie za to jest sposób :)
 #929415  autor: jarekt
 04 cze 2017, 12:35
Gdzieś Ty znowu przeczytał w tamtym poście "wiem ale nie powiem" albo "nie mam czasu" albo wskaż gdzie podałem jakaś wymówkę.

I pytanie @Daawid1993 było "czy jest jakiś sposób", na które precyzyjnie i wyczerpująco odpowiedziałem (choć nie musiałem, bo pytanie nie było do mnie) bo znałem na nie odpowiedź.
 #929431  autor: jarekt
 04 cze 2017, 14:13
Promocja z Bonusem za Przeniesienie (BzP): 200zł na 60 dni, 20GB na 60dni i RWK, jest cały czas aktualna w Play (taryfa PnKS), RBM (RBM7MNP) i Fakt.

W RBM ratowanie PromoZŁ jest mocno zagmatwane ze względu na to, że procedury (związane z przenoszeniem PromoZŁ do innych taryf), które powinny źle działać (aby sposób działał) działają dobrze (w przeciwieństwie do tych z taryf Play) i zgodnie z regulaminem, a te które powinny działać dobrze (aby sposób działał) działają źle (w przeciwieństwie do tych z taryf Play) czyli niezgodnie z regulaminem.

Jeżeli coś zrozumiałeś z tego poprzedniego zdania to dobrze, a jeśli nie to trudno :) .