DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 581 z 692
  • 1
  • 579
  • 580
  • 581
  • 582
  • 583
  • 692
 #922335  autor: gepard
 23 kwie 2017, 17:20
Hmm do dobre pytanie, bo faktycznie w P24 -> Połączenia brak ilości zużytych danych już po aneksie. Do dnia przed aneksem takowe są.

Czyli liczysz w telefonie, jak nic :)

EDYTA:
Jednak są pokazane sesje w połączaniach, ale nie tak jak było przy Solo+ i innych. Teraz mam co którąś sesję.
Może system im się przegrzał :)
 #922469  autor: piter20020
 24 kwie 2017, 13:52
Przed chwilą udało mi się wynegocjować w.w. ofertę bez wypowiedzenia. Wcześniej miałem popularną Solo M+. Najpierw jedna konsultantka przełączyła do innej, a ta druga po chwili rozmowy i prośbie żebym chwilę poczekał, włączyła mi taryfę. Niestety po aktywacji wyłączyli Tidala. Będę reklamował. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 #922490  autor: Cichy51
 24 kwie 2017, 16:16
sprintek pisze:Czyli dość łatwo dają tą ofertę. Ktoś zapoda jej regulamin?
Strona 766 tego wątku - masz regulamin :)
 #922495  autor: sprintek
 24 kwie 2017, 16:23
Dzięki już wygrzebałem wcześniej ;)

Zaskoczył mnie konsultant i chciał numer do osoby która ma tą ofertę. Ale już jestem.gotowy na rozmowę bo ma oddzwonić ;)
 #922508  autor: sprintek
 24 kwie 2017, 16:49
No i po sprawie. Zacznę od początku. Zadzwoniłem i powiedziałem, że chciałbym taka i taka ofertę no to Pan zaczął odpowiadać itp i na końcu dodał na 24 miesiące umowa. No to ja ze kolega dostał na czas nieokreślony. No to najpierw, że nie ma. Potem, że porozmawia z kierownikiem i od razu, żebym mu podał numer na którym ta umowa jest, bo nie ma na czas nieokreślony. No i tu mnie zaskoczył więc poprosiłem o ponowny kontakt za jakiś czas ;p mailem mu powiedzieć, że kolega sobie nie życzy takiego podawania numeru, ale przy 2 połączeniu nie było już o tym mowy. Pytał się Pan czy chce ta ofertę. Odpowiedziałem, że tak ale na czas nieokreślony. Dodałem, że posiadam regulamin tej oferty i potem było tylko potwierdzenie danych oraz oferty. Pamiętam, że niedawno znajoma ie negocjowała i brała na 24 miesiące. Na pewno od górnie im.nakazują dawać na 24 miesiące a w ostateczności na czas nieokreślony.
 #922509  autor: Wiola_K
 24 kwie 2017, 16:53
Mi po wypowiedzeniu dali tę ofertę z tv na czas nieokreślony ale bez facet nie chciał dać.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2017, 18:15 przez Wiola_K, łącznie zmieniany 1 raz.
 #922510  autor: sprintek
 24 kwie 2017, 16:58
Z nimi trzeba na prawdę umieć gadać. Trzeba mieć atuty pt. Argumenty. Regułami oferty i zacząć im ja czytać. Można im powiedzieć o konkurencji o UOKIKu itp. Można też np o stażu w sieci. Możliwości jest mnóstwo chociaż tak jak mówiłem dzisiaj mnie zaskoczył konsultant. Jak w listopadzie zmieniałem ofertę na tą z 7gb to bez wypowiedzenia i proszenia się zmieniłem sobie i żonie.
 #922511  autor: sprintek
 24 kwie 2017, 17:00
Najlepsze w play jest to że takie oferty trzeba wygrzebac za forum. Na stronach ich nie ma. A z głupota mi dzwonią i gitarę zwracają
 #922519  autor: nusior
 24 kwie 2017, 17:47
Witam po raz pierwszy. Śledzę wątek już od jakiegoś czasu i dobrze, ze go w ogóle znalazłem :)
Przed chwilą rozmawiałem z konsultantem, który nie mógł mi tej oferty włączyć ale po pytaniu czy może przełączyć mnie do kogoś kto posiada taką moc, przełączył. Druga pani posprawdzała i powiedziała, że na moim koncie nie ma dostępnej oferty na czas nieokreślony jest tylko ta na 24 miesiące. Na pytanie od czego to zależy nie była mi wstanie odpowiedzieć ale może dlatego, że mam ponad miesiąc do końca umowy. Teraźniejszą umowę mam do 31 maja. Czyli mogę liczyć na to, że jak zadzwonię za jakiś czas jak będzie bliżej do końca to się oferta pojawi? Konsultantka tego nie wykluczyła ale powiedziała, że nie ma takiej pewności. Czy może za słabo wierciłem jej dziurę w brzuchu i trzeba było od razu straszyć wypowiedzeniem albo konkurencją? :)

Edyta
Chociaż głupi ja zapomniałem wspomnieć o regulaminie. To może od razu pomęczyć jeszcze raz?
 #922522  autor: gepard
 24 kwie 2017, 17:58
sprintek pisze:Najlepsze w play jest to że takie oferty trzeba wygrzebac za forum. Na stronach ich nie ma. A z głupota mi dzwonią i gitarę zwracają
U innych oferty utrzymaniowe są na stronach? No proszę Cię, kto by brał Solo za 45 czy 50PLN?
W Play oferty z + nie są ogólnie dostępne.

@nusior, może być ale nie musi. Jak się uprą to tylko wypowiedzenie ratuje sytuację. Masz cyrograf do końca maja to złóż do końca kwietnia wypowiedzenie, będzie łatwiej.
 #922532  autor: gepard
 24 kwie 2017, 18:38
Wyłączają Tidal, już masz pewnie off, a sms przyjdzie za kilka godzin.
Trzeba pisać zgłoszenia i może włączą, mi włączyli ale są tacy którym nie chcieli.
Chyba że nie miałeś wcześniej wtedy nadal nie masz :)
 #922616  autor: piter20020
 25 kwie 2017, 12:03
Niestety reklamacja Tidala nie została uwzględniona. Pan mnie jedynie poinformował, że mogę go włączyć za 19,99 miesięcznie. Czas przesiąść się na Spotify.
 #922684  autor: jerryqe
 25 kwie 2017, 16:44
Jaki są oferty DUK na oferty mobilnego internetu? (tylko Sim)Taki jak na stronie?

Sieci są rózne, ale jedna mnie urzekła!
  • Strona 581 z 692
  • 1
  • 579
  • 580
  • 581
  • 582
  • 583
  • 692
  • 1
  • 579
  • 580
  • 581
  • 582
  • 583
  • 692