DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 39
 #919402  autor: jarekt
 06 kwie 2017, 08:47
@Przemix, spróbuję i ja:

"Doładowałem konto tuż po północy o 0:03 przez FB - PromoZŁ właśnie straciły ważność - i szczęśliwie przedłużyły się o 0:33. Zyskałem 1 dodatkowy dzień no i nie straciłem PromoZŁ."

No nie dałem rady :( A może tak:

"Zasiliłem tuż po północy i PRZETERMINOWANE PromoZŁ przedłużyły się. Zyskałem 1 dzień."

Sukces. Ale za wiele z takiej "linijki" to się nie dowiesz. I założę się, że gdyby zamiast tamtego wpisu była ta "linijka" to miałbym różne pytania typu "ale o co chodzi?", "weź napisz coś więcej", "ale jak to przedłużyłeś nieważne już złotówki?". No to skrobnąłem od razu szczegółowy opis.

Ale dałem na początku tamtego wpisu link do tego :)
 #919409  autor: reboot
 06 kwie 2017, 10:12
Ja tam lubię czytać wpisy jarekt - przynajmniej mu się chce, a po to jesteśmy na tym forum, aby dowiadywać się nowych ciekawych informacji.

WKS
 #922376  autor: jarekt
 23 kwie 2017, 22:54
Korzystając z tej samej okazji co ostatnio (http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 45#p918906) postanowiłem przeprowadzić DRUGI niecodzienny i hardkorowy eksperyment związany tym razem z przedłużaniem GigaBajtów.

Chcę sprawdzić czy jest możliwe bezproblemowe i skuteczne (albo z małymi problemami ale skuteczne) przedłużenie PRZETERMINOWANYCH (nieważnych) GigaBajtów.

Czyli GigaBajty mam ważne do 23 kwietnia do 23:59 a ja je przedłużę (tzn. spróbuję) 24 kwietnia o godzinie powiedzmy 0:05.
Dzięki temu można np. uzyskać dodatkowy 1 dzień ważności :) .

Przedłużenie wykonam gwarantowanym przez cennik Bonusem GB za doładowanie (taryfa PnKLT!).
Przetestuję 22 karty. Na każdej jest 25GB (mam nadzieję, że tego nie stracę :) ).

Zaczynam za godzinę i 10 minut...
 #922388  autor: jarekt
 24 kwie 2017, 01:16
Trochę kaszanka...

22 doładowania zrobiłem (zleciłem w StrDoł) od 0:05 do 0:26.

Nie dość, że jest już 1:15 a PayU nadal nie przekazał kasy Playowi (brak 3. maila " o "Realizacji doładowania telefonu") aż na 15 numerach (7 pierwszych numerów dostało od razu doładowanie), to w dodatku Play skasował przeterminowane GB już o godzinie 0:45!

Czyli te 15 numerów, których doładowanie wstrzymało PayU, straciło 25GB.
PayU wstrzymał przekazywanie kasy do Play około 0:12 (o tej godzinie dostałem ostatnie doładowanie na 7. numer).

GB na tych pierwszych 7 numerach oczywiście nie przepadły bo zostały przedłużone przez Bonus GB za doładowanie.
 #922389  autor: goldenmen
 24 kwie 2017, 02:41
jarekt pisze:Trochę kaszanka...

22 doładowania zrobiłem (zleciłem w StrDoł) od 0:05 do 0:26.

Nie dość, że jest już 1:15 a PayU nadal nie przekazał kasy Playowi (brak 3. maila " o "Realizacji doładowania telefonu") aż na 15 numerach (7 pierwszych numerów dostało od razu doładowanie), to w dodatku Play skasował przeterminowane GB już o godzinie 0:45!

Czyli te 15 numerów, których doładowanie wstrzymało PayU, straciło 25GB.
PayU wstrzymał przekazywanie kasy do Play około 0:12 (o tej godzinie dostałem ostatnie doładowanie na 7. numer).

GB na tych pierwszych 7 numerach oczywiście nie przepadły bo zostały przedłużone przez Bonus GB za doładowanie.
A karta płaciłeś ? To wtedy myślę że zadziałało względy bezpieczeństwa i system zablokował transakcje. no wiesz podejrzane jest to wykonać w środku nocy 22 doładowania telefonów pomysleli że ma miejsce wyłudzenie z kradzionej karty . bank mógł też wstrzymać operacje bo ich systemy bezpieczenstwa zadziałały jako podejrzane transakcje. Chyba że system zwariował i zgłupiał od ilosci transakcji tego samego typu
 #922412  autor: jarekt
 24 kwie 2017, 09:51
@goldenmen, nie, bank autoryzował wszystkie transakcje kartą. Płaciłem 2 kartami na zmianę - przeczytaj ten mój wcześniejszy "duży" wpis stronę wcześniej (robiłem dzisiaj identycznie wszystko).

Doładowanie opóźniło PayU - oni lubią to robić, bo lubią przetrzymywać pieniądze przez wiele godzin (gdy przedłużałem PromoZŁ miesiąc temu w identyczny sposób - opis stronę wcześniej - to też PayU wstrzymało kasę na prawie 20 minut od około 0:16 do około 0:33).

PayU przekazało kasę Playowi za te 15 doładowań dopiero o 6:44 (przyszło hurtem 15 maili o "Realizacji doładowania telefonu") i o tej godzinie dostałem doładowania i Bonusy (GB i 30%).
 #922893  autor: arturo89a
 26 kwie 2017, 21:39
Przeniosłem numer do play i otrzymałem bonus 20 gb, 200 promoZŁ i rok wazności konta

Jak przedłuzyc te bonusy bo sa tylko wazne 2 miesiace?

Dzieki za pomoc
 #923199  autor: _
 29 kwie 2017, 02:00
Ktoś wie czemu nie działa doładowanie przez Socializer ?
"Zgłoszenie zamówienia nie powiodło się"
 #923236  autor: bolek2004
 29 kwie 2017, 12:42
Przez jaki bank?
Coś się w weekendy dzieje. W tamtą niedzielę też miałem to samo przez FB, doładowanie przez bank bzwk. Spróbowałem w poniedziałek i już poszło bez problemu.
Podejrzewam że zależy to od tego z którego banku robi się doładowanie w strefie doładowań.
 #923311  autor: Konoko
 30 kwie 2017, 02:35
Przedłużałem przed chwilą ważność uzbieranych GB na PnK RWK pakietem 600MB przez konto na 24.play.pl i mimo stanu włączony( na zielono) w ustawienia było włącz kolejny to kliknąłem i maszyna ruszyła: potwierdziłem włącz, wpisałem kod z smsa ,i stan zmienił się na "w trakcie zmian"(na pomarańczowo symbol). Na tel dostałem smsa o przyjęciu zlecenia do realizacji. I teraz czekam na aktywację pakietu. Czyli nie zawsze trzeba czekać aż stan będzie zmieniony z zielonego na szary.
 #923314  autor: Wiola_K
 30 kwie 2017, 08:29
arturo89a pisze:Przeniosłem numer do play i otrzymałem bonus 20 gb, 200 promoZŁ i rok wazności konta

Jak przedłuzyc te bonusy bo sa tylko wazne 2 miesiace?

Dzieki za pomoc
Niestety od listopada nie da się przedłużyć. Przepadają mimo iż uruchomi się pakiety teoretycznie przedłużające złotówki i gigabajty.
 #923315  autor: pablo82
 30 kwie 2017, 08:47
A właśnie że się da. Tak w skrócie: gigabajtów nie przedłużysz ale promocyjne złotówki tak.Zmień taryfę w Play na inną taryfę z Play na kartę.
 #923345  autor: _
 30 kwie 2017, 13:30
bolek2004 pisze:Przez jaki bank?
Coś się w weekendy dzieje. W tamtą niedzielę też miałem to samo przez FB, doładowanie przez bank bzwk. Spróbowałem w poniedziałek i już poszło bez problemu.
Podejrzewam że zależy to od tego z którego banku robi się doładowanie w strefie doładowań.
TMUB, na szczęście udało się za x razem.
 #935367  autor: mediolan
 29 cze 2017, 16:06
jaki obecnie jest najtanszy sposób przedłużenie środków na koncie złotówkowym - promocyjnym ? 5 za 10 ?
  • Strona 4 z 39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 39