DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #920792  autor: marumo9
 14 kwie 2017, 11:09
Siemka!

Co sądzicie o Lenovo Vibe C2 Power Dual Sim LTE? Czy ma jakąś ciekawą alternatywę do 450 zł (za nówkę)?

W C2 Power podoba się 2GB RAM, mocna bateria i niezły wyświetlacz.

Jak się spisuje ten model, nie ma z nim kłopotów?

Marumo9
 #920797  autor: bolek2004
 14 kwie 2017, 11:54
Sam jestem ciekawy bo przymierzam się do kupna. Opinie pozytywne, parametry dobre, bateria też no i na plus to że ma dual sim i oddzielne wejście na micro sd co jest już coraz rzadziej spotykane.
Największy problem z tym telefonem jak dla mnie to to że nie ma patentu na root na dzień dzisiejszy.
Skąd ta cena 450? Jeszcze nie dawno w x-komie był za 599, teraz najniższa cena to 650zł
 #920807  autor: bolek2004
 14 kwie 2017, 13:06
Sory za offtop ale jak dla mnie za niska cena. Różnica 200zł to dosyć sporo. Jeszcze ze 3 dni temu patrzyłem to najniżej było 649zł na ceneo, dziś widzę al.to za 450zł. Żeby się nie okazało że dostaniemy w tej cenie wersję z 1gb ramu (bez dopisku power)
 #922154  autor: Tabaluga
 22 kwie 2017, 20:44
I jak procesor, muli?
A co do ceny to przecież lenovo niedługo wypuści moto e4 o lepszych parametrach, wiec starocie trzeba wyprzedać.
 #922161  autor: motov3
 22 kwie 2017, 21:43
Tabaluga pisze:I jak procesor, muli?
A co do ceny to przecież lenovo niedługo wypuści moto e4 o lepszych parametrach, wiec starocie trzeba wyprzedać.
A co to kogo obchodzi, a za rok Samsung wypusci Galaxy S9, i co to wnosi ? User kupil, wyglada ze zadowolony, trzeba poczekac na opinie.

Obrazek
 #922264  autor: bolek2004
 23 kwie 2017, 13:15
motov3 pisze:
Tabaluga pisze:I jak procesor, muli?
A co do ceny to przecież lenovo niedługo wypuści moto e4 o lepszych parametrach, wiec starocie trzeba wyprzedać.
A co to kogo obchodzi, a za rok Samsung wypusci Galaxy S9, i co to wnosi ? User kupil, wyglada ze zadowolony, trzeba poczekac na opinie.
Główne kryterium wyboru telefonu to dual sim z oddzielnym wejściem na sd i wymienną baterią.
Coraz mniej jest smartfonów które spełniają te wymagania, dlatego padło na C2.
Generalnie wiedziałem że procesor nie jest za mocny i dlatego się wahałem, czy wziąć czy dołożyć coś i kupić coś mocniejszego no ale uważam że 450zł to uczciwa cena. Wcześniej były po 650 i w większości sklepów dalej stoją po tyle. Taka cena to spora przesada bo można wybrać coś innego z lepszymi parametrami.

Jeszcze za krótki czas minął ale tak na szybko:
Jak na razie nic nie muli, nie gram w gry, używam tylko do rozmów/smsów/internetu.
Trochę porównuje do swojego holly którego miałem wcześniej.
Plusy lenovo:
- dobry wyświetlacz/ładne kolory/dobre nasycenie
- długie działanie na baterii
- przyzwoita jakość rozmów
- w zestawie z telefonem bumper na tył i folia na przód, oprócz ładowarki słuchawki w zestawie
Minusy:
- brak fizycznego klawisza menu (są 3 różne ale menu brak co w niektórych apkach jest problemem)
- nie podoba mi się ten launcher od lenovo, ale to można zmienić
- aparat taki sobie (choć w tej cenie nie ma co cudów oczekiwać)
- brak możliwości zrootowania na dziś dzień, przez co nie można wywalić zbędnych apek które
sobie lenovo zainstalowało
Jak coś zauważę na + czy - będę dopisywał w tym wątku.
Z czasem coś jeszcze dopiszę za jakiś czas.
Aktualizacja:
Telefon obsługuje HD Voice i USB OTG