DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 408 z 624
  • 1
  • 406
  • 407
  • 408
  • 409
  • 410
  • 624
 #922036  autor: darekmer
 21 kwie 2017, 20:46
Witam ponownie 2 latka zleciały
dzwoniła do mnie kobitka z numeru 602178992 to chyba nie DUK, chciałem huawei p10 lite.
Zaproponowała mi abonament po rozmowach T1 z rozmowy do wszystkich i SMS za free net 2Gb za 59,95 i słuchawkę j.w. za 309 pln z przesyłką >> to cienka oferta chyba .... więc pytam co można utargować.
Dzięki za szybkie info.

darekmer
 #922039  autor: munreiker
 21 kwie 2017, 21:05
darekmer pisze:więc pytam co można utargować.
Dzięki za szybkie info.
Na przykład: taryfa T2 za 69,95 -10 zł. rabat na abo co daje 59,95 zł. wszystko no limit, 5GB internetu, Huawei P10 Lite za 149 zł.
 #922040  autor: darekmer
 21 kwie 2017, 21:08
munreiker pisze:
darekmer pisze:więc pytam co można utargować.
Dzięki za szybkie info.
Na przykład: taryfa T2 za 69,95 -10 zł. rabat na abo co daje 59,95 zł. wszystko no limit, 5GB internetu, Huawei P10 Lite za 149 zł.
dzięki za super szybkie info duże piwko :D

darekmer
 #922080  autor: michal565
 22 kwie 2017, 11:14
Witam,
Po rozmowie z konsultantem w sprawie przedłużenia umowy, zostało mi zaproponowane wszystko nolimit razem z internetem za niecałe 80 zł do tego telefon lenovo p2 za 119 zł lub lenovo moto z play za 19 zł. da się coś jeszcze ugrać? Macie może jakąs lepszą propozycję telefonu z min 3gb ramu, modułem NFC i jak największą baterią?
Jeszcze jedno pytanie. Przeglądając cenniki t-mobile natknąłem się na cennik z 11 kwietnia w którym można było wybrać moto z play z głośnikiem JBL lub baterią. Da się to wyrwać przy przedłużeniu umowy?
Pozdrawiam Michał
 #922229  autor: munreiker
 23 kwie 2017, 11:46
mateusz89mks pisze:Czy telefon p10 lite jest jeszcze dostępny w t-mobile i pytanie drugie jak dodzwonic sie do suk
W czwartek P10 Lite był dostępny wiem gdyż sam go zamawiałem a konsultantka powiedziała że mają jeszcze ich sporo na stanie magazynowym. Zadzwoń na infolinię i poproś o przełączenie do SUK. Ja żeby połączyć się z SUK robię tak: loguję się na swoje konto w T wysyłam wiadomość w sprawie przedłużenia umowy i czekam na telefon lub e-mail. Jeszcze nie zdarzyło mi się żeby z SUK do mnie nie oddzwonili.
 #922362  autor: iLuminary
 23 kwie 2017, 20:34
Cześć, mam pytanie. Mnie kończy się umowa i mogę już przedłużyć umowę oraz mój tata również jest w podobnej sytuacji. Czy możemy jakoś to przedłużenie połączyć, aby dostać lepszą ofertę? Jedna umowa jest na mnie, jedna na tate.
 #922364  autor: damians1337
 23 kwie 2017, 20:35
munreiker pisze:
mateusz89mks pisze:Czy telefon p10 lite jest jeszcze dostępny w t-mobile i pytanie drugie jak dodzwonic sie do suk
W czwartek P10 Lite był dostępny wiem gdyż sam go zamawiałem a konsultantka powiedziała że mają jeszcze ich sporo na stanie magazynowym. Zadzwoń na infolinię i poproś o przełączenie do SUK. Ja żeby połączyć się z SUK robię tak: loguję się na swoje konto w T wysyłam wiadomość w sprawie przedłużenia umowy i czekam na telefon lub e-mail. Jeszcze nie zdarzyło mi się żeby z SUK do mnie nie oddzwonili.
A skąd wiesz że oddzwaniają z SUK, oni jakoś specjalnie się przedstawiają ?
 #922370  autor: munreiker
 23 kwie 2017, 21:21
damians1337 pisze:A skąd wiesz że oddzwaniają z SUK, oni jakoś specjalnie się przedstawiają ?
Dokładnie tak jest nawet ostatnio dzwoniła do mnie miła Pani która poinformowała mnie że dzwoni z działu utrzymania klienta. A jak na przykład odpowiadają mailowo co też często mi się przytrafiało to w podpisie osoba która odpowiada na wiadomość ma napisane że na przykład jest konsultantem ds. utrzymania klienta.
 #922399  autor: bluejeans71
 24 kwie 2017, 08:28
Witam. Dzwonił do mnie ostatnio konsultant w sprawie przedłużenia umowy. Mimo, że jest do grudnia a aneks był podpisany w lipcu 2015 roku - podobno już mogę przedłużyć na nowych warunkach. Mam kilka usług w T-Mobile - 2 aktywacje na firmę + internet stacjonarny. Na jaką ofertę mogę liczyć? Interesuje mnie albo najniższy no limit z pakietem internetowym lub proNOVA za 109,90 z Galaxy S8 lub LG G6. Jakie mam realne szanse na zniżki? Będę wdzięczny za podpowiedzi. Pozdrawiam.
 #922421  autor: AmaK
 24 kwie 2017, 10:15
Cześć

Czy orientuje się ktoś czy w T-Mobile mają błękitnego P10 Lite? Na stronie widnieje tylko biały i czarny, a nie mam obecnie możliwość zadzwonienia do BOK.

Pozdrawiam :)
 #922423  autor: munreiker
 24 kwie 2017, 10:20
AmaK pisze:Cześć

Czy orientuje się ktoś czy w T-Mobile mają błękitnego P10 Lite? Na stronie widnieje tylko biały i czarny, a nie mam obecnie możliwość zadzwonienia do BOK.

Pozdrawiam :)
W ubiegły czwartek jak przedłużałem umowę dostępne były tylko kolory biały i czarny. Też chciałem niebieskiego...
 #922425  autor: AmaK
 24 kwie 2017, 10:28
munreiker pisze:
AmaK pisze:Cześć

Czy orientuje się ktoś czy w T-Mobile mają błękitnego P10 Lite? Na stronie widnieje tylko biały i czarny, a nie mam obecnie możliwość zadzwonienia do BOK.

Pozdrawiam :)
W ubiegły czwartek jak przedłużałem umowę dostępne były tylko kolory biały i czarny. Też chciałem niebieskiego...
dzięki za odpowiedź. Po pracy zadzwonię i zobaczymy co jest. Powiedz mi proszę jeszcze ile czekałeś na kuriera?
 #922429  autor: munreiker
 24 kwie 2017, 10:39
AmaK pisze:dzięki za odpowiedź. Po pracy zadzwonię i zobaczymy co jest. Powiedz mi proszę jeszcze ile czekałeś na kuriera?
Umowę przedłużyłem w czwartek wieczorem. Kurier ma być u mnie dzisiaj.
 #922440  autor: kowalp5
 24 kwie 2017, 11:51
Czy ma ktoś z Was informację o dostępności czarnego Samsunga S7?

Aktualnie chyba nie ma, pytanie - kiedy się pojawi.
 #922499  autor: adeek
 24 kwie 2017, 16:33
Alkowski pisze:
adeek pisze:Witam,

Z gory przepraszam ze w tym temacie ale tu najszybciej dostane odpowiedz.

Nie caly Rok temu przedluzalem umowe i zostala mi aktywowana usluga budzet na nowe urzadzenie. Pomine fakt ze dopiero po jakims czasie wyszlo na jaw ze prog zostal ustawiony duzo wyzej niz mial byc w rzeczywistosci czego skutkiem byly notoryczne doliczanie kosztow do faktury. Obecnie koncza mi sie dwie kolejne umowy ktorych nie bede przedluzac i tu nastaje problem. Czy istnieje jakas mozliwosc wylaczenia tej uslugi czy jej zmniejszenia? Bo wychodzi na to ze nie przedluzajac wspomnianych umow beda musial i tak co miesiac doplacac grubo ponad 120zl do rachunku co jest chore z jednej strony
Opcja o której mówisz nazywa się family plus , bądź profirma plus w zależności od tego czy masz numery tel na firmę czy na osobę prywatną. Podpisując tą umowę obligujesz się , że Twoje wydatki na koncie , gdzie są 2,3 czy też więcej numerów wynoszą tyle i tyle , dajmy na to 200 zł a w zamian za to otrzymujesz budżet na urządzenie , który możesz wykorzystać na tańszy sprzęt np podczas przedłużania umowy , lub zakupu nowej aktywacji.

Jeśli zobligowałeś się , że np Twoje wydatki wynoszą 100 zł miesięcznie , a dwa abonamenty za które płacisz są po 45 zł miesięcznie to systematycznie brakującą kwotą w tym przypadku 10 zł jesteś dociążany na początek każdego następnego rachunku. Tak żeby miesięczne zobowiązanie się zgadzało. Oczywiście brakującą kwotę można także sobie dobić poprzez SMS-y premium albo połączenia międzynarodowe tak aby fv wychodziła na 100 zł wówczas dociążeń nie ma. Umowa family plus / profirma plus jest opcją na 2 lata i nie można z niej zrezygnować od tak , jak zerwiesz to jest kara umowna ok. 3-4 tys. pln

Ps: jakim cudem po czasie mogłeś się dowiedzieć , że próg jest ustawiony na kwotę np 120 zł ?

Skoro na umowie która przyjeżdża kurierem , lub zawierasz ją w salonie jest jak byk napisane ile wynosi Twoje zobowiązanie miesięczne. Sam mam umowę family plus i sobie chwalę , bo oprócz zniżek dostępnych w SUK-u mogę jeszcze bardziej obniżyć cenę sprzętu przy aneksie , oraz dostaje się także pakiet minut roamingowych na wybrany numer przydatny podczas urlopu.
Alkowski pisze:
adeek pisze:Witam,

Z gory przepraszam ze w tym temacie ale tu najszybciej dostane odpowiedz.

Nie caly Rok temu przedluzalem umowe i zostala mi aktywowana usluga budzet na nowe urzadzenie. Pomine fakt ze dopiero po jakims czasie wyszlo na jaw ze prog zostal ustawiony duzo wyzej niz mial byc w rzeczywistosci czego skutkiem byly notoryczne doliczanie kosztow do faktury. Obecnie koncza mi sie dwie kolejne umowy ktorych nie bede przedluzac i tu nastaje problem. Czy istnieje jakas mozliwosc wylaczenia tej uslugi czy jej zmniejszenia? Bo wychodzi na to ze nie przedluzajac wspomnianych umow beda musial i tak co miesiac doplacac grubo ponad 120zl do rachunku co jest chore z jednej strony
Opcja o której mówisz nazywa się family plus , bądź profirma plus w zależności od tego czy masz numery tel na firmę czy na osobę prywatną. Podpisując tą umowę obligujesz się , że Twoje wydatki na koncie , gdzie są 2,3 czy też więcej numerów wynoszą tyle i tyle , dajmy na to 200 zł a w zamian za to otrzymujesz budżet na urządzenie , który możesz wykorzystać na tańszy sprzęt np podczas przedłużania umowy , lub zakupu nowej aktywacji.

Jeśli zobligowałeś się , że np Twoje wydatki wynoszą 100 zł miesięcznie , a dwa abonamenty za które płacisz są po 45 zł miesięcznie to systematycznie brakującą kwotą w tym przypadku 10 zł jesteś dociążany na początek każdego następnego rachunku. Tak żeby miesięczne zobowiązanie się zgadzało. Oczywiście brakującą kwotę można także sobie dobić poprzez SMS-y premium albo połączenia międzynarodowe tak aby fv wychodziła na 100 zł wówczas dociążeń nie ma. Umowa family plus / profirma plus jest opcją na 2 lata i nie można z niej zrezygnować od tak , jak zerwiesz to jest kara umowna ok. 3-4 tys. pln

Ps: jakim cudem po czasie mogłeś się dowiedzieć , że próg jest ustawiony na kwotę np 120 zł ?

Skoro na umowie która przyjeżdża kurierem , lub zawierasz ją w salonie jest jak byk napisane ile wynosi Twoje zobowiązanie miesięczne. Sam mam umowę family plus i sobie chwalę , bo oprócz zniżek dostępnych w SUK-u mogę jeszcze bardziej obniżyć cenę sprzętu przy aneksie , oraz dostaje się także pakiet minut roamingowych na wybrany numer przydatny podczas urlopu.
Zostało mi zle wytlumaczone, po prostu przy przedluzeniu umowy w punkcie konsultantka zaproponowala ze da znizke na telefon huawei p9lite przy zalozeniu tego smiesznego budzetu. Sprawdzila faktury i wyszlo jej ze srednio sa na poziomie 200- 250zl brutto za wszystkie telefony, sa to umowy na firme . Gadka szmatka bez wchodzenia w takie szczegoly ze bede musial doplacac jakies pieniadze jesli ten pulap nie zostanie osiagniety. Byla to znajoma konsultankta wiec jej zaufalem.
Po fakcie dopiero sie okazalo ze pulap zostal ustawiony na 250 zl i to netto i trwa to bodajze do czerwca 2018r...

Przedluzalem wtedy tylko jedna umowę, reszta miala to za soba duzo wczesniej.

Obecnie wiec jestem w ciemnej dupie bo
*jednego z abonamentow nie zamierzam dluzej przedluzac a wlasnie konczy sie jego aneks, dodam tylko ze ten numer generowal najwieksze koszty obecnie
*drugi to internet ktorego umowa juz sie skończyła jakis czas temu i również nie bedzie przedluzany
*kolejny abonament rowniez sie konczy a jego koszty chcialem obnizyc przy przedluzeniu bo najzwyczaj w swiecie w dniu dzisiejszym ta sama oferta jest dwa razy tansza wiec wiecie...
*dla pocieszenia na koniec jeszcze dostałem info ze rowniez z kosztow faktury odejdzie oplata za ubezpieczenie urzadzenia bo tmobile juz tego nie oferuje :)

Wiec gwoli scislosci wychodzi na to ze realne koszty by mi sie obnizyly o polowe. Czy jest jakis myk albo co innego zeby z tej sytuacji wyjsc na "swoje" ? Nie widzi mi się cholera generowania kosztow w wysokosci prawie 150 zl za darmo dla tmobile :)

I nie myślcie ze sie polasilem na telefon za grosz a teraz szukam wyjscia z sytuacji bo realnie poczatkowo telefon przy moin abo wychodzil cos kolo 100zl w zaokrągleniu, a po tym calym tworzeniu budzetu i tak dalej wyszlo 9zl. Takze wiecie he.
 #922507  autor: bogo91
 24 kwie 2017, 16:49
Jeden numer 30 zł w tym no-limit i 5gb internetu tj bez telefonu i tu chyba nic nie ugram więcej.

Drugi numer 59 zł no-limit i 5gb internetu i do tego Lenovo K5 za 1zł albo Xperie XA 139zł tu chyba da się ugrać lepszy telefon za dobrą cenę
  • Strona 408 z 624
  • 1
  • 406
  • 407
  • 408
  • 409
  • 410
  • 624
  • 1
  • 406
  • 407
  • 408
  • 409
  • 410
  • 624